Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, straspol napsal:

No- přes zimu tam nejsme, tak nevim jestli v něm nemuže něco zatuhnout, nebo třeba zareznout, případně nedejbože zkorodovat...

No, pravda je ze by nebolo od veci ho aspon raz za cas pustit. Ale osobne si myslim ze skor skoroduje pri pravidelnom vytahovani na vzduch nez ponorene pod vodou. Tazko povedat. Ale ak tam ste aspon raz za cas na "kontrolu", tak ho proste na hodku pust nech sa pretoci a vsetko bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Geodet napsal:

Před asi 30 lety, když jsem stavěl barák, jsem do 2. patra udělal přípravu na 2. kuchyň. Teď když bych to chtěl zprovoznit pro mladýho, nevim jak najít konec zaslepenýho vodovodu v pozinku ve zdi. Nějaká rada?

1. Pozink ruru by mohol najat nejaky ten detektor.

2. Silny magnet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Geodet napsal:

Před asi 30 lety, když jsem stavěl barák, jsem do 2. patra udělal přípravu na 2. kuchyň. Teď když bych to chtěl zprovoznit pro mladýho, nevim jak najít konec zaslepenýho vodovodu v pozinku ve zdi. Nějaká rada?

Detektorem, něco takovýho: https://www.eshop-bosch.cz/detektory-bosch/univerzalni-detektor-bosch-gms-120-professional

Než někam vrtám kde nevím co je tak si to projedu, šikovná věcička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Geodet napsal:

Před asi 30 lety, když jsem stavěl barák, jsem do 2. patra udělal přípravu na 2. kuchyň. Teď když bych to chtěl zprovoznit pro mladýho, nevim jak najít konec zaslepenýho vodovodu v pozinku ve zdi. Nějaká rada?

Já to taky připravil a snad najdu fotky😀 a snad to nebudu potřebovat 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, eskimak napsal:

1. Pozink ruru by mohol najat nejaky ten detektor.

2. Silny magnet?

A kdyby ti nefungoval ten Bosch tak se ozvi, tohle má vetší dosah https://www.tipa.eu/cz/detektor-kabelu-la-1012/d-131202/ na trubky to funguje taky a mám to doma 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, prowler napsal:

A kdyby ti nefungoval ten Bosch tak se ozvi, tohle má vetší dosah https://www.tipa.eu/cz/detektor-kabelu-la-1012/d-131202/ na trubky to funguje taky a mám to doma 🙂

 

Jenomže já nejsem z Prahy. Bydlim u Plzně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jdu si pro radu, mam venkovni zaluzie od Vekry a uz me nebavi u kazdy zvlast stat a drzet nahoru/dolu, pripadne centralem vse menit... lze nejak implementovat cosi smart na bazi wifi? Respektive, abych to v zaveru mohl ovladat pres mobil, kdyz nebudu doma napriklad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jdu si pro radu, mam venkovni zaluzie od Vekry a uz me nebavi u kazdy zvlast stat a drzet nahoru/dolu, pripadne centralem vse menit... lze nejak implementovat cosi smart na bazi wifi? Respektive, abych to v zaveru mohl ovladat pres mobil, kdyz nebudu doma napriklad?
Ja to vyresil relatkem do vypinace, nemusis to pak drzet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ahoj, nemáte někdo zkušenost s elektrickými kamny do sauny (jaké, odkud...). budu stavět saunu, vnitřní prostor cca 6,7m3, takže asi 8kw? dostal jsem nabídku na Harvia, kamna cca za 8 a ovládací panel za 12 (!!). Je za vás panel nutností nebo na komfortu nic moc neubere ovládání přímo na kamnech? Jaké máte zkušenosti? Díky a omlouvám se, pokud se to už někde tady řešilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...