Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

Já řešil to stejný, kamenik odhadl schody z kamene na 50tis. Další varianta je nechat udělat schody směs betonu a kameniva a nechat je vyleštit, to stejný co tam máš, cena asi cca 20-25tis, problém je, že už to skoro nikdo nedělá. Já šel nejlevnější cestou, objednal jsem betonové schody z Prefy za cenu okolo 12tis, mám je dva roky a zatím v pohodě. Jen teda jsem musel reklamovat podestu, ta se jim moc nepovedla. Jestli chceš fotky, tak ti je můžu poslat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, gorlo napsal:

Já řešil to stejný, kamenik odhadl schody z kamene na 50tis. Další varianta je nechat udělat schody směs betonu a kameniva a nechat je vyleštit, to stejný co tam máš, cena asi cca 20-25tis, problém je, že už to skoro nikdo nedělá. Já šel nejlevnější cestou, objednal jsem betonové schody z Prefy za cenu okolo 12tis, mám je dva roky a zatím v pohodě. Jen teda jsem musel reklamovat podestu, ta se jim moc nepovedla. Jestli chceš fotky, tak ti je můžu poslat. 

Jo pošli. Taky to v kamenu vidím min. na 50 tisíc. Ale zase je to na furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Omlouvám se, pokud je to blbý vlákno, kdyžtak mě přesměrujte jinam, ale nemáte prosím někdo tip na řemeslníka / stavební firmu v Praze? Potřeboval bych úplně všechno :D Od obkladačských prací přes elektřinu až po pokládání podlah, jsou to doslova 4 holý stěny, tak asi spíš kdybyste věděli o někom, kdo má kontakty a je schopnej to zaštítit. Osobní reference jsou nejlepší, znáte to :)) Na lidi, co se ozvali přes AAApoptávku bohužel nešly dohledat reference a když už jsme se s jedním co vypadal hodně v pohodě málem domluvili, byla strašně pofidérní smlouva, v ní špatný IČO a to správný bylo na pohostinství, tak úplně nevím, jestli je to ten správnej kanál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikoupili jsme kousek pole. V katastru je ten pozemek jako orná půda, v územním plánu se na něm nepočítá s výstavbou. Prostě pole. Teď mám otázku. Co všechno můžu na takovém pozemku dělat? Např. vysázet stromy, umístit (postavit), zahradní domek, přístřešek pro auto? Neřešili jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se poptat,

nemáte někdo zkušenost s vytápěním domu pomocí infrapanelů? Doplňkové topení krbová kamna, jedná se o rekreační objekt, nejde tam podlahovka a nechce se mi dělat teplovodné rozvody a elektrokotel.

Má někdo reálnou zkušenost? Předem díky za info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že i my už se konečně příští týden dočkáme. V úterý přebíráme klíče, zároveň se bude montovat kuchyňská linka, rolety. No a mě čeká další etapa stěhování, jelikož do 30. musíme uvolnit pronajatý byt. No bude to vše zase na krev, ale za poslední rok to tak máme se vším, včetně prodeje domu. Takže vlastně normální stav. 😀

140508575_425745878550019_8077001754517874020_n.jpg

140631983_1166370207129094_3269899259513363107_n.jpg

140843652_165129441732339_4428934814513351414_n.jpg

141189818_158416892515297_2788352749876511216_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo máš pravdu.

Ja mám ADLO len kvôli tomu, že samotné spracovanie je ďaleko pred klasickými hliníkovými dvermi od oknárov. Keď som vyberal okná a dvere, čo som mal možnosť si ohmatať, lepšie hliníkové dvere boli za 3,5t€+ zatiaľ čo moje adlo stáli 2,5t€ a spracovaním sú vyššie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...