Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Já nad tím taky přemýšlel, ale nakonec je to podle mě celkem zbytečné, protože nejjednodušší dle mého je rozbít okno a potom vnímám jako slabinu i všechny ty HS portály atd.

máme předokenní žaluzie a když jedeme pryč tak zabezpečovačku, nicméně EZS máme přes 20 let, chci doplnit i kamery a hlavně led reflektory, mříže na sklepní okna, prostě povýšit bezpečnost domu

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Někdy to může být i na škodu. U nás v ulici je jeden barák, který se tak trochu vymyká. Vymyká se úplně vším od aut zaparkovaných před nemovitostí, velikostí nemovitosti až po úroveň zabezpečení nemovitosti. Podle mě není náhoda, že jen tenhle jediný byl za 15let 2x vykradený. S majitelem se osobně znám a fakt nevím co by mohl udělat ještě líp. Podle mého, když to budou profíci, můžeš tam mít co chceš.

 

Samozřejmě Ti to nevyvracím to ani náhodou, je to určitě dobrá věc a odláká to minimálně ty lapky co kradou aby měly na fet. Je to určitě dobrý i kvůli hlavě. Taky máme rolety, Jablotron a bezpečností dveře, protože jsem to chtěl kvůli rodině, ale nějak nevěřím, že by to mohlo zabránit profíkům. Nejlepší ochrana je být neviditelný, ale to bohužel nikdo zatím nevynalezl :). Neber to zle, můj příspěvek nemá být útočný. Chtěl jsem jen upozornit na jeden dost důležitý bod a to- příliš výrazně nevyčnívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, že to je i o hlavě, právě že sem o Vánoce měl nepříjemnou příhodu, kdy na nás 25.12. zvonili 2 cikání v 18:30, abych je odvezl na Mělník, že se tam nemaj jak dostat a buhví co. Tak jsem je slušně odmítl, ale v hlavě to zustalo, byli to tipaři?, ukradli by mi auto?, kdybych se rozhodl (nesmysl) je odvézt? Prej takhle chodí a zjišťujou kdo kde bydlí, ke starejm lidem se snažej vetřít, jako že se jim chce na záchod nebo potřebujou rozměnit a pak je voberou, navíc mi pak známá říkala, že k její kamarádce nekdo vlezl v půlce prosince do baráku, když spali, došel jim až do ložnice, tak se porbudili a manžel teda vybehl, ale frajer utekl a navíc měl už jejich klíče z venku a zamknul za sebou, aby nemohl běžet za ním. chci prostě zase klidně spát, vidět budou max nový dveře a 1-2 kamery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý sused je najlepšie zabezpečenie. Keď som mal chalupu, jeho pes ho dvakrát upozornil na zlodejov (zberačov). Rovno volal políciu a tí chytili zlodejov pri prestrihnutom plote, keď prenášali radiátory. Chalupu som zbúral, mám tam rozostavaný dom. Poistím to kamerami, ale pozorné oko susedovcov to istí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=20025]Moty[/mention] to chápu. Zkus mrknout na Next. Neříkám, že to je to nejlepší, jen nabízím alternativu z osobní zkušenosti.
Tyhle Next SD102 máme, nemám tedy srovnání s ničím předtím, ale spokojenost. To bezpečné pootevření zevnitř je fajn, používám to občas na větrání. Jen jsou ty dveře opravdu masivní/těžké, skoro jak dveře od trezoru, je potřeba být opatrný s malými dětmi, dokázali by asi fakt ošklivě ublížit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nemáte někdo tip na firmu co by dodala jímku na dešťovku včetně technologií jako čerpadla, filtry apod. Prostě kompletní řešení na zálivku a splachování. Ideálně moravskoslezský kraj. Dům stavím u Hlučína.

Pokud jste to někdo řešil, z jaké dálky byly firmy ochotny dojet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mám prosbu. Na jaře začínáme stavět a potřeboval bych poradit firmu,nebo někoho kdo dělá rovné strechy-fólie. Dnes nám došla cenová nabídka a vychází nám to více jak 2500/m2 což se mi zdá trochu moc.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Juraj11 napsal:

Mám prosbu. Na jaře začínáme stavět a potřeboval bych poradit firmu,nebo někoho kdo dělá rovné strechy-fólie. Dnes nám došla cenová nabídka a vychází nám to více jak 2500/m2 což se mi zdá trochu moc.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Americkej napsal:

Rovná střecha je vždycky koleda vo průser. Pokud už Ti jí sjetej architekt navrhne a Ty nemáš sílu se bránit, tak nevybírej podle cenovky. Nezkurvenej barák je k nezaplacení. Na všechno vostatní je Mástrkárd...

Tvl, to je ale mudrost sveta. Nevidim jediny dovod preco by rovna strecha nemala byt prakticky vo vsetko lepsia ako Acko. Ani sekundu by som nevahal aku strechu si vybrat. Ano, mam Ackovu sttechu, ale barak som kupoval zabehnuty a strecha nieje pri kupe ten hlavny parameter, ale inak je rovna strecha daleko jednoduchsie a spolahlivejsie riesenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...