Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, vwtyp11 napsal:

Tak urcite😂

 

před 15 hodinami, Lion napsal:

Koho chleba jíš,... 🙂

S DEKem ani s ničím jiným nemám absolutně nic společného, pouze na podzim budu novou střechu řešit a tak jsem se pídil po informacích. 

Vzhledem k Vaší reakci předpokládám, že máte odůvodněný opačný názor - mohli by jste se o něj prosím podělit? A to nemyslím ve zlém, ale rád bych případně tuto krytinu vyřadil z užšího výběru. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám z deku krytinu Roben piemont tobago a svody včetně okapů a všechno cajk, nemůžu na to říct nic špatného. Nezacházal jsem s tím v rukavičkách. Jenom mě překvapilo, že ty tašky celkem snadno praskají, ale mám 105kg a po jiných jsem nikdy nechodil, tak třeba je to normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já momentálně zápasím s dřevěnou podlahou. Tak tady předávám nějaké rady a tipy, na které jsem narazil. Hlavně druh dřeva jsem hodně řešil, trochu je to popsáno tady. Doporučuji se jet na samotný povrh a materiál podívat do prodejny, osahat si to, případně se potom zkusit i projít, je to zkušenost k nezaplacení.

Dále jsem uvažoval o vinylu, takže pokud máte někdo nějakou radu, tak sem s ní...

Díky moc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám rekonstrukci staré kuchyně (ne svojí) a hrozně se mi líbí umístění zásuvky k troubě (vzhledem k vedení plynu...) :)

Resized_20210718_111605_4806.thumb.jpeg.91a8db349957e7ce189845b0e814ca70.jpeg

Dokonale v ose s flexihadicí s plynem. Když se muselo manipulovat se zástrčkou, za plyn se tahalo aby neprekážel :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nátěr OSMO. Řeším prvonátěr venkovní pergoly a vezmu nejspíš OSMO "Jednorázová lazura HS PLUS". Máte s tím zkušenost? Barva bude asi dobrá, ale nějak bych potřeboval potvrzení od někoho se zkušeností, že deklarovaný jeden nátěr je dostačující. Předem díky za případně i jiné tipy🤚

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mistni odbornictvo. Budu za nedlouho menit kotel na tuha za tep cerpadlo a v ramci toho rekonstruuju sklep/kotelnu na rekneme uzitkovou mistnost. V mistnosti je relativne vyssi vlhkost a dve mala slepni okna na vetrani. Jelikoz mam cca 2 roky zpet nerezem vyvlozkovany komin, napadlo me ho pouzit jako ventilacni sachtu, kde bych nahoru placnul rotacni hlavici (deflektor) - jsme tu jak na vetrne hurce, takze celkem verim, ze by mohlo slusne odtahovatt. Do mistnosti bych dal nejakej regulovatelnej/lamelovej vstup. Co myslite je to dobrej napad, spatnej napad nebo jakej je to vlastne napad. Predem diky za jakykoliv nazory. Zz

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eskimak napsal:

Ty to robis bez izolacie?

Izolační pásy jsou pod zdivem vidět... Možná je to místo s rizikem záplav, ale jak by to spasilo 15 cm cihelný podezdívky fakt nevím. Taky to vidím poprvé, ale já toho ještě neviděl... nesouvisí to spíš s budoucíma vrstvama podlahy? Taky by mne to zajímalo. Nějakej dobrej důvod pro to určitě bude.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasákavost porobetonu je ale menší než u cihly, porobeton má uzavřené póry, narozdíl od cihly, která má uvnitř kapilární strukturu. Vlhkost cihlovou zdí vyleze klidně i do prvního patra.

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...