Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, Josef01 napsal:

Jsem zvědav až někdo s hypotékou 8 mil., měsíční splátkou 40 tis. a úroky 2% skončí fixaci letos nebo příští rok a nově začne platit 65 tis. měsíčně, jak dlouho bude happy.....

U vas su uroky 7.5%? Alebo zas treba tvoje cisla podelit dvomi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, pebe napsal:

U nás v Hradci si můžete koupit pěknou ruinu na nudli pozemku u hlavní silnice v kopci 🤟

https://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/hradec-kralove-novy-hradec-kralove-brnenska/3817564252#img=18&fullscreen=false

Wow, nudloidni stavebni pozemek s ruinou na Novym Hradci za 12M, mazec! To uz je jak v Brne.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz k tomu na ona idnes nebo v magazinu bydleni prodas pekny pribeh - mlady par promenil netradicni pozemek s puvodnim domem v uzasne moderni bydleni s nadechem vesnicke pohody... tak to nemusis ani s tou rekonstrukci moc prehanet :D

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kloubik napsal:

Mě nedávno kamarád posílal nějaký chatky/domky na Slapech. Vypadá to trochu moderněji ale jinak stejně jak chatka v kempu každých co 10 metrů. Prostě lepší kemp, soukromí nula. Cena 21mega za kus, nechápu že to někdo vůbec může jen zvažovat. To už radši Špindl.

To je něco. Nemáš nějakej odkaz? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Josef01 napsal:

Úplně jsem si to představil, jak do toho klidu "Provance" řvou ožralí fanoušci FC NKH z nedalekého hřiště

Nemysli si, že to nějakej Camp Nou :), hraje se tam nějaká pralesní liga a trénujou mlaďáci. Na druhou stranu možná lepší přežít párkrát do tejdne vzdálený řvaní, než mít 40m od baráku železnici HK - Praha (která se má v dohledný době zdvoukolejňovat) - https://www.praskacka.cz/content/files/obecni-urad/UP/Z8.PDF. Ceny jsem zatím nenašel, ale taky to asi bude "pěkný".

BTW nudlovitost pozemků je daná historicky, byly to všechno pozemky soukromejch zemědělců. Stačí se podívat na Kukleny, kde jsou ty nudle snad ještě delší (svýho času byla velká část zeleniny, sadby atd. prodávaná na sobotních hradeckejch trhách právě z Kuklen a okolí).

image.thumb.png.7641d9685b75971a0931afbeae851c0a.png

PS: cenu neobhajuju v žádným případě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, warann napsal:

To je něco. Nemáš nějakej odkaz? Díky.

1452329716_Screenshot2022-02-17at2_07_56PM.thumb.png.8f9550c59cd8ecc675c7fd14bb1dcfe5.png

Predpokladam ze nazivo bude ten pocit namackanosti jeste vetsi nez na fotce. 

lake-slapy.cz

Ale koukam ze bud zlevnily nebo si to blbe pamatuju. Zda se mi ze ty vetsi tam byly za 20.5m kdyz mi to kamarad posilal, ted koukam za 18.... tak se omlouvam za mylnou informaci pokud to tak bylo od zacatku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, skalis napsal:

Wow, nudloidni stavebni pozemek s ruinou na Novym Hradci za 12M, mazec! To uz je jak v Brne.

V Brně seš většinou po přepočtu na metr podobných pozemků bohužel tak na dvojnásobku:

https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/brno-brno-komin-/1407544156#img=0&fullscreen=false

https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/brno-stary-liskovec-svah/2857064540#img=0&fullscreen=false

A když je pozemek pěknej (není to nudle s ruinou), navíc v pěkné lokalitě, tak na trojnásobku:

https://www.sreality.cz/detail/prodej/pozemek/bydleni/brno-jundrov-brezova/1662630236#img=1&fullscreen=false

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju byty a domy v Brne, ale na pozemky jsem dlouho nekoukal. Je jich extremne malo, tak jsou pekelne drahy. Ceny domu nepujdou, kupni sila je a poptavka prevysuje nabidku. Pred 8 lety jsme na Brezove skoro koupili dum, o dalsim jsme jednali v Sobesicich. Uz tehdy bylo snazsi koupit dum a zbourat, nez shanet pozemek. Skoncili jsme v Obranech, jsme maximalne spokojeni. Tehdy do toho nejit (bydlime tam 7 let), tak si dneska trhame vlasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kloubik napsal:

1452329716_Screenshot2022-02-17at2_07_56PM.thumb.png.8f9550c59cd8ecc675c7fd14bb1dcfe5.png

Predpokladam ze nazivo bude ten pocit namackanosti jeste vetsi nez na fotce. 

lake-slapy.cz

Ale koukam ze bud zlevnily nebo si to blbe pamatuju. Zda se mi ze ty vetsi tam byly za 20.5m kdyz mi to kamarad posilal, ted koukam za 18.... tak se omlouvam za mylnou informaci pokud to tak bylo od zacatku. 

Ta cena je v pohodě... Tedy pokud je to za všechno na obrázku. Za chatku je to nesmysl, ale stejně si to svého kupce nejspíš najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes ráno jsem dojel na stavbu, kterou máme zhruba z poloviny hotovou. Vypáčené dveře, ukradený všechen polystyrén, izolace, nářadí, žebříky, boxy na rolety a hliníková okna s posuvem a bezpečnostní dveře. Sousedovic kamera natočila dodávku i s pražskou SPZ a skupinu chlapů v kšiltovkách. Kriminálka mi teď volala, že toho mají na svědomí víc, auto je napsáno na ukrajinského majitele ... tak fajn čtvrtek 😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...