Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bohuzial cele drevene. Kupil som tak dom. Ale bije mi to do oci.

Mezi podlahou a stěnou se vždy z praktického důvodu(okopání,úklid) dělá:sokl,lišta,obložka.Jasně že to není povinné ale nechci po manželce aby chodila doma v lodičkách, na to je milenka.

 

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzial cele drevene. Kupil som tak dom. Ale bije mi to do oci.

Tak teď jsi mě rozsekal :-) druhým na to pliveš ( obrazně ) a sám to máš stejně :-) Je to prostě praktická věc a určitě 100x rozumnější než bílá omítka .... ( pro tvou ženu nebo i tvou peněženku, pokud máš paní na uklízení a následně pro malíř...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak teď jsi mě rozsekal :-) druhým na to pliveš ( obrazně ) a sám to máš stejně :-) Je to prostě praktická věc a určitě 100x rozumnější než bílá omítka .... ( pro tvou ženu nebo i tvou peněženku, pokud máš paní na uklízení a následně pro malíř...)

Musi sa mi to pacit zato ze to tak mam v dome? Som lenivy to prerabat, ale nepaci sa mi to. Znova by som to tak neurobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeď jako podstupnice je přece nesmysl, několikrát vytřít a je to hotovo.

Jedině udělat něco jak jsem teďka dělal já u schodů do sklepa, podstupnice je omyvatelná a la betonová stěrka.

 

post-49277-0-64998900-1585482874_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plot vyřešený, objednaný, bohužel ty dodací lhůty jsou dlouhé všude, to jsem nečekal, 3-4 týdny. Takže jsem v klidu zrušil řemeslníky, stejně nám nachumelilo a teď čekat, škoda, mohl jsem trochu zabít karanténu :-) Takže letos dovolená na Maltě to vypadá :-)

post-364-0-85692100-1585653487_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako velkou nevýhodu těchto plotů vidím jejich tepelnou akumulaci v létě. Zvlášť při takhle tmavým probarvení. Otec má kus cihlové zdi a na to navazuje takovýto betonový plot a ten beton topí daleko víc.. Člověk si kolem baráku naskládá několik palet zámkovky, potom obežene betonovým plotem a na dvoře neroste ani tráva (neříkám, že to tak máš taky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...