Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako velkou nevýhodu těchto plotů vidím jejich tepelnou akumulaci v létě. Zvlášť při takhle tmavým probarvení. Otec má kus cihlové zdi a na to navazuje takovýto betonový plot a ten beton topí daleko víc.. Člověk si kolem baráku naskládá několik palet zámkovky, potom obežene betonovým plotem a na dvoře neroste ani tráva (neříkám, že to tak máš taky).

Což je pro mé ideální, protože si k němu dám lavičku a budu se v létě grilovat jak to kuře :-) Jak už jsem psal, mám to na malý kousek asi deset metrů na kousek zadní části zahrady, kde mě spadnul starej dřevěnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajimavý, s tim hlukem. Asi bych:

1) se ujistil, zda to dělá fakt ten plot. Není vyloučeno, ze bydlíš vedle Kuncáko chaty a nevíš o tom :)

2) zkusil vyplnit montážní pěnou všechny drázky sloupků, aby se panely ani nehly. Co jsem v poslední době koukal, dělají to firmy při instalaci uz standardně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soused ten plot má a mě na tom štve že to ve větru poměrně specificky hlučí - jakoby se sypalo dřevo :-D

 

Tak je to zeď, takže tomu věřím a asi by mě to také štvalo. Já mám vepředu kovanej, po stranách pletivo, takže klid, ale zase nám tady v ulici štěkají psy, takže si prostě nevybereš :-) Já bych dal klidně pletivo i na zadní část, ale s údolí od řeky nám tam pořádně profukuje a jelikož je to taková naše exotická část pro opékání buřtů, musí tam být plný plot. Takže vlastně nakonec nejlépe budu vědět jestli to hučí při větru anebo jak se to chová a dám časem vědět těm, kteří o něm přemýšlí :-) Od baráku to máme daleko, takže tam se toho nebojím, že nás to bude nějak rušit...no a bude to hlavně hezčí, furt makám okolo baráku a vzadu jsem se o to nikdy nějak moc nezajímal, teď se o to postarala vichřice, dneska jsem tuhle hrůzu s kámošem stavěl a zezadu podpíral, protože to na půl lehlo. A deset metrů za plotem skála dolů, takže musím konat :-)

post-364-0-21732900-1585684755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je mi ho trošku líto, ale říkám si: škoda že takhle neumí kousat veškerej městskej mobiliář (lavičky, MHD zastávky, herní prvky na dětskejch hřištích, sochy a plastiky...) i soukromý ploty a fasády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ať tvý potomky za pár let nenapadne tohle, Afri... si na to vždycky u tohohle typu plotů vzpomenu.

 

 

týjo, přesně na tohle video jsem si vzpomněl, to už je ale hrozně let, co jsem ho viděl. a takovejch zdí u nás je...a dnes zase frčí, jen v trochu lepší podobě. někam dozadu jak to chce Afri, tak asi v pohodě, ale v ulici tyhle panelový stěny působí dost děsivě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ať tvý potomky za pár let nenapadne tohle, Afri... si na to vždycky u tohohle typu

U nás tím byly obehnaný ruský kasárna . . .

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že koncem měsíce se budeme stěhovat. Už se těším! A jsem rád, že jsem nedal na řeči lidí, že jsme blázni, že za ty prachy se to nedá postavit a podobný kecy. Dá, ale musí se přiložit ruka k dílu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...