Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ok, díky...tak raději začnu vybírat. No já bych to chtěl normálka na vypínač... když budou v noci děti lítat po schodech,tak aby nemuseli svítit velkými světlem. Jinak budou zhasnuta.... umístění bych chtěl na každý 3. Schod...bude to dostatečné?

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vysoko nad podlahu je to umisteno?

nam rikal elektrikar, ze je idealni uz dopredu vedet presne jake svetlo tam budu chtit mit, ze je nejhorsi, dat tam krabicku na velikost svetla A a potom prijit s tim, ze se tam svetlo velikosti B nevleze.
takze nas tento tyden ceka vyber konkretniho svetla, poslu mu odkaz a on zajisti, aby tam pak sedlo :)

my budem davat na chodbu (delka 9 m) asi dve (umisteny cca ve tretinach). premyslim, jestli jen fotobunku, nebo fotobunku + moznost vypnout to vypinacem - ale nevim, jestli nekdy v budoucnosti budu potrebovat mit na chodbe uplnou tmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to nefunguje, ale jsem rád, že jsem je sem dostal, protože ty dráty už mi lezly na nervy. Teď jede na dovolenou, tak snad za tři týdny nejpozději bude hotovo a doufám, že budeme taky spokojeni. Máte venkovní i vnitřní alarm? Platíte si i to hlídání agenturou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, j.ocvirk napsal:

Na cidle je nastaveni den/noc.. (aspon na tech co sem montoval) takze pres den by to snimat nemelo. A nastavujes cas, po jak dlouho dobu to bude svitit.

Nicmene svetlu nevadi ze sviti dlouho, ja to mam doma na soumrak, takze to jede cca 12h denne :-)

Tyhle svítí 25sec...nastavit jiná dylka nejde. Tak snad to nastavení den/noc tam bude. No a když ne, tak hovno zle....

 

Edit: už mi odepsali na dotaz a je to tam automaticky nastavené na soumrak a tmu. Tak super ;)

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, j.ocvirk napsal:

Tak bylo by to nelogicke, vsechny cidla na svetla reaguji vecer/v noci.. na co svitit pred den :-)

 

delka 25sec je ok, skoda ze nejde regulovat ale za ty prasule dobry!

hlavne to nebudes mit na vypinac, to u techto svetel nemam rad..

Jj, 25s bude na těch 16 schodů ideál. Navíc tě pak sejme čidlo na druhé straně a čas se prodlouží. 

Jj, sice plastovej rámeček, ale za 1,8k komplet 7 světel.

 

Teď ještě musím pořešit domovní telefon. Nějakej tip někdo na levnej s kamerou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já třeba, když chodím kontrolovat děti jestli je všechno cajk a chrněj, tak bych nechtěl aby se mi světla pokaždé rozsvítily, mohl bych narušit jejich chatrný spánek a znovu si zopakovat kolečko s uspáváním. Proto je mám na vypínač a když chci, tak svítím. Proto u mě vyhrál ruční hloupý vypínač. Na záchodě mám pohybové, protože když večer jdu, tak nechci rozsvícet hlavní světlo. Úplně v pohodě si vystačím s tím malým, říká žena vždy když pere :-D

 

Každý to má jinak, na schodech bych dal určitě taky s čidlem. My máme bungalov a pouze 4 světýlka na chodbě a jedno na wc (na čidlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...