Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

 

To je sice hezký, ale pokud nenapíšeš nějakou konstruktivní kritiku, tak je to bez urážky jen výkřik internetového anonyma. Já jsem si o tom zjišťoval celkem dost a podle toho co jsem načetl je profil Salamander jedním z top na trhu.

Všichni výrobci jedou jeden profil, u WH je organizační struktura tak velká, ze nejsou flexibilní a budou drazí- od roku 2013 vytváří pouze ztrátu, oraganizacni struktura RI je mala za mne jsou flexibilnější a levnější Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takhle je to lepší, po ty editaci. Palec nahoru :)

 

Ono tak jak jsi předtím WH kategoricky odmitnul, tak to působilo, jako že ta okna maji zásadní konstrukční vadu, nebo jsou radioaktivní, nebo za pár let vysublimujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na baráku mám od Vekry okna, venkovní žaluzie, několikery dveře a garážovky. Spolupráce prakticky po celou dobu stavby a jestli někdy budoucnu budu ještě něco stavět, tak s Vekrou to nebude. 

výrobní problémy - velký fixní okno se sklem 8-6-8 mm dodali 4-4-4, u reklamace ještě chtěli abych jim zaplatil jeřáb

nedodržování termínů, termín na venkovní žaluzie měli v červenci, předávali na konci listopadu. Sice drobnosti, skoro všechno bylo, ale kvůli ptákovinám je člověk honí půl roku

kvalita práce, furt aby jim někdo stál za prdelí a kontroloval jestli to trefí. 4 okna na terasu usadí s výškovým rozdílem 3 cm

takhle si jejich pracovníci představují zapravení okna

 

post-13546-0-32574600-1544922980_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axel, ad okna. Já už jsem nějakou tu stavbu realizoval ... a dřevěná okna si na další stavbu rozhodně, ROZHODNĚ, už nedám. První stavba na konci 90. let měla plastová okna a ty jsou stále v pohodě. Druhá stavba z roku 2006, cena oken cca 500, nějaké exotické dřevo, název si nevzpomenu ... teď po 11 letech vypadají tak, že další stavbu co realizuju osadíme okny hliníkovými.

 

Schválně se někam, kde mají dřevěná okna alespoň deset let, bež podívat a pořádně si je prohlédni ...

 

A co se týče skleněných výplní ... pokud si dáš všude trojsklo, budeš topit i v létě :D

 

Snímek obrazovky 2018-12-15 v 12.51.48.png

Já se tu bavíte o dřevěných oknech. Tak třeba na tomhle okně by podle mého měla spára být vertikální a ne horizontální. V té spáře se drží voda a proto to dělá problémy jak na fotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setkal jste se někdo s tím, že banka pár dnů před podpisem kupní smlouvy na základě supervize sníží rapidně odhad? Česká spořitelna mi to právě udělala, kdy snížila odhad z pěti na tři! A jelikož banka z mně neznámého důvodu čtyři dny před koncem lhůty pro zaplacení zbytku peněz prodávajícímu na základě "supervize" změnila a podhodnotila odhad domu pro úvěr, nemám na výběr, takže kdo by chtěl KTM 1290 Super Adventure R za bezkonkurenční cenu, ozvěte se. Nabídka platná nejpozději do úterý, max. středy, pak už to nebude nic platné...

Nebo mám ještě karbonové horské kolo 29", silničku apod. Kdo by měl o něco zájem, ozvěte se. Ceny budou odpovídat tísni, do které mne banka dostala... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nemusel byt. Vse jak se "kravatak" vyspi. To je pan. A nenadelas nic. 

Vzpominam na jednu kauzu, kdy dotycnemu nechtelo mesto vratit pozemky a po 10-ti letech soudu to vyhral. A mestsky urednik stejne rekl, ze ho soud nezajima, ze nedostane nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším krbový kamna. Chci sekundární spalování,se sklem a hlavně min. 50cm polena. Půjdou do chatyž 50m2 patro + to mám otevřený do dalšího patra zase 50m2. Nákej tip? Nebo nešpekulovat a vzít Jotul?

Taky jsem špekuloval a nakonec vzal jotul a jsme velmi spokojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrová novostavba stará deset let, zastavěná plocha 121m, podlahová cca 200m, garáž, pozemek 946m, terasa, bazén, dílna... Původní odhad cca pět (dle cenové mapy se v místě pohybuje metr nemovitosti kolem 30tis a více). A najednou, že odhad sníží na 3mio... Čtyři dny před koncem lhůty pro zaplacení zbytku peněz. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coze? :D

No, nakonec se to resilo "silou". Ale to je spis do vlakna "kdo s cim jezdi". Mestu se (shodou okolnosti tesne pred nejakym mistrovstvim v hokeji) oznamilo, ze si dotycny umisti tank na svuj pozemek (vetsi krizovatka v centru mesta) a pak uz to vzalo rychly spad. Do tydne mel pozemky vyresene :-). Trochu to samozrejme probehlo i novinama ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...