Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak já dnes, jako každý víkend, podám report o pokroku.

Podlahy už jsou vylité, od středy se do ní topí.

Střešní okna usazená. Výlez ke komínu hotový. Komín už se proboural skrz střechu a v příštím týdnu by měl být hotový.

Zároveň začly práce na venkovní omítce, dřevo zvenku dodělané.

 

A zároveň jsem rozjel debatu o stání pro auta u baráku. Mělo by mít velikost 6x8m, jeho součásti by měla být taková místnůstka na sekačku a tak. Ale zjistil jsem,že na to mi asi už nevyjdou peníze... Takže bude jen dřevěná konstrukce. A omlatit to dřevem třebas až za rok :-) Skoro si hraju s myšlenkou, dát sem inzerát na Milgaussy a GSa. Že bych toho letos jako stihl víc... No ale nechce se mi, nechce.

Nicméně plán stěhování květen pořád platný!

post-13450-0-14152500-1552201784_thumb.jpeg

post-13450-0-61949000-1552201789_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, tak oboje prodane... Rolady za 15 vterin, GSa za cca 20 minut. Nebudete mi to verit, trosku jsem doufal, ze se neprodaj a ja si reknu, ze jsem jako delal co slo, ale ze to nevyslo :D

Jeste, ze mam od kazde ze znacek jeste po jednom kusu... Uz ted na me ale jdou mrakoty. 

Kazdopadne to znamena, ze chodniky okolo baraku budou ze zulovych odstepku, a stani bude mit kulnu obouchanou drevem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsou to žulový odštěpky? Zbytky řezaný (a často i leštěný) žuly? Kvazitchán z toho má chodník a solidně to v dešti klouže.

 

Edit: už jsem to vygooglil, beru zpět, krásnej a trvnlivej materiál co neklouže. Paráda!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, tak oboje prodane... Rolady za 15 vterin, GSa za cca 20 minut. Nebudete mi to verit, trosku jsem doufal, ze se neprodaj a ja si reknu, ze jsem jako delal co slo, ale ze to nevyslo :D

Jeste, ze mam od kazde ze znacek jeste po jednom kusu... Uz ted na me ale jdou mrakoty.

Kazdopadne to znamena, ze chodniky okolo baraku budou ze zulovych odstepku, a stani bude mit kulnu obouchanou drevem :D

Uff uff, ty si rychly :D.

Dufam ze ma nepreklajes. Ale som presvedceny ze si dobre urobil. Otazne je ako si nastavil cenu ked sa predali za par sekund :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslel jsem nad tim celou noc a rano se rozhodl... Chodnik okolo baraku je dulezitejsi. A stejne jednou budu mit Pateky, tak bych to vsechno neunosil :D Cenu jsem se snazil nastavit tak, abych se nemusel za sebe stydet a zaroven abych neprodelal - evidentne se mi to povedlo:D

Prece jen chci tu do budoucna neco jeste koupit/prodat  tak si prece neznicim povest pro par drobnych.

 

Edit: neprodelal kalhoty ma bejt asi spravne :D

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff uff, ty si rychly :D.

Dufam ze ma nepreklajes. Ale som presvedceny ze si dobre urobil. Otazne je ako si nastavil cenu ked sa predali za par sekund :D.

Já myslím, že nastavil cenu velmi dobře :lol2:. Jinak Maro, krásnej dům, já do tohodle vlákna vůbec nechodím neb tyhle činnosti mám vcelku za sebou a nikterak mi to neschází. Ale máš to fakt moc pěkný, až si pořídím HD, tak se pozvu na kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...