Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

Ono když jsem to dneska fotil, tak už tam bylo šero... V reálu to řve o kousek míň... Ale jak jsem řekl, v této otázce jsem neměl ani poradní hlas :-D můj plán s tmavě zelenýma kachlikama byl svržen že stolu cca po pěti vteřinách... Na zbytku jsme se naštěstí shodli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja som za kvalitné plastové. O drevo sa treba starať (aj keď je to raz za 5-6rokov príp. viac) a navyše vždy bude troška pracovať. Mňa drevo u okien moc nepresvedčilo, lebo neviem za čo si mám vlastne priplatiť.

Ja som isiel do Internormu - drevohlinik, tak snad to bude v cajku. Zatial jediny problem a to, ze na HS portali nefunguje soft-close, takze sa na to idu dnes pozriet. Proste ako architekt som chcel mat drevo vo vnutri, nooo :)

 

A reku bude Zehnder. Vyberal som medzi Zehnderom, Systemairom (protiprud a rotacny) a Thermwetom. Vyhraval Thermwet kvoli cene a potom prisiel Zehnder s ponukou, co sa neodmieta, takze to budu Svajciari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Om

Já četl kachle a říkal jsem si, kde jsou fotky tý pece...a pak mi došlo, že kachle=dlažba :)

Mě včera přivezli cihly na garáž, tak jsme na to hnedle vlítli.

Kua tvoje garáž bude velká jak můj barák :-)

Zkusím tě trumfnout.

 

Dej mi tak tři týdny...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ma tady nekdo srovnani stavebnich praci a materialu v porovnani 2018 vs 2019? Slo to podle vas nakonec nahoru, zustalo nebo vam dodavatele s cenama cukli dokonce dolu? Banky uz hlasi znacny propad v poskytovani uveru, CNB konecne nezvedla zakladni urokovou miru, nicmene stavebni trh ma svoji setrvacnost, takze vetsinou se zmeny projevi se zpozdenim.  

Diky za postrehy..  :cheers:

 

mimochodem respekt vsem stavebnikum, bohuzel nemam ani zkusenosti, ani dostatek casu, tak jsem odkazany na stavebni firmu.. A je to masakr :/

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobní zkušenost nemám, ale jelikož se chystám dělat sklep, tak jsem se o to celkem zajímal. Můj poznatek je vlastně úplně jednoduchý- je to strašně drahý. Když to udělám ze ZB, tak jsem někde na 1/3 ceny tohoto sklepu, ale budu se s tím muset nadřít. Peněz málo, takže mi nic jiného nezbyde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc ne prefabrikovany betonovy sklep? Cena tak 1/2, jen se to musi zaizolovat (makacka navic). Kdybych nenavrhl suteren, mel bych na zahrade tohle. Retencku mam taky beton (pojizdenou), zatim moc negativ nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...