Přejít na obsah

Stavba domu (rady, tipy)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Patrilo by to spise do sekce - co me dnes rozesmalo - ale prasknu to sem.. Takze po dvou osobnich schuzkach mam v mailu nabidku od Vekry.. Zpocatku dobry, nez mi doslo, ze v cene neni montaz, preprava, matros na predsazenou montaz. To cislo na konci dvakrat podtrzene odpovidalo "jen" tem oknum s DPHckem.. Suma sumarum chteji za zminene lidovych 142 000 s DPH  :flex:  :mummy:  :lol2:  / samotna kna nacenena na nejakych 530 tisic /  

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axeli, nechápu co jste na první a druhé schůzce řešili, ale já byl minulý týden ve Vekře a první co se mě paní ptala, jestli chci nacenit jen okna nebo okna včetně přepravy a montáže. Dnes přišla nabídka a cena je tam vyčíslena detailně včetně dopravy a montáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu u teto polozky mam podobnou.. Ale pak to zacne.. 4x poplatek za manipulaci s vahou nad 150kg, 3x poplatek za jeden hs portal (vzdy nejaky jiny duvod), dale znovu zapoctena montaz kvuli predsazeni, material za predsazeni a konecne material za parotesnou zabranu a dopravu..  :whistling:  Uvidime, prvni nastrel.. Musim si klepat ale na celo, kdyz na jedne prednasce o pasivnich domech bylo receno, ze predsazena montaz vyjde velmi podobne..  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Množství: 1 ks Expediční náklady - zakázka do 150 tis.

Vysvětlivka ke množství a ceně:

Položka obsahuje celkem 1 ks * 1 ks (cena za 1 kus = 1000,00 Kč)

1000,00 Kč * 1 = 1000,00 Kč

Cena za kus:

1000,00 Kč

Cena celkem:

1000,00 Kč

 

Jinak já to mám na chalupu, obyčejný okna 1200x1200mm, takže to nějak zvlášť neřeším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provozuje tu někdo větší pasivní dům s malými dětmi a tepelným čerpadlem, nebo i bez něj? Potřeboval bych hodit do kontextu motohodiny na čerpadle (celkem a poměr TV vůči vytápění) a celkové náklady za topení a teplou vodu za rok. Za jakákoliv čísla budu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...