Přejít na obsah

Rolex & Mercedes


elson

Doporučené příspěvky

noa eště nám to vyfoť doma ..... u nás mají tramvajáci nerezový záchodový mísy .... jak to máte doma ?

Toto vlakno je o Mercedes & Rolex, a nie o tom čo mam ja doma, ak sa Vam to vlakno a tie fotky nepačia jednoducho ignorujte to.

Určite sa niekto nájde komu sa tieto fotky páčia!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Určite sa niekto nájde komu sa tieto fotky páčia!

tak to určitě .... zkus použít instagram .... facebook .... prostě nějaký mastrubační kanál, kde můžeš prezentovat jmění své nebo svých předchůdců v rámci rodiny nebo zločinu ...... sem se to fakt nehodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se zastat kolegy, že toto vlákno je opravdu Mercedes a Rolex. Co vám na tom vadí?

?Mne nevadi zima, mne nevadi hic, mozna je to divny, mne nevadi nic!? ;)

Ale cely todle vlakno mi prijde jako kockotina non plus ultra.... takovej jako instagram schulinů...

Edit: nejlepci byly ty fotky modelu a plakatu...

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to určitě .... zkus použít instagram .... facebook .... prostě nějaký mastrubační kanál, kde můžeš prezentovat jmění své nebo svých předchůdců v rámci rodiny nebo zločinu ...... sem se to fakt nehodí

Zločinu? Toto si už fakt prehnal ? Toto by mal riešit uz Admin!

Naznačili tu už na mňa že som Róm a že som Cigán atď.. ale toto že som aj zločinec za to že sem dávam fotky toto už je choré vieš čo pišeš? Vidím že žiarlivosť nemá hranice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zločinu? Toto si už fakt prehnal ? Toto by mal riešit uz Admin!

Naznačili tu už na mňa že som Róm a že som Cigán atď.. ale toto že som aj zločinec za to že sem dávam fotky toto už je choré vieš čo pišeš? Vidím že žiarlivosť nemá hranice!

žárlivost ? ..... možná to je v tvé řeči něco jiného než v mé ..... nicméně pokud jsi myslel závist tak to fakt ne  .... nemám ti co závidět ..... zatím jsem nenašel nic co by ve mě probudilo nějakou závist, abych to komentoval ..... blbosti tam ale vidím dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja musim rict, že je tady dost veci na foru, ktery clovek bere s nadsazkou a humorem, bohužel tady to na me fakt tak nepusobi a uprimne myslim, že takto se clovek ktery na tyhle drahe statky nejak ferove vydelal, neprezentuje, ale možna je to vse uplne jinak, ale to vi je sam elson...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurwa to je toho hluku, som normalne rad ze som sem do vlankna ziadnu foto nedaval... by som bol za Kočnerovho brata. Klidek jo? Na milion forach je to milion takychto topicov a co jako?  Nelson sem dal krasne hodinky s krasnym autom, ziadne drogy kurwy zbrane peniaze nasilie ci?   Ked niekto foti seika v mazde tiez je to ok.  Snad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci vole, to tak neprožívejte. Je tu plno jinejch kktin, tohle je sice extraclass, ale co už - live and let live ;)

Až mam chuť založit vlákno rolex & bmw, potřeboval bych cosik zmasírovat ego :D (nebo dostat pohubě)

zaloz, a prispejem aj tam, aj tu, at je veselo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...