Přejít na obsah

Rolex & Mercedes


elson

Doporučené příspěvky

To víš že né :-) v čr se jsem se se závistí a nepřejícností ještě nesetkal jen dvě auta klíčem dookola. X5 a A8 nám na sídlišti všichni přáli :-) a tady? to už vůbec né, tady je 100% gentelmanu a o tom co se stalo na posledním srazu s roládama jednoho člena se raději ani nebudu bavit. Stačí si jeho postů nevšímat pokud se někomu nelíbí a né psát cosi o tom, že je gangster.....

Neříkám, že vše prezentoval šťastně, ale nebylo třeba do něj tolik střílet. Pár lidí si toho všimlo, nejen já. Ostatně ze mě tady taky na začátku několik lidí udělalo prodejce fejků ....., samozřejmě, že lživě. Toď argument pro malé děti.

Tak ona závist je cílená vždycky na konkrétního adresáta. Tady toho exota nikdo předtím neznal, takže zbylo jen dělat si prdel z toho křupanství, který z toho příspěvku trčelo - rozhodně to nebyla závist. Tvoje vývody jsou úplně mimo, spíš si řešíš nějaký svoje frustrace a do těch mně je prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlaté Rolády sú kolotoč preto ich Rolex robí aj v bielom zlate to je skrytý kolotoč pre introvertných kolotočárov no a potom ich spraví z plechu a všetci čo by chceli byt kolotočáry sú z toho v prdeli a zapisujú sa na poradovníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlaté Rolády sú kolotoč preto ich Rolex robí aj v bielom zlate to je skrytý kolotoč pre introvertných kolotočárov no a potom ich spraví z plechu a všetci čo by chceli byt kolotočáry sú z toho v prdeli a zapisujú sa na poradovníky

Tak pravi pismo svate :) (neverim, ze mi pomozu......som nahy az na kožu :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlaté Rolády sú kolotoč preto ich Rolex robí aj v bielom zlate to je skrytý kolotoč pre introvertných kolotočárov no a potom ich spraví z plechu a všetci čo by chceli byt kolotočáry sú z toho v prdeli a zapisujú sa na poradovníky

?Zlaté Rolady sú kolotoč? to čo znamená? To som ešte nepočul? Čo majú spoločné zlaté Rolexy s kolotočom? Niekto to vimyslý a ostatný to opakujú ale nikto nevie prečo nechápem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepáč ale stále nechápem že čo má spoločné Rolex s kolotočom :-) To ako všetci Americký prezidenti, športovci svetový, top svetový managery....... vlastnili kolotoče? Ja tam skôr vidím závisť tých čo na to nemajú, ale potom načo sledujú takéto fóra?

Upraveno uživatelem Pali11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se stalo s roladama na poslednim srazu? Dostaly se k nemu zpatky schvalne dojebany nebo co?

To chci taky vědět !

 

Jo a Rolexky jsou pro kolotočáře a lituji lidí kteří si jsou sebou tak nejistí že utrácí za tak zbytečný luxus, já mám v kapse mobil za 600 a ten umí budík a čas taky a žádnej slušnej člověk si na Mercedes nikdy poctivě nevydělal, a Kalousek je zhouba téhle země a Miloš mu to snad pořádně vytmaví.

 

 

Tak tědka je to na úrovní diskuze na Novinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepáč ale stále nechápem že čo má spoločné Rolex s kolotočom :-) To ako všetci Americký prezidenti, športovci svetový, top svetový managery....... vlastnili kolotoče? Ja tam skôr vidím závisť tých čo na to nemajú, ale potom načo sledujú takéto fóra?

Koukni na lidi, kteri se vyjadruji v tomto vlakne ponekud kriticky - kdybys je znal, tak bys vedel, ze jsme vsichni meli Rolady, kdyz ty ses jeste ucil pravopis :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz byla par stranek dozadu.

A never, ze timhle nekoho z velevazenych panu, donutis chytnout se za rypak. Potrebujou vyjadrit svuj tezkej nesouhlas s kompozici (protoze kazdej tady na foru je fotograf par excelance), s tim ze zlato nosi krupani (protoze hodny pan v televizi v roce 74 to rikal tak to musi bejt pravda), ze je tu nekdo jinej co jim nevoni a je treba ho radne ztrestat, zatlouc do zeme a schovavat se za svobodu verejnyho projevu, atd atd.

 

Jak sem psal vyse. Z nekterych lidi je mi vazne smutno.

 

elsone nenech si to znechutit. Sbirku mas krasnou, jak hodinek tak aut, a ja sem jeden z tech krupanu, co se na to radi podivaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...