Přejít na obsah

Rolex & Mercedes


elson

Doporučené příspěvky

Čo čakáme od Teba, elson? Že když si založíš fotovlákno, budeš sem dávat fotky, ne to, cos předvedl doposud a co většina lidí dává do jiných k tomu určených vláken. To přece není o žádným Rolexu, Mercedesu nebo já nevím čem ještě, to je o nějaký kultůře na tomhle fóru. Je to tak těžký pochopit?

Já bych to celý smazal, tohle není žádná fotogalerie, takže zcela "mimo mísu" jak tuším zní obrat v pravidlech.

Ale prečo by som to vymazal, ježiš maria to vôbec ak som porušil nejaké pravidlo čo si myslím že som neporušil, tak nech mi to admin vymaže v opačnom prípade vôbec..nikdy!

Ja chápem aj som si toho vedomý že nie každému sa tie príspevky budú páčiť ale normálny človek to ignoruje alebo napíše normálnu reakciu a nie ako ty to čo mi tu naložia do cigana a do zločinca!!! trepu nezmysly :) prosté vidno že sú škodoradostný a že túto v anonymite su ?veľký frajery? a chcú ma ?potopiť? silou mocou musite s tim suhlasit že je to tak! A keď trošku viac nad tým porozmýšlate je to úplne zbytočne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

geometr: chci se zeptat, kdo posuzuje jestli to či ono foto vlákno splňuje kulturu tohoto fóra? Nerýpu, jen mě to fakt zajímá. Protože já třeba si založil fotovlákno, abych měl pěkně zdokumentováno co jsem měl, až to jednou všechno zapomenu a že už teď se mi to motá. Nebo aby mi zkušenější kolegové poradili jak se zlepšovat atd. Tak jestli náhodou taky něco neporušuji, že bych poprosil admina ať mi to přesune do žumpy, nebo někam jinam. Díky za osvětu, fakt mě to zajímá.

možná to bude tím, že si svoje vlákno pojmul trochu jinak než pojmul svoje vlákno zakladatel tohohle sloupku ..... ve tvém vlákně je vidět, že tě to baví a myslím, že tě nikdo neprudí, jak jsem si ho zběžně prohlédl ...... chápeš ten rozdíl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ano chápu, však jsem to také ve svém prvním příspěvku zmínil, že vlákno nebylo "chyceno za správný konec", ale teď dostává hejt za to, že fotky nesplňují kulturu fóra. Nějak se totiž nedokážu zbavit dojmu, že kdyby Elson fotil jako bůh, schytal by to ještě víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se totiž nedokážu zbavit dojmu, že kdyby Elson fotil jako bůh, schytal by to ještě víc...

to je jenom dojem .... když přijdeš do hospody mezi cizí lidi a řekneš jim "nazdar čuráci, tak mě tu máte" ..... tak taky nebudeš moc šťastnej, ale třeba jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elson - posledni fotka nahodou dobra pokud jsi smoula :D Me ani Rolexky ani Mercedesy neserou i kdyz me oboji nechava klidnym. Fakt je ten, ze vetsina fotek stoji za vylizkapsu, ale muzes napsat SZ kuncakovi, ten do digitalni fotografie dela, tak urcite ochotne par tipu preda (Martine sorry ale musel jsem) :) peace

 

 

tak to s Martinom je za milion :clap: :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je v tom, že elson přišel slušně pozdravil a dal sem fotku, kterou mnozí nemohli vydýchat a tak ho začali pošťuchovat. Nakonec z toho vyplynulo, že fotka je ze showroomu což Elson nepopíral a přiznal to. Ukázal i svoje mercedesy a tohle vlákno se jmenuje Rolex a Mercedes. Já nevidím nikde problém ze strany Elsona. Nikde nikoho neurážel a do nikoho se nenavážel. pokud jsem něco přehlédl, tak se omlouvám, ale tohle je celý můj pohled na věc a je mi z toho trochu smutno.

 

Za mě je to k tomuto všechno.

 

 

Elsone foť dál, rád se sem přijdu podívat, když v realitě nikdy tyhle věci pospolu neuvidím, tak aspoň tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elsona poznam osobne a tieto invektivy na jeho adresu nie su na mieste.Vlakno zalozil preto lebo ma rad proste rolexy a mercedesy, ktore vzdy boli demostraciou hornych 10000 ako sa hovori ci sa vam to paci alebo nie. Aj ked tych skutocnych hornych 10000 nosi na ruke nieco ine ako rolex a vozi sa zrejme v niecom inom.. Imho toto vlakno je foto galeria nie? Moze si sem davat co chce. Ja som rad ze su tu ludia ktorym sa relativne dari a ked to chcu dat najavo je to ich vec. Elson medzi nich patri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejprve jsem vahal, ale hlasky typu:

"Potrebujou vyjadrit svuj tezkej nesouhlas s kompozici (protoze kazdej tady na foru je fotograf par excelance), s tim ze zlato nosi krupani (protoze hodny pan v televizi v roce 74 to rikal tak to musi bejt pravda), ze je tu nekdo jinej co jim nevoni a je treba ho radne ztrestat, zatlouc do zeme a schovavat se za svobodu verejnyho projevu, atd atd."

uz byly trochu moc pruhledne a ironicky trolling z toho primo zaril. Takove kraviny na tohle forum nikdo vazne psat nemuze. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem kolega Pali11 se svou kulturne-socialni analyzou spojeni "kolotocarske rolady" taky bavi davy. :-)

"To nechápem. Pýtam sa preto lebo celé je to vymyslená blbosť spojenie s kolotočom a firmy Rolex. Poznám niekoľko kolotocarov a väčšina z nich nenosí žiadne hodinky pretože v kuse stavajú a rozoberajú kolotoče alebo sedia v nákladnom aute....A tý čo nosia tak Casio, Tisot, Citizen.... to by radšej investovali do kolotoču farba, svetlá, hudba, nový ťahač.......ale určite nie do Rilexov a ešte nebodaj zlatých :-) takže preto nechápem toto spojenie. Ja skôr vo svete vidím nosiť zlaté Rolexy vplyvným štátnikom, top športovcom.." 

To jsou neskutecne hlody a kdyz se jako rikaji s vaznou tvari, coz je docela umeni, ja bych se v polovine zacal chechtat, tak to je masakr. Hotova Ceska soda.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je v tom, že elson přišel slušně pozdravil a dal sem fotku, kterou mnozí nemohli vydýchat a tak ho začali pošťuchovat. Nakonec z toho vyplynulo, že fotka je ze showroomu což Elson nepopíral a přiznal to. Ukázal i svoje mercedesy a tohle vlákno se jmenuje Rolex a Mercedes. Já nevidím nikde problém ze strany Elsona. Nikde nikoho neurážel a do nikoho se nenavážel. pokud jsem něco přehlédl, tak se omlouvám, ale tohle je celý můj pohled na věc a je mi z toho trochu smutno.

 

Za mě je to k tomuto všechno.

 

 

Elsone foť dál, rád se sem přijdu podívat, když v realitě nikdy tyhle věci pospolu neuvidím, tak aspoň tu.

Ďakujem za úprimne slová!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...