Přejít na obsah

Rolex & Mercedes


elson

Doporučené příspěvky

Vlákno jsem zahlédl už včera, ale prošel až dnes a musím dát za pravdu Knedlíkovi. Rolexy nemám žádný, bo se mi nelíběj, a nikdy by mě nenapadlo jít si sednout do auta v šourůmu a vyfotit se. A Bohumila taky nezná, ale budiž. Přijde mi to celé absurdní a jako ántré tuplem... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnotit a posudzovat a ofrflavat a vyvysovat sa, skratka mlatit prazdnu slamu, to vam celkom ide :) jak stare baby pri vytahu.

Nikoho neurazil, nema blbe reci, do nikoho neskace ani nie je konfrontacny, tak co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnotit a posudzovat a ofrflavat a vyvysovat sa, skratka mlatit prazdnu slamu, to vam celkom ide :) jak stare baby pri vytahu.

Nikoho neurazil, nema blbe reci, do nikoho neskace ani nie je konfrontacny, tak co :)

Hele, ale uznej, že s tím MB v showroomu to vyznělo prostě nešťastně. Na druhou stranu souhlasím s tím co píšeš, že do nikoho neskace atd. A řekněme si otevřeně - kdyby se ta fotka objevila v sekci ?Co máte právě na ruce? - tak by ty reakce byly možná jiný. Buď mám poslední dobou smířlivou náladu, nebo nevím, ale bral jsem tohle forum (jsem tu 9 let) vždy jako především edukativní, jak v hodinkové etiketě, tak v jiných věcech - tím chci říct, že tady třeba dochází jen k nedorozumění. Je nám horko všem, buďme na sebe hodnější a smířlivější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, ze je to klasicka reakce na novacka, co zalozi nove vlakno s timhle vybusnym tematem :-), vetsi konspiraci bych za tim nehledal.

Nikdo ho tu z niceho neobvinuje, nenadava mu. Jen ho otukavaj :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně nám ho neoťukávej ty, protože se zdrátovanou tlamou a zlámanýma rukama se blbě fotí a píše na fórum :D

Už jsem na listině? :D

Jo, uspesne ses pripojil k "drzejm" majitelum polarek :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polárky bych taky potřeboval. Když ale mně jsou Rolády prostě malý, nenaděláš nic. Ale třeba by je unosila žena a netahala mi ty bílý Omegy.

No a já bych se mohl věnovat lovu na Aljašky. Ale ty jsou asi už mimo moje finanční emoce. Jedině že bych dědil po strejdovy z emeriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elson sustred sa. Daj sem nejaké ďalšie hodinkove fotky a nevšímaj si negatívne veci. Tie rýchlo zmiznú.

dakujem kamo

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to, co jsem se Ti včera snažil naznačit. Dost se tady dbá na to, aby to zůstalo fórem gentlemanů v nejlepším slova smyslu. Není to o závisti ostatních členů, nebo nějaké negaci nového člena. Prostě Tvůj první příspěvek vyzněl trochu nešťastně tou prezentací, aniž bys to třeba tak myslel. Jdi třeba do vlákna ?představení nových členů? a mrkni jak to chodí tam. Klíčové slovo je pokora.

Dakujem za radu urcite to mrknu!

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš.Ještě 32 příspěvků a v únoru je můžeš tady na fóru střelit.

V tý době už bude ten medvěd starej pelech. :clap:

Ale ja je nechcem predať , aspoň zatial... zvykol som si na ne a nemožem bez nich ani na krok :)

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak sem dám taky dvě rychle vyfocený na téma Rolex a Mercedes. Žabáky moje, ale Mercedes bohužel ne.

pekná fotka Hulky top hodinky moja srdcova zaležitost!

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...