Přejít na obsah

černé diplomaty pokračování


Doporučené příspěvky

!!! NOVÁ INFORMACE!!!

Dobrý večer kolegáčci,

timto se omlouvám p. Prokopovi jelikož mi právě odepsal.

Jen ve zkratce, ČERNÉ DOPLOMATY se dle sdělení p. Prokopa nevyráběli.

Vyrábí se až v současné produkci.

Hezký večer

 

Když se nikdy nevyráběly, kde se tu vzalo tolik jejich autenticky vypadajících fotek ?? I vy kujóni ! :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se nikdy nevyráběly, kde se tu vzalo tolik jejich autenticky vypadajících fotek ?? I vy kujóni ! :)

 

"Nikdy se nevyráběly" přeci ještě nemusí automaticky znamenat, že nebyl nikdy vyroben černý číselník.

Já to chápu tak, že se nikdy neprodávaly. Nic víc, nic míň.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nikdy se nevyráběly" přeci ještě nemusí automaticky znamenat, že nebyl nikdy vyroben černý číselník.

Já to chápu tak, že se nikdy neprodávaly. Nic víc, nic míň.

 

 

OK to mě nenapadlo, myslel jsem ,že nejjednodušší je zeptat se ''HLAVY POMAZANÉ'' a odpověď byla jasná

NECHTĚL jsem tady diskutovat o ničem,ale chtel jsem nám zjednodušit život, aby jsme se nehonili za ''fikcí''

Jsem totiž jeden z těch, který by je stále hledal :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK to mě nenapadlo, myslel jsem ,že nejjednodušší je zeptat se ''HLAVY POMAZANÉ'' a odpověď byla jasná

NECHTĚL jsem tady diskutovat o ničem,ale chtel jsem nám zjednodušit život, aby jsme se nehonili za ''fikcí''

Jsem totiž jeden z těch, který by je stále hledal :helpsmilie:

Tvůj svatý grál má Mikina.

Zda ho i prodá, to je otázka druhá.

Zkus mu napsat ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nighty, proto jsem tak zhnusenej ze zavření toho vlákna, nebylo zdaleka vyčerpané, protože nevyráběly se neznamená nikdy se nevyráběly neznamená nikdo nikdy nevyrobil..... ale znamená to, že je můžeš koupit :D :D :D :D miluji tuhle tajenku!

 

Mikino, kdes je teda vzal? Proč nepřiznat, že si je někdo dal vyrobit, protože to TREFIL !! Jsou fakt krásný. asi nejlepší bastl (po žluťáscích :D). Taky je otázka, kde kurňa se vzaly ty stříbrný ručky, taky v Polsku? :D Chromovaný pouzdro znám ze skorodiplomatů, ale tam byly zlatý ručky, ne?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, vždyť byly i Diplomaty v chromovaném pouzdře, ne jen ve zlaceném.

Ale jaké měly ručky, to netuším. Stříbrné? Asi...

Já je ve sbírce nemám.

 

Ale je pravda, že s Primkama je docela prdel.

Včera zrovna proběhly na Aukru jedny, kde bych čekal (díky pouzdru) kalibr 66 či 68 a přitom bylo na číselníku napsáno 16 rubínů. Docela mě to zaskočilo, moc jsem je chtěl, ale zapomněl jsem přihodit :(

post-1118-1208287585.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ale je pravda, že s Primkama je docela prdel.

Včera zrovna proběhly na Aukru jedny, kde bych čekal (díky pouzdru) kalibr 66 či 68 a přitom bylo na číselníku napsáno 16 rubínů. Docela mě to zaskočilo, moc jsem je chtěl, ale zapomněl jsem přihodit :(

 

:) taky jsem se moc chtel, ale andrej1111 je jako jiz tradicne chtel mnohem, mnohem vice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...