Přejít na obsah

Breitling Aerospace


Doporučené příspěvky

Tak jsem se malinko posunul. Po Stowa Flieger, ktere jsem mel skoro 9 let, jsem poridil Davosa Argonautic Dual Time, chtel jsem mechaniky s GMT. Ale porad me to tahlo vys. No a tak po dvou letech Davosy prodavam a poridil jsem Breitlingy. :-)

 

Koukal jsem po ruznych variantach Seamasteru, Speedmasteru, Tudor Fastrider, ruznych Fortis, Sinn 900, IWC Flieger Chrono, Chronomatech, B1 a Avengerech a ja nevim po cem jeste. Pak se objevily tyhle Aerospace, o kterych jsem mnohokrat premyslel a vzdycky zavrhl: Vzdyt jsou to digitalky, titanovy, ty otlucu, utopim, maji jenom 100 m, krehule, maly...

 

Ale... Jsou to letecky hodinky. Umi zobrazit UTC v jasne citelnem digiformatu. Mají krasne citelnej cifr. A to zpracovani, indexy, hrajou v kazdym svetle jinyma detailama. Jsou krasne lehoucky, tenky pod kosili. Ten antireflex. Ten pasek, spona...

 

Jak vidno, z puvodne rozumového rozhodnuti byla laska na první pohled. :-) Tak snad mi alespoň nejaky cas vydrzi. Nevim totiz, cim bych je pripadne nahrazoval, jsou asi zaroven tim, co chci i co potrebuju.

post-33293-0-16170900-1533910485_thumb.jpg

post-33293-0-77261600-1533910503_thumb.jpg

post-33293-0-32779000-1533911147_thumb.jpg

Upraveno uživatelem alesvagner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pro Ty, kdo tyhle hodinky maji nebo o nich uvazuji:

 

Jsem pracovne na cestach a narazil jsem na zajimavy problem. Potreboval jsem, aby se mistni cas a druha zona nelisily o cele hodiny, ale o pul (konkretne o 5,5 hodiny). Podle navodu nejde u druhe casove zony nastavit minuty a vteriny, jen hodiny. Byl jsem z toho celkem smutny, ale kamarad, ktery se v hodinkach hodne vyzna (diky Mirku :-)), mi poradil, ze to jde a jak. :-) Nejde to na jeden krok, jako normalne pri posunu o cele hodiny, ale na dva. Ale jde to. :-)

 

Po nastaveni mistniho casu, kdy se rozhodi minuty i na T2 je tedy totiž mozne T2 nastavit v půlhodinových skocich zpatky na pozadovany udaj. No a výsledek prikladam na fotce.

 

Znalcum se omlouvam za spam, ale třeba to nekomu pomuze. :-)

 

post-33293-0-45217000-1554019825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Ty, kdo tyhle hodinky maji nebo o nich uvazuji:

 

Jsem pracovne na cestach a narazil jsem na zajimavy problem. Potreboval jsem, aby se mistni cas a druha zona nelisily o cele hodiny, ale o pul (konkretne o 5,5 hodiny). Podle navodu nejde u druhe casove zony nastavit minuty a vteriny, jen hodiny. Byl jsem z toho celkem smutny, ale kamarad, ktery se v hodinkach hodne vyzna (diky Mirku :-)), mi poradil, ze to jde a jak. :-) Nejde to na jeden krok, jako normalne pri posunu o cele hodiny, ale na dva. Ale jde to. :-)

 

Po nastaveni mistniho casu, kdy se rozhodi minuty i na T2 je tedy totiž mozne T2 nastavit v půlhodinových skocich zpatky na pozadovany udaj. No a výsledek prikladam na fotce.

 

Znalcum se omlouvam za spam, ale třeba to nekomu pomuze. :-)

 

attachicon.gif20190331_132116m.jpg

Indie ?

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...