Přejít na obsah

Hamilton Khaki GMT


rach

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

rach: Ahoj, Hamilton všeobecně dělají moc pěkné hodinky, mrkni ještě na model X-Wind... S tou cenou těžko říct, podobné byly nedávno na prodej na fóru ;-) A ještě k té ceně... Žádná cena není přehnaná, když na ně máš :-) Docela koukám na barevné provedení ke 40.nám :-) Záleží, jak to spěchá, třeba se tu zase nějaké Hamiltony objeví na prodej... A jak to tak čtu, když se Ti více než líbí, není co řešit :smile_anim:

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem ujetý na barvy takže ta žlutá mě vyhovuje víc než strohá modrá s kovovým tahem. Úplně nejradši mám oranžovou ale to už by bylo moc, občas musím k zákazníkům ale programátorům se toleruje naštěstí víc než obchodníkům.

Upraveno uživatelem rach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pozor, protoze ty hodinky rozhodne nejdou ke vsemu. Zluta i oranzova je hodne vyrazna, a proto k urcitym druhum obleceni to bude jako pest na oko. Je pravda, ze univerzalnost hází hodinky mozna trochu do prumeru, ale kriklava barva muze casem vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pozor, protoze ty hodinky rozhodne nejdou ke vsemu. Zluta i oranzova je hodne vyrazna, a proto k urcitym druhum obleceni to bude jako pest na oko. Je pravda, ze univerzalnost hází hodinky mozna trochu do prumeru, ale kriklava barva muze casem vadit.

Presne tak, hodinky vypadaji zajimave, ale cim vice barev, tim drive se hodinky okoukaji. Volil bych klasiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takové, ale na černém kaučuku, jsem kupoval zde od člena fóra. Cena rok starých 8500,-Kč, takže tvoje cena je podobná" Barevného provedení bych se nebál, ta žlutá na lunetě není až tak výrazná jak vypadá, takže hodinky jdou v poho i k obleku. Spíš bych si rozmyslel žlutý kožený tah. Mě osobně kazí dojem celých hodinek" S hodinkami jsem velmi spokojený, přesnost +4 s/denně (ještě od nákupu nebyli řízen), takže pohoda, safír, výdrž 47 hodin - odložené. Testoval jsem je týden ve Francouzkých alpách : sauna, venkovní bazén, bary, mráz a dost těžkých pádů - skáču dobře, skáču rád:-) Hodinky vše přežili, přesnost zůstala stejná"

Co mi nesedí jsou názvy měst v nastavitelném 3 času GMT. Teď přesně nevím, jelikož jsem práci a nemám je na ruce, ale pokud máš zájem, tak ti je vypíšu večer. Samá neznámá exotika, spíš by se hodila více známá časová pásma např. New York, Paris, Johannesburg etc. a né Hamilton Island, Pinta del Este, Curacaum, nebo co vlastně apod.

post-364-1208344526.jpg

post-364-1208344562.jpg

post-364-1208344594.jpg

Upraveno uživatelem Vlastimil7664
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám podobný model bez GMT (khaki navy) Za sebe mohu potvrdit přesnost cca +2s denně, naprostá spokojenost. Jinak myslím, že dělají i velmi podobný model, který udává i "smysluplná" časová pásma, chce to hledat na e-shopech. Jinak teď mají celkem širokou nabídku Hamiltonů v Kotvě (details). Některé modely mě "naživo" velmi příjemně překvapily....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám podobný model bez GMT (khaki navy) Za sebe mohu potvrdit přesnost cca +2s denně, naprostá spokojenost. Jinak myslím, že dělají i velmi podobný model, který udává i "smysluplná" časová pásma, chce to hledat na e-shopech. Jinak teď mají celkem širokou nabídku Hamiltonů v Kotvě (details). Některé modely mě "naživo" velmi příjemně překvapily....

Hehe, jaká jsou napsaná na těhle, kromě Hamilton Island (kde to sakra je?)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pozor, protoze ty hodinky rozhodne nejdou ke vsemu. Zluta i oranzova je hodne vyrazna, a proto k urcitym druhum obleceni to bude jako pest na oko. Je pravda, ze univerzalnost hází hodinky mozna trochu do prumeru, ale kriklava barva muze casem vadit.

 

Náhodou v TV jsem viděl, že Genzer má žluté hodinky i k obleku. :thumbsup_anim: Myslím, že Breitling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pásma jsou jak kdy. Na modelu z r. 2004 prý vypadaly takhle:

 

London - GMT +0

Reykjavik - GMT +0

Azores - GMT -1

Rio de Janeiro - GMT -3

Cayenne - GMT -3

New York - GMT -5

Acapulco - GMT -6

Easter Island - GMT -6

Los Angeles - GMT -7

Juneau - GMT -9

Honolulu - GMT -10

Midway - GMT -11

Auckland - GMT +12

Noumea - GMT +11

Sydney - GMT +10

Tokyo - GMT +9

Hong Kong - GMT +8

Singapore - GMT +8

Colombo - GMT +6

Karachi - GMT +5

Dubai - GMT +4

Saint-Peterburg - GMT +3

Cape Town - GMT +2

Monaco - GMT +1

 

Ale Hamilton Island je zas romantika. Stejně se to používá asi tak často jako stupnice na dolet letadla u x-wind, ne?

post-3202-1208358328.jpg

Upraveno uživatelem rach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se narazil na hamiltonky co se mi víc než líbí.

 

Neznáte je někdo blíž? Sháním si dárek ke 40tinám a tohle by se mi líbilo. Myslíte že 360 EUR není přehnaná cena?

 

 

Myslím, že 360 EUR, obzvlášť při dnešních kurzech, je cena dobrá.¨

Co je na nich khaki?

Jaké jsou rozměry? Mají safír?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 360 EUR, obzvlášť při dnešních kurzech, je cena dobrá.¨

Co je na nich khaki?

Jaké jsou rozměry? Mají safír?

Cena dobrá, nicméně tuhle se jedny vydažily za cca 390USD. Khaki podle mě znamená, že jsou jakoby vojenský, armádní etc. Rozměry průměr 42mm, tloušťka 12mm. Safír ano. Zdroj: e-bay :)

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vtipné, dát jako označení časového pásma ostrov, co má tak 4 km čtvereční. Zajímají mě i ta ostatní označení pásem.

 

Ty kluku, to není vtipné, snad když máš Hamiltonky, tak musíš také jednou mrknout na Hamilton Island, né? :thumbsup_anim: To je snad jasné"

 

Ty ostaní jsou: Okinawa, Phuket, Jumeirah Beach, Porto Cervo, Punta del Este, La Jolla, Lanai Hawaii a samozřejmě Hamilton Island.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kluku, to není vtipné, snad když máš Hamiltonky, tak musíš také jednou mrknout na Hamilton Island, né? :thumbsup_anim: To je snad jasné"

 

Ty ostaní jsou: Okinawa, Phuket, Jumeirah Beach, Porto Cervo, Punta del Este, La Jolla, Lanai Hawaii a samozřejmě Hamilton Island.

To je fakt perfektní. Davají to tam z nějakého historického důvodu, nebo jenom mají smysl pro humor (druhá možnost se mi zamlouvá víc :) )?

Upraveno uživatelem Balet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...