Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 20. 7. 2020 v 22:12, pavel58 napsal:

Ahoj. Dá se dělat něco s tím, aby pod hodinkami nezelenala ruka? 

Dávám přednost méně hardcore hodinkám, proto jsem si vybral LUM TEC B19, které mají prosklené ocelové dýnko a PVD sponu v barvě bronzu. Z bronzu je pouze pouzdro a korunka. Pokud se konstrukce pouzdra navrhne správně, nedotýkyjí se kůže ani okraje nožek. Viz foto ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pěkný včer vespolek pánové.Nechtěl jsem to zde psát,ne že bych nenáviděl všechno ruské,ale jistou averzi k ruským "technologijím", mám.Nicméně v mých Agat 295, bije kalibr 2415.Což asi není zrovna nějaký špičkový kalibr,nicméně nevím co s ním provedli, při výstupní kontrole ale ty hodinky, šlapou téměř COSC,přesnostÍ!! Odkládám je všelijak a nosím denně.Skvélé!!Min.odchylka a jdou mi lépe,než třeba Glycine s Etou!!A velmi bedlivě, je sleduji déle jak 14dní..čumím.Drží se prakticky kolem+1s/denně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem jedny taky nutne potreboval zkusit... volba padla na Makara Sea Serpent (pocitam ze jedine v CR) nejak me proste zaujali... akorat teda leteli z Kanady 4 mesice (uz sem ani nejak nepocital ze by prisli - a customer service s presne 0 odpovedma na cca 10 mailu). Celkem zatim bavi, nejak nejsem na tu barvu navyklej takze chytaji oko dost :) Zatim nevim jestli budu zkouset patinovat, ale jak se znam tak urcite neco vyzkousim...

a ted uz par fotek pro predstavu (omluvte chlupy na skle... to makro dycky neco najde i kdyz to clovek lesti a prohlizi jak osel...)DSC_0051-2.thumb.jpg.8e66c31338b662c488e187c16693068f.jpg

DSC_0027-2.thumb.jpg.5f2e05fbfbe843e7dd80abb3f589bf7d.jpg

DSC_0012-2.thumb.jpg.42c4bbf786888ecebc1a97e36f4a1ab2.jpg

DSC_0035-2.thumb.jpg.867a47bab4bc17c2c6887fb035caee93.jpg

DSC_0015-2.thumb.jpg.863590a4c40d27998056a30f723f67d9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hehe, jeste ze nejsou ve 47mm, to bych je zase nechtel ja. 

Fakt se povedly, vsechno co mi na Steinech vadilo odstranili-velikost(konecne 42mm s timhle strojkem); vterinovka pekne dole, ne hnusne na 9,aby nonstop pripominaly, ze mas na ruce strojek z kapsacu; nizke pouzdro(na pomery Steinhartu). Uz jen chybi rovne sklicko, s vypouklym vypadaji zbytecne dedkovsky. Aspon maji safir i dole, ale to je vec, ktera me trapi jen u hodinek s tahem, kdy ma tah tendenci je poskrabat, kdyz lezi hodinky na stole.

Mozna by to chtelo vystouplejsi indexy a cisla, protoze se mi obcas stane, ze chytne cifernik tak blby odraz, ze natisteni ciferniku uplne zmizi.

Asi budu muset udelat za cas nejakou recenzi. Dlouho jsem nic nesesmolil, tak je cas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to udělej,to bude fajn,mám rád bronz v kombinci s Unitasem.Já másilné zápěstí proto potřebuji minimálně 44+,mám třeba ty 46mm Agat a ty jsou takové vyvážené, i na menší zápěstí.Nicméně už mám na cestě 53mm.Ty 46mm,na denní nošení super, ale chci větší,mám na to ruku..47mm Steiny, jsem mněl snad 3x a je fakt, že trošku ty nožky tlačily do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja si zase myslim, ze vypoukly sklo je na pilotkach mnohem hezci, nez plochy, ale to je samozrejme otazka osobnich preferenci. Ono se taky bronz hodi spis na divey, nez pilotky, ale je to ted v mode cpat vsude. Jinak Unitas jako takovej je paradni traktor, kterej se dava i do mnohem drazsich hodinek. Ja ho mel nekolikrat a je fajn. 

Ta struktura ciferniku ma pripominat neco konkretniho? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...