Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

jj díky je to 53mm super kvalitní oceli a bronzi!Opravdu nutno vidět na živo ten oldschool styl výroby pouzdra..celo bronzové 46mm Agaty co zde nabízím k prodeji, jsou mnohem více EDC a velice příjemné na ruce ale to 53mm taky.Jinak strojky šlapou výtečně ale těším se na klasický nátah v 60mm pouzdru..to jsou opravdové monstra mezi diverskami!

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci aby to zde bylo teda monotematické ale dám tu foto nové spony, která mi přišla..Jedná se o tzv. roller a je perfektní, pro tlusté řemeny 6mm a více.Je to zase něco jiného.. No a jedna s ranní kávou a 193 hybrid🙂

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

imageresize.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak padly na mně dotazy,na zpracování pouzdra Agat a ost.No například, mněl jsem kdysi hodinky u-boat,které jsou ne nepodobné Agat.Byly to nějaké classico 50-53mm, tuším a co se týče  zpracování, tak Agat  už na první pohled budí dojem,podstatně kvalitněji zpracovaného pouzdra i korunky.Samozřejmně i celkového dojmu.Což je překvapivé,vzhledem k ceně nových U-boat..Kvalitu těch pouzder a takovou jakousi jedinečnost,mi jistě potvrdí kolega Vrcan.Ten má taky jedny krasavice 46mm..🙂

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři týdny na ruce... z jednolitě zářivě blyštivých hodinek se stává osobitý kousek s poctivě nabranou přirozenou patinou, bez urychlování... jsem zvědavý kam se to proplesniví.. jestli se nakonec kruh uzavře a dojde to zase do jednolitě temně hnědé, nebo si to uchová nějakou strukturu... musím říct, že bronzovky jsou dobré na uspoření budgetu... tím jak se mění a očekáváním kam to dojde při denním nošení, tak nepouští na ruku jiné kusy a tím pádem je i peněženka ušetřena impulsivních nákupů nových akvizic... 🐸

20201127_103436.thumb.jpg.6bfc2941257ba9f752c2cd5c483913f3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tyto dvě fotografie dělí nějakých 6 týdnů - pouzdro už nabralo tak tmavý odstín, že to společně s tmavým canvasem už působilo celé příliš temně - přezul jsem teda na světlou kůži - snažil jsem se chytnout odstín lumi, aby to spolu aspoň trochu hrálo... asi se poohlédnu po světle hnědém canvasu, případně perlonu...

1464292574_Snmekobrazovky2020-12-10102325.png.0dd430ae79ba44b9580df3a30d750350.png

711748772_Snmekobrazovky2020-12-10102359.png.b03039c5968029918d652378002f1d6d.png

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře!Ja očekávám 60mm Agat s manualnim natáhem titan-bronz hybrid..objednáno v Uralske hodinové manufaktuře Agat.Takze žádná koupě přes net ale zakazkova výroba dle mých požadavku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nějakých 23cm zápěstí..třeba 46mm mi byly normalne malé a 53mm jsou akorat sedí mi super.Ty 60mm budou už o něco větší.Nicmene Agat orig.Agat je ve skutečnosti jaksi kompaktnější než čísla uvádějí!Proste 46mm mi připadly jako 44-45mm a 53mm o něco menší..Navíc v titanu budou mít velmi snesitelnou váhu!Kolem 160gr!nevím přesně..a korunka na 9h usnadňuje nošení a nepřekáží..na 3h bych ji nechtěl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...