Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Že jsem tak smělej: Jakou mají tyhle hodinky za ty strašný prachy (stály přes 20k, ne?) přidanou hodnotu oproti San Martin za pět tisíc z Aliexpressu? Teda kromě těch imho úsměvných českých nápisů, které ti tam za malý poplatek udělá Číňan taky a krabičky s citrónem. Nechci se nikoho dotknout nebo nedej Hospodine vyvolat flejm, jenom mě to zajímá a tak se ptám. Nikde na fóru jsem nenašel kloudné informace o tomto počinu, jen sem tam nějakou fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsem tak smělej: Jakou mají tyhle hodinky za ty strašný prachy (stály přes 20k, ne?) přidanou hodnotu oproti San Martin za pět tisíc z Aliexpressu? Teda kromě těch imho úsměvných českých nápisů, které ti tam za malý poplatek udělá Číňan taky a krabičky s citrónem. Nechci se nikoho dotknout nebo nedej Hospodine vyvolat flejm, jenom mě to zajímá a tak se ptám. Nikde na fóru jsem nenašel kloudné informace o tomto počinu, jen sem tam nějakou fotku.


Limitka není z fóra, proto tu o ni není zmínka. Cenu a smysl komentovat nebudu. Pokud tam ten smysl nevidis tak tam pro tebe neni a nebude.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Jasně, koupil sis dobrovolně hodinky, které se ti líbí, to nijak nerozporuju.

Projekt je to nepochybně zajímavý, škoda, že tu o jeho pozadí není žádná zmínka. Určitě by mnohé zajímalo, proč a jak tato padesátikusová série vznikla. Copak se na Chronomagu smí diskutovat jen o limitkách, které jsou produktem fóra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Jasně, koupil sis dobrovolně hodinky, které se ti líbí, to nijak nerozporuju.
Projekt je to nepochybně zajímavý, škoda, že tu o jeho pozadí není žádná zmínka. Určitě by mnohé zajímalo, proč a jak tato padesátikusová série vznikla. Copak se na Chronomagu smí diskutovat jen o limitkách, které jsou produktem fóra?
Myslel sem to tak že tady o nich není klasické několika leté vlákno jako u limitek co vznikají tady. Taky bych byl pro recenzi tak se snad najde někdo fundovaný kdo tomu dá ten čas.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@Lacifer Pecka, bronzové Pepkovky jsou ideální letní víkendovky. Schválně jsem to vlákno ještě sledoval, jestli se to posune, nebo přidáš nějakou reakci, tak jsem rád že to dobře dopadlo. Zrovna u Pepkovek se nebojím, že by ti zůstaly ladem, pokud by tě omrzely. Jsem zvědavý jak jim bude slušet patina.👌

Mimochodem, vím, že se to blbě fotí, ale indexy u mých nejsou jen natištěné, ale jsou na číselníku lehce plasticky vytažené - dojem na živo je tak lepší než na foto, kde to působí jen jako obtisk brambory - pokud se nepletu ten Pepek je taky takto zvýrazněný-👍IMG20210618072601_00.thumb.jpg.f535f9900199213aa1f4bf5f0a41e947.jpg

IMG20210618071705_00.thumb.jpg.eeb0cfa4b6d0ac763ca07e96ec61003d.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Snekofon napsal:

@Lacifer Pecka, bronzové Pepkovky jsou ideální letní víkendovky. Schválně jsem to vlákno ještě sledoval, jestli se to posune, nebo přidáš nějakou reakci, tak jsem rád že to dobře dopadlo. Zrovna u Pepkovek se nebojím, že by ti zůstaly ladem, pokud by tě omrzely. Jsem zvědavý jak jim bude slušet patina.👌

Mimochodem, vím, že se to blbě fotí, ale indexy u mých nejsou jen natištěné, ale jsou na číselníku lehce plasticky vytažené - dojem na živo je tak lepší než na foto, kde to působí jen jako obtisk brambory - pokud se nepletu ten Pepek je taky takto zvýrazněný-👍IMG20210618072601_00.thumb.jpg.f535f9900199213aa1f4bf5f0a41e947.jpg

IMG20210618071705_00.thumb.jpg.eeb0cfa4b6d0ac763ca07e96ec61003d.jpg

No raději jsem už nereagoval, potichu to zamknul, a rovnou konal aby je někdo nevyfoukl, přesně jak si mi doporučil. 👍

Na patinu se těším, chci vyčkávat na tu přirozenou, ale myslím že za pár týdnů stejně skončí v ešusu s vejcem😁

Je to tak jak píšeš indexy i celá postava Pepka jsou plastičtější není to jen tisk jako na SKXkách, ciferník je matný a má zvrasněný povrch, obrysy postavy Pepka jsou lesklé což způsobuje jakýsi oku lahodící 3D efekt, ručky jsou lesklé lakované celkově velká paráda👌, bohužel díky vypouklému sklíčku, a technice kterou disponuji je vše výše popsané pro mne nezaznamenatelné🧐

Jediné co bych hodinkám vytknul je zúžení řemenu z 20mm na 16mm díky kterému se origo bronzová spona nedá použít na žádný řemen kterým disponuji, ale jinak zatím velká spokojenost 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lacifer Já své koupil na perlonu s bronzovou sponou, který jsem ale nikdy ani nedal na ruku a obratem dokoupil několik spon od Frýdla 18 a 20mm, v provedení zlacená / matná (odkaz ZDE). Ten odstín spony perfektně sedí k bronzu v jeho lesklé podobě, samozřejmě že po ztmavnutí pouzdra už se odstíny rozešly, ale nekope to do očí, navíc to nedráždí pokožku. Můžeš tak přezouvat své oblíbené kanvasy a kůže do zblbnutí... samostatné bronzové spony se blbě shánějí, případně stojí nesmysl... 

Na tu patinu jsem vydržel čekat 4-5 měsíců - celé to jen pomalu ztmavlo (ale přes zimu jsme je nosil málo) a na jednom místě se objevil tmavší flíček, jinak jen drobné rozdíly odstínů. Na velikonoce jsem tak využil příležitosti a jsem spokojen. Být tebou tak se trochu nabažím toho jak na slunci září a pak jim dám vaječné lázně - při nejhorším to zase vyresetuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tady to provedení bronzového Pepka nakouslo tak hodím fotku ze stránek výrobce, na které je přeci jen ten dvouvrstvý povrch více vidět... BTW vidím, že nad rámec této 250ks limitky byla ještě 50ks limitka s bronzovou lunetou - při koupi boxu celé sady (což by mohlo jít pořešit výměnou :) )

D_slider_Undone_Popeye_10_19Mar_v2.jpg

d-popeyenfds-2v2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...