Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 5. 7. 2021 v 8:47, Lacifer napsal:

Dobrý ráno 

 

Pepek je skvělej. Nevšední a veselý hodinky.

V 15. 7. 2021 v 10:54, Kryten napsal:

Dnes nové kukačky..

 

Už teď mají hezkou patinu.

 

 

Ty moje asi už dál tmavnout nebudou, mám je půl roku a zdá se mi, že už se povrch nemění. Asi tam je víc titanu než mědi a cínu.

IMG_0992.thumb.jpg.6fd2fd639c178cead886c53df15a6455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Kryten napsal:

S patinou uz hodinky prisly.. kdyz jsem mel bronzove Lum-Tec tak na zacatku uplne zarily a patina sla casem, rekl bych do faze v jake jsou ty Boldr ted.

Ty Mont Blanc vypadaji takhle super.. barva me prijde vic “mosazna” a to se mi libi..

 

Díky! Mně se zase líbí ta Tvoje "více bronzová" barva. Tam toho Nautila a Kapitána Nema vidím víc 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michalval Hodně udělá světlo - fotky z června byly na stole u okna, kde zrovna svítilo sluníčko, dnešní jsou zády k oknu, bez přímého svitu. Ta plíseň (zelená) už byla i koncem června, hlavní rozdíl je teda jak to pobral foták - kontrast, sytost atd - obojí je na automat stejným mobilem. V reálu to působí méně kontrastně - trochu to teď foták vytáhl... i když posun tam vidět je... Na druhou stranu mohu potvrdit, že i když vypadají humusácky, tak jsou naprosto hygienické - včera jsem je umýval pod teplou vodou s lehkou mydlinkou - takže vše to je čistá špína... zkusím to odfotit tak aby fotka odpovídala co nejpřesněji tomu jak to je na ruce...  

 

EDIT: jinak žádné urychlování teď neprobíhá - ale nosím je během léta intenzivně....

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Snekofon napsal:

@michalval Hodně udělá světlo - fotky z června byly na stole u okna, kde zrovna svítilo sluníčko, dnešní jsou zády k oknu, bez přímého svitu. Ta plíseň (zelená) už byla i koncem června, hlavní rozdíl je teda jak to pobral foták - kontrast, sytost atd - obojí je na automat stejným mobilem. V reálu to působí méně kontrastně - trochu to teď foták vytáhl... i když posun tam vidět je... Na druhou stranu mohu potvrdit, že i když vypadají humusácky, tak jsou naprosto hygienické - včera jsem je umýval pod teplou vodou s lehkou mydlinkou - takže vše to je čistá špína... zkusím to odfotit tak aby fotka odpovídala co nejpřesněji tomu jak to je na ruce...  

 

EDIT: jinak žádné urychlování teď neprobíhá - ale nosím je během léta intenzivně....

Chápu. Na té dnešní to vypadá fakt výrazně. Ale za špínu to rozhodně nepovažuju 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak níže reálné foto, upravené tak aby odpovídalo co nejpřesněji tomu jak hodinky vidím ...realita je tak něco mezi fotkami z konce června a tím co jsem postnul dnes...možná je jen o chloupek tmavší bronz, ale už se mně to nechtělo doladovat 🙄 

IMG_20210722_115759.thumb.jpg.fb2cf1683d8e611ba4267c6fbf94c4bb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...