Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Naprosto kruté fotky 😍 Prosím, vrať se zase k polárkám, nebo mě budeš mít na svědomí. Začínám navštěvovat Wardi e-shop a dívat se na bronzové varianty Wardů častěji, než by bylo zdrávo. Tak prosím o o super luxus fotky RLX Exp II, na ty nemám, tak by mě to netrápilo, ale tohle začíná smrdět průserem. Díky 👍

:) Díky. Expy II nechám chvíli odpočívat, ale brzy budu fotit zase něco jiného, to slíbit můžu. 

---------------------------------

Trumpetofka :)

IMG_9061.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Jeronimo napsal:

:) Díky. Expy II nechám chvíli odpočívat, ale brzy budu fotit zase něco jiného, to slíbit můžu. 

---------------------------------

Trumpetofka :)

IMG_9061.JPG

Na těch tvých fotkách vypadají naprosto skvěle 👍 Jediné co mě brzdí je, že mají limitku v bronzu se zeleným číselníkem, ale ten tvůj modrý se mi líbí možná víc. Modrá super, ale zelený mají taky něco do sebe a navíc v limitce a COSC. No, fakt mě s těma fotkama štveš 🤣👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, DarylVanHorne napsal:

Na těch tvých fotkách vypadají naprosto skvěle 👍 Jediné co mě brzdí je, že mají limitku v bronzu se zeleným číselníkem, ale ten tvůj modrý se mi líbí možná víc. Modrá super, ale zelený mají taky něco do sebe a navíc v limitce a COSC. No, fakt mě s těma fotkama štveš 🤣👍

I ten hnědý cifr stojí za to :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se musím samozřejmě přidat! 

 

EDIT: @Rtep78BTW ty tvoje jsou podle inzerátu měsíc staré - proběhla vajíčková atmosféra, nebo jak jsi nahnal patimu - ze zkušenosti vím, že mně šly přirozeně pomalu - po měsíci byly maximálně méně lesklé, ale určitě ne takto...

IMG_20220902_113247.thumb.jpg.d3c874c5f5808ad3f23464931027ac8a.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak Undone jdou k novému majiteli, ještě si dovolím tedy dnešní jejich poslední fotku a pro informaci - v rámci prodeje jsme změřil pomocí apky chod strojku a výsledek je opravdu fenomenální - na to že se jedná o sprostý strojek NH35 v hodnotě pár desítek EUR. At novému majiteli stále slouží skvěle jako mně - a já se těším až se tady budu moci vytáhnout s novou akvizicí. 

IMG20220916102715.thumb.jpg.090717caafca6a5588e60a0a1f2b131e.jpgScreenshot_2022-09-16-13-28-50-56_36e1c53f8143fbe645d788d0632cf52b.thumb.jpg.19405eef6a8461fde8831b2db9da197b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...