Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

...nuz pred par rokmy som zacal behavat a pre to nosim 80% ftines mrdky(Garmin Fenix 3 HR Saphire) Panerai sa dostane na ruku iba obcas. A nechce sa mi remene menit. Normalne som zacal rozmyslat, ze by som 312ky vymenil za nejaky BASE model z Unitasom (asi 000) a dal by som im DLC treatment. Mozno by ma to nastartovalo zasa Panerai nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Šíma je lety prověřený kůže-mistr. Já osobně sice ne, ale zástupy jeho (spokojených) zákazníků z řad členů fóra se budou počítat na desítky.

 

Zda trubičky ano nebo ne, na to není jednoznačně správná odpověď. Já mam k dnešnímu dni kolem deseti PAM řemenů a ve všech trubičku mam. Beru je z Aliexpressu za pár korun a spokojenost. Důvodem je pro mě jednoduší a hladší výměna ? přeci jen Panerai ?stěžejka? je cosi silnější, než klasické stěžejky a tak to ?vedení? trubičkou beru jako benefit.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako eventualitu k Šímovi, kde můžu připojit vlastní pozitivní zkušenosti (několikeré), pak doporučuji habaděje.

Tady pár posledních, co mi dělal právě na PAM:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/80788-jak%C3%A9-panerai-m%C3%A1te-pr%C3%A1v%C4%9B-na-ruce/page-109&do=findComment&comment=2334693

 

edit: telepatie... Btw, pěknej ? chci taky :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...