Přejít na obsah

Tissot - ověření originality


pepyczek

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tak to je zajímavé. Čínské fake takovéhle očividné renonce většinou nedělaj - pozná se to v malinkejch detailech. Tohle není powermatic 80 - ten nemá regulaci - je nastaveno laserem přímo při výrobě. Tohle je 2824 a možná bych ani neřekl že fake. Rotor je fake 100% - nápis ....twenty-thre-23-jew... není ve středu mezikruží, je vyleptán velice jemně. Myslím, že 23 neodpovídá co je skutečně ve stroji. Nápisy na dýnku jsoum možné oboje - jak jednořadé, tak dvou - i u ccos, i u normál. Zajímavé. Škoda že není více fotek. Tissotu jsou fake mraky, ale chycený luxury PM 80 jsem nikde nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jak to dopadlo? Peníze zpět, takže můžeme vědět, kdo je ten šedý obchodník?

 

Jinak k hodnocení hodinek - nepozdává se mi na nich ještě tloušťka těsnění/lepidla u skla v dýnku - na mých je téměř neznatelná. No a nožky mají také poměrně velkou mezeru - moje skvěle přiléhají k pouzdru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem náhodně skouknul tohle video

tyhle hodinky se mi docela líbily, a když koukám na opracování toho spodku pouzdra, a tak celkově na to luxury provedení, tak buď je to nějakej podobnej fikus jak jsi tu postnul, a pokud ne a tohle produkuje Tissot, tak je to teda pěkná sračka.

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...