Přejít na obsah

jaké "letecké hodinky"


no-one

Doporučené příspěvky

Paraaaada. Zavidim a utiram slinu. Moc povedena koupe. Tak tyhle jsou pro mne jedny z MUSTHAVE hodinek.

Byl jsem se na ne jiz nekolikrat podivat v Carollinu a bomba, hrozne se mi libi jejich design, na ruce vypadaj skvele a jsou za vsech podmniek dobre citelny.

 

Tady vypadaji obzvlaste bombasticky: IMG_1104.jpg

 

Bohuzel zatim nevydelavam statisice abych si je mohl hned koupit, tak musim chvily setrit :)

 

Mel bych jeden dotaz. Jak je to u nich s dennim noseni? Hodi se pro to?

Jsem asi moc hnidopich, ale nerad bych utratil tolik penez za hodinky a za chvily je mel odreny a poskrabany :(

Jak jste na tom Vy se skrabancema na vasich milaccich? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mel bych jeden dotaz. Jak je to u nich s dennim noseni? Hodi se pro to?

Jsem asi moc hnidopich, ale nerad bych utratil tolik penez za hodinky a za chvily je mel odreny a poskrabany :(

Jak jste na tom Vy se skrabancema na vasich milaccich? :)

Tak já jsem je na denní nošení právě kupoval :) Jasně, časem se poškrábou, ale myslím, že tím ty hodinky na kráse neztratí.

Záleží na tom jak se k hodinkám chováš, ale já nekupoval hodinky na to aby mi leželi na poličce v krabičce :)

Já např. v práci sedím v kanceláři u stolu a dělám na PC. Takže logicky asi dostane nejvíc zabrat spona (neustále s ní šmejdim po stole)

(Po týdnu nejeví žádný známky znehodnocení) Třeba můj společník si hodinky při příchodu sundavá a bere si je až když odchází z práce nebo jde na oběd,

ne kvůli tomu aby je nepoškrábal, ale že mu prostě při práci překáží.

 

Jinak, do jisté míry poškrábání se nechají krásně vyleštit a budou zase jako nové.

No, v nejhoším můžeš koupit časem tah nový (počítám, že pouzdro tak trpě nebude).

Já si k nim určitě pořídm ještě nějaký řemen :) Nejspíš zkusím kaučuk. Měli je na něm u Dušáka a celkem jim to slušelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odp.

 

Je pravda, že řemeny i spony se dají měnit, a nestojí to takový peníz. Takže až bude poškrábání "nesnesitelné" tak je vyměním :) Včera jsem viděl u známého Longiny a ten měl sponu tak pošktábanou, že už nebylo vidět ani logo :) a říkal, že mu to vůbec nevadí, že jde o to jak vypadá pouzdro a aby nebol škrábnutý sklíčko - má asi pravdu. Nesmím být takový hnidopich :D

 

A ještě bych měl dva dotazy k těm airfolfům:

1) jak je to s vodotěsnotí? (nepotřebuju žádnou velkou hloubku - stačí mi plavání a do sprchy)

2) někde jsem četl, že ta turbína na zadní straně má i funkci, že při zapnutým budíku vibruje/rezonuje.

je to pravda? Díky

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odp.

 

Je pravda, že řemeny i spony se dají měnit, a nestojí to takový peníz. Takže až bude poškrábání "nesnesitelné" tak je vyměním :) Včera jsem viděl u známého Longiny a ten měl sponu tak pošktábanou, že už nebylo vidět ani logo :) a říkal, že mu to vůbec nevadí, že jde o to jak vypadá pouzdro a aby nebol škrábnutý sklíčko - má asi pravdu. Nesmím být takový hnidopich :D

 

A ještě bych měl dva dotazy k těm airfolfům:

1) jak je to s vodotěsnotí? (nepotřebuju žádnou velkou hloubku - stačí mi plavání a do sprchy)

2) někde jsem četl, že ta turbína na zadní straně má i funkci, že při zapnutým budíku vibruje/rezonuje.

je to pravda? Díky

Turbína ani nevibruje, ani nerezonuje, má dekorativní a ochranou funkci. Pod ní je membrána, která vydává zvuky při použitých funkcích. Na sprchování určitě stačí, na plavání snad taky, osobně je však při obou těchto činnostech z ruky sundavám. Stačí špatně skřípnuté těsnění , rychlejší plavání, a je malér. Vím o čem mluvím. Polodement v servisu mi takhle skřípnul těsnění u filtru, a během 50km vystříkal olej z motoru, a já byl na suchu s málem zadřeným motorem. Stačila půlmilinetrová škvírka. U hodinek se to může stát taky. Kdo tvrdí, že ne, nemá za sebou jen tu správnou zkušenost. Třeba jako já s výměnou baterie u "autorizovaného" servisu....prostě do vody jen s potápěčskými hodinkami , a ještě ideálně ne do chlorované, a ne do slané .... ( tolik praví tištěné doporučení u hodinek ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem úplně zamrz, kdyby ta turbína na dýnku měla nějak rezonovat! :D To už bych asi musel před midlochem veřejně rezignovat ! Ufff.

 

Tedy čemu se divím, kam vy všude hodláte lozit s hodinkama na ruce - do sprchy, do vody ...... Já bych se snad s hodinkama utopil, vždyť bez nich je to mnohem pohodlnější!

 

Poškrábaný tvrďácký hodinky vypadaj podle mě autenticky a tudíž líp, než nové. Jako jizva na tváři bojovníka :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak říka Cyber.

 

K tý vodotěsnoti. V obchodě doporučili plavání (když v moři, tak po každém koupání opláchnout ve sladké vodě) a sprchování OK.

V manuálu je uvedeno totéž. Dokonce je v rámci pravidelné údržby doporučeno mytí pod tekoucí vodou a čištění např. kartáčkem na zuby (to beru trochu s respektem) :D

Takže nějak "voděodolný" budou. Nicméně, já se s nima do vody nechystám. A to nejen kvůli vodotěsnosti ale taky mě to není extra příjemný.

 

A ještě ke škrábanům. Jo máš pravdu, vyměnit to sice můžeš, ale myslím, že tě tohle nutkání časem přejde :) Nemůžeš počítat

s tím, že budou pořád jako nový, alespoň ta spona ne - ta dostane záhul, tomu věř :) Ale určitě jim to na kráse neubere, neboj.

 

Když si koupíš nový auto, taky s nim nebudeš jezdit do lakovny pokaždý co tě štrejchne nějakej kamínek na dálnici, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Taky mi to plavání s hodinkama vadí, stejně jako třeba boty do vody :)

Ale chápu, můžou být i jiný, ZÁSADNÍ důvody. Např. někdo zase nemá kam hodinky dát když jde do vody a nechávat je na pláži není úplně bezpečný.

 

S těma škrábancema si to vystihl :thumbsup_anim:

 

Tedy čemu se divím, kam vy všude hodláte lozit s hodinkama na ruce - do sprchy, do vody ...... Já bych se snad s hodinkama utopil, vždyť bez nich je to mnohem pohodlnější!

Poškrábaný tvrďácký hodinky vypadaj podle mě autenticky a tudíž líp, než nové. Jako jizva na tváři bojovníka :D.

Upraveno uživatelem no-one
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak říka Cyber.

 

........

 

Když si koupíš nový auto, taky s nim nebudeš jezdit do lakovny pokaždý co tě štrejchne nějakej kamínek na dálnici, ne? :)

 

Víš, co se říká, že jsou tři kritický momenty v životě muže?

1) Když Tě opustí žena.

2) Když přijdeš o práci.

3) Když chytneš první škrábanec na novým autě.

 

Pro Chronopaka bych doplnil:

4) :guiltysmiley: První rýha na hodinkách (a možná dal na první místo? :suicide_anim: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, co se říká, že jsou tři kritický momenty v životě muže?

1) Když Tě opustí žena.

2) Když přijdeš o práci.

3) Když chytneš první škrábanec na novým autě.

 

Pro Chronopaka bych doplnil:

4) :guiltysmiley: První rýha na hodinkách (a možná dal na první místo? :suicide_anim: )

 

K bodu 1- první žena

k bodu 2- dobrou práci

k bodu 3-souhlas- jako doplněk smíšené pocity jsou, když tvoje tchyně spadne s novým BMW do rokle :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ještě něco hledal v tomhle vlákně a narazil jsem na tvůj přísěvek, kterej sem asi přehlídnul a nezodpověděl.

Ten Piper v avataru je jenom ilustrační fotka. Já lítám na téhle "nádheře" :)

pa28.jpg

 

A Ondru S. bohužel neznám. Asi se pohybuju na jiný základně :)

 

 

 

Dřív ty, které víc potřebuješ, nebo ty, na které máš. ( takže rovnou oboje? ) Ten Piper je skvělý. Nelítá s ním mimo jiné Ondra S. ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Kamil
Antiradar? Valentine One, už dvakrát hvízdal, detekoval s předstihem a přesně Octáfku jak jela za mnou a statickej radar v autě přede mnou. Nebere zatím žádný ruchy z okolí, vždy jen zapnutej radar. Spokojenost zatím 1A.

 

Problém je s těmi novějšími laserovými radary. To ti pípne až když tě měří a to je pozdě.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím :-( prý se to dá zachránit že rychle vybočíš ze směru = riziko, údajně tě takto digitál vyfotí špatně nebo vůbec. Ale to jsem zatím nějak nezkoušel.

 

No hlavně si nedávej za čelní sklo rotující CéDéčka. :D Digitál tě vyfotí spolehlivě, toho se neboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně si nedávej za čelní sklo rotující CéDéčka. :D Digitál tě vyfotí spolehlivě, toho se neboj.

 

Jasan, prodávám tak jak sem slyšel, zkusím to ověřit u známého u měšťáků co mají ten ruční lejzr.... Jinak tedy nebude zbývat nic jiného, než na exponovaných místech jezdit podle předpisů :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...