Přejít na obsah

Jaké Bulovy máte na ruce?


code2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Kočkopsovi gratulace! Bych celkem uvítal shrnutí dojmů s odstupem, až opadne vlna nadšení z nové akvizice. Mně ty "ďábelský šnorchly" dost braly, ale nebyl jsem schopnej vstřebat skoro stejně dlouhý ručky, ani ty plastový indexy. Evokovaly ve mně spolupráci Prim + Preciosa 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. No zatím jsem nadšený takže líbí se mi, ale líbilo se mi spousta hodinek a už jsou fuč :). Na moji ruku jsou velikostní minimum. Tah je za mě hrozně tenký a připadá mi trochu jako pro starého strejdu. Hodím je na nato. Tahy stejně nenosím. Chtěl jsem něco trochu retro a to hodinky splňují. Prostě na zimu ke svetrům a košilím.  Připadají mi jako takové nablýskané želvy. Ten tvar pouzdra mám rád a sedí mi. Ty indexy jsou právě na těch hodinkách asi to nejzajímavější jen by to chtělo lépe nafotit. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já je vyměnil za samuraje, které jsem nenosil, takže zkouším a když se nechytnou, tak půjdou dále :)

No já všechny hodinky nosím na zulu nebo nato, takže v tomto směru nejsem konzervativní :)

Nicméně na fotkách vypadají výrazně blbě než naživo. Hlavně teda na mých fotkách.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle 666 devil diver jsou skoro přesnou kopií původních potápek Snorkel, za to klobouk dolů Bulově, že nevymýšlí moderní kreace na původní modely, ale dělá jen velmi malé designové úpravy a mění tedy velikost, kdysi se tak velké hodinky nenosily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...