Jump to content

Jaké Bulovy máte na ruce?

code2
 Share

Recommended Posts

• Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 16 hodinami, Gombo napsal:

@ponorka9kéž by boli. Su to novodobe dvojky. ( archivna foto )

731AEDE0-F01E-42A7-8817-EEAF7710B229.jpeg

Jak tě znám, čekal jsem vintážky. Ale i tahle reedice má něco do sebe....

• 4 weeks later...

No tvar pouzdra. Jsou dos vysoké. Indexy v plastových válečcích. Krátké ručky. Dost vypouklé sklo. Luneta je z boku dole úzká a nahoře široká. Já mám samé potápky seiko takže pro mě je to dost změna. Naživo to všechno hraje a jsou supr.

Kočkopsovi gratulace! Bych celkem uvítal shrnutí dojmů s odstupem, až opadne vlna nadšení z nové akvizice. Mně ty "ďábelský šnorchly" dost braly, ale nebyl jsem schopnej vstřebat skoro stejně dlouhý ručky, ani ty plastový indexy. Evokovaly ve mně spolupráci Prim + Preciosa 🙂

Díky. No zatím jsem nadšený takže líbí se mi, ale líbilo se mi spousta hodinek a už jsou fuč :). Na moji ruku jsou velikostní minimum. Tah je za mě hrozně tenký a připadá mi trochu jako pro starého strejdu. Hodím je na nato. Tahy stejně nenosím. Chtěl jsem něco trochu retro a to hodinky splňují. Prostě na zimu ke svetrům a košilím.  Připadají mi jako takové nablýskané želvy. Ten tvar pouzdra mám rád a sedí mi. Ty indexy jsou právě na těch hodinkách asi to nejzajímavější jen by to chtělo lépe nafotit. 

Jsou to potápky, ty patří na tah nebo gumu (silikon). Koukal jsem na ně asi půl roku (hlavně na zelenou variantu), ale nakonec jsem se rozhodl nemělnit finance a odložit je na něco definitivnějšího.

No já je vyměnil za samuraje, které jsem nenosil, takže zkouším a když se nechytnou, tak půjdou dále :)

No já všechny hodinky nosím na zulu nebo nato, takže v tomto směru nejsem konzervativní :)

Nicméně na fotkách vypadají výrazně blbě než naživo. Hlavně teda na mých fotkách.

Tyhle 666 devil diver jsou skoro přesnou kopií původních potápek Snorkel, za to klobouk dolů Bulově, že nevymýšlí moderní kreace na původní modely, ale dělá jen velmi malé designové úpravy a mění tedy velikost, kdysi se tak velké hodinky nenosily.

Jo to je pravda. Povedlo se jim to. Jsou fajn a na ruce dobře sedí. Jen musím dořešit řemen. To dvojbarevné nato mi nějak nesedí :( možná zkusím nějaký tropic. Pak dám foto.