Přejít na obsah

Chronomag pamětihodnosti


Doporučené příspěvky

Divim se, ze tohle sem jeste nekdo nemrskl. Je to maso a vyvrcholeni nastalo Bellsovym prispevkem, ktery chci prave vyzdvyhnout. Zacalo to asi tady, kde se Henry7 ptal ktere ze dvou hodinek jsou vyhodnejsi koupe: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/61800-co-je-kde-na-prodej-a-za-kolik/?p=1824851

V tu dobu to vypadalo jeste jako nevinny zacatecnicky dotaz, ale lavina, jakou to spustilo, byla dokonala.

Henry7, 16. prosinec 2016 - 15:48 - Promotion code na ashford ? Kde ho najdu ? Nebo komu ho posílají ?

Henry7, 18. prosinec 2016 - 23:06 - Který obchod typu ashford je nejlepší ?

Micey, 19. prosinec 2016 - 7:05 - Prosimte uz si neco kup..

Henry7, 19. prosinec 2016 - 8:34 - No , ale já nevím co ?

Bells, 19. prosinec 2016 - 8:40 - Henry, prosím tě, tak když ani nevíš co, tak proč řešíš odkud? Všechny ty US shopy jsou prakticky totožné, všechny mají asi největší slevy, které se dají sehnat, všechny mají tunu hodinek a podmínky nákupu, dopravy atd. jsou taky prkaticky totožné, není nad čím spekulovat.

Henry7, 19. prosinec 2016 - 8:46 - Tak jaké chci aby to byla výhodná koupě , tak které ?
http://www.ashford.c...g_cat6058&so=31
Ty by byly - 15 % ( o první nákup )
Nebo http://www.ashford.c...pg_cat6032&so=3
Na ty těch - 15 % nejde .

Bells, 19. prosinec 2016 - 9:35 - Neřeš pořád, aby to byla nejvýhodnější koupě na světě, raději si kup takové, které se ti opravdu líbí, protože jinak je tady budeš obratem prodávat a to je celkem k ničemu, nemluvě o tom, že stejně ještě nějakou dobu ani prodávat nebudeš moct.

Nasledovalo nekolik dobrych rad k tomu, jak se ma rozhodnout a co koupit, ktere byly prijaty pomerne odmitave nasledujicim prispevkem:

Henry7, 19. prosinec 2016 - 19:38 - Já jsem rozhodnutý chtěl bych výhodný kup a je mi jedno co to bude ( cena 200 - 350 usd ) nové z nějakého e-shopu USA , proto se ptám tady odborníků co se o hodinky zajímají .

Wizzard, 19. prosinec 2016 - 19:42 - tak to je drsné....  :lol2:  Ty se mi líbíš, taky se s tím nemažeš....

Henry7, 19. prosinec 2016 - 22:10 - A jinak takhle hodinky mám , nějaké na nošení a nějaké na parádu , ale našel jsem tohle fórum na něm se dověděl o e-shopu typu ashford atd. a prostě mě to nedá do té doby než něco nekoupím. ?

Bells, 20. prosinec 2016 - 8:43 - A jaký to má smysl prosím tě? Snad si kupujeme hodinky podle toho, jestli se nám líbí ne? :D

Ale když jsme u toho, Kid ti psal Invicty, jo ty jsou přesně pro tebe, větší rádoby slevy asi na nic jiného nejsou, hodně štěstí :D

Henry7, 20. prosinec 2016 - 9:35 - Díky hledal jsem je na ashford a nenašel , můžeš mi napsat kde je mám hledat ?

A Bellsova pumelice:

Bells, 20. prosinec 2016 - 10:31 - :lol2: :lol2: ach jo, já to vzdávám. No nic, předepíšu ti tu konverzaci předem...

-> Kde je mám hledat?

-> Třeba google, určitě by ti pak vyjelo http://www.jomashop.com/invicta.html

-> Aha je to dobrý eshop?

-> Ano je OK

-> Jsou ty hodinky dobré?

-> Ne nejsou, ale chceš co největší slevu

-> Nějaký další eshop?

V tu chvíli už volám Falca, že se chci proletět, protože ta pohádka je skutečná, Never ending story fakt existuje :D

Henry7, 20. prosinec 2016 - 12:09 - Jo ty jsem viděl , ale poštovné 40 usd to se mi nevyplatí za takové jako trochu šmejdy . Ale každopádně díky.

Bert, 20. prosinec 2016 - 12:48 - Nepřišel už pomalu čas vyhlásit vítěze soutěže "Magor roku 2016" ? Líbí se mi Henryho tah na bránu ..... :-)

Bells, 20. prosinec 2016 - 12:49 - Aha never ending story pokračuje... Tentokrát je problém poštovné, to mě napadlo...

Ano poštovné se většinou platí no, jak zvláštní, nevadí i na to je řešení a mělo mě to napadnout dřív, počkej si....Jasně ideální je pro tebe Aliexpress, poštovné zdarma a hodinky tam taky mají a za ceny, které jinde nejsou :lol2: :lol2:

 

Možnosti jsou vyčerpané, dál už fakt nevím jak ti pomoct :D Každopádně už ti zbývá jen 5x podat nějaký dotaz a můžeš nám i něco nabídnout, jen si teda budeš muset ještě 5 měsíců počkat, ale já se na to těším :D

 

Pak se objevilo jeste par prispevku, ale vyse uvedene je asi nejvetsi pecka

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Taky pobavilo. :-DDD

 

Nějak jsem přecenil naše domácí síly a prodám Champagme Muum brut Cordon Rouge (základní model od Muum). Cena 650 za 0.7 láhev. Ideálně po kartonech - mám 50 kartonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

S dovolením siwiho to doplním o screen jeho obrazovky, aby to bylo naprosto jasné i za nějaký čas.

Prosím někoho z modů o sloučení s tommasovo postem ; pokud není proti.

 

Každopádně co jsem psal před koncem roku a za což jsem byl v chládku se bohužel stále potvrzuje - v prd*l se to tu obrací!

post-37766-0-15474300-1515495273_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Chronomag - fórum kde je šukat sprosté slovo, ale hlavní kápo se všema klidně vyjebe.

 

Filtr sprostých slov je zrušený, jak sis určitě už minimálně před týdnem všiml nebo přečetl. O těžbě kryptoměn jsem nic nevěděl a nevím a sere mě to stejně, jako všechny ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile já to moc dobře vím že je vypnutý a proto jsem to takto napsal schválně, já moc problém s vulgaritami nemám
ve smyslu že bych je používal, ale na takto silnou kávu si dám extra dávku smetany. Hlavním kápem je myšlen citovaný chronomag.

Že to neví ani modi je taky z diskuze jasné, že to většinu lidí znechucuje a sere jde taky vidět.
Jsem na tom stejně, svůj post jsem nemyslel jako vtip, ale už od rána jsem strašně naštvanej.
 

 

 

edit - aha, teď mi došlo - jestli to vztahuješ na svoje nedávné opatření proti vulgárním výrazům tak
takhle to není myšleno, s tím souhlasím že by se neměly používat
v mém příspěvku jsou schválně, adekvátně situaci která nastala, s vědomím že už sem taky vícekrát
nemusím napsat ani částku, a psáno s cílem vyvolat nějakou reakci pana těžaře
 

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

edit - aha, teď mi došlo - jestli to vztahuješ na svoje nedávné opatření proti vulgárním výrazům tak

takhle to není myšleno, s tím souhlasím že by se neměly používat

 

Filtr sprostých slov jsem nastavoval já, Chronomag s tím neměl nic společného. Prostě mě štvalo, jakým způsobem jsou někteří jedinci schopni sebeprezentace formou vulgárního vyjadřování. Ale byl to boj s větrnými mlýny, zdá se. :)

 

Naopak s těžbou kryptoměn jsem neměl a nemám nic společného já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile šel ten filtr nastavit tak, že by každé sprosté slovo co nastavíš vyměnil třeba za "motýlek" "kytička" apod.? :) 

To by bylo fajn :)

Filtr sprostých slov jsem nastavoval já, Chronomag s tím neměl nic společného. Prostě mě štvalo, jakým způsobem jsou někteří jedinci schopni sebeprezentace formou vulgárního vyjadřování. Ale byl to boj s větrnými mlýny, zdá se. :)

 

Naopak s těžbou kryptoměn jsem neměl a nemám nic společného já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamile šel ten filtr nastavit tak, že by každé sprosté slovo co nastavíš vyměnil třeba za "motýlek" "kytička" apod.? :)

To by bylo fajn :)

 

Šel. Jestli si vzpomínáš, tak jsem tak před 2-3 roky nastavil na 1. dubna výměnu slova hodinky za holinky. Pár lidem to chvíli trvalo, než jim došlo, že je Apríl. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je asi nej z celé kauzy, martar:

"Znásilnění v rodině. Děcko už se doma nikdy nebude cítit bezpečně. No ale maminka říká, nech to být, už o tom furt nemluv, tatínek si chtěl jen něco vyzkoušet... už to určitě nikdy neudělá. Navíc se svým způsobem omluvil.. on to líp neumí. Tak nehysterči."

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/113798-virus-na-stránkách-fóra/?p=2064815

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel. Jestli si vzpomínáš, tak jsem tak před 2-3 roky nastavil na 1. dubna výměnu slova hodinky za holinky. Pár lidem to chvíli trvalo, než jim došlo, že je Apríl. :lol2:

 

mě se líbilo, když jsi vyměnil Festina = Frantik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...