Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra

Dik... ptal jsem se jeste v jinem vlakne "lesteni hodinek" a nakonec jsem od umyslu samodomo upravy nove koupenych hodinek upustil. Pokud vyrobce sam finalni produkt odladi nebo nabidne moznost individualizovaneho dynka, muzu o koupi opet uvazovat. Prozatim je to pro me pase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Nevim jestli to je primo na me, osobne jsem SOO39 nevyzkousel, jen co jsem tu cetl. Ale obecne receno, kdyz mi hodinky nebo tah zpusobuji depilaci, tak mi to opravdu vadi. Kazdy mame sve... respektuji, ze to nekomu zase vubec nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je to dané způsobem gravírování. Zatímco klasické OO mají obrázek na dýnku vygravírovaný dovnitř, OO 39 mají gravírovaný dovnitř prostor kolem obrázku, takže plastika koníka vystupuje ven, která pak ostrými hranami může způsobovat nevyžádanou depilaci:) Viz foto.

 

OO:

o1black_1kx1k_06_2_1_2_2.1536836398.jpg

 

OO 39 (na tomto obrázku to není tak patrné, ale majitelé kdyžtak poskytnou aktuální foto):

2018-05-ocean_39_neue_r_ckseite_a.152051

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle podle fotek to vypada, ze se ti to povedlo :) Vtipny (ale hlavne matouci) je, ze chronoshop ma na svem webu u SOO39 fotku dynka z modelu SOO42...

To je proto, ze tam ma jeste starou fotku.. Prvni serie OO39 mela dynko stejne jako OO42.. Az po nejake dobe zacali davat na OO39 nove dynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

To je proto, ze tam ma jeste starou fotku.. Prvni serie OO39 mela dynko stejne jako OO42.. Az po nejake dobe zacali davat na OO39 nove dynko

To jsem netusil, diky za objasneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ideál, kdyby to dýnko bylo prostě hladké (nic na něm nebylo). Snížily by se výrobní náklady, bylo by to praktické, levnější a možná i hezčí.

Presne. A vlastne by i stacila moznost si hladke dynko alternativne zvolit. Plosne ho davat ani nemusi (nekdo mozna preferuje reliefni brousene...) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...