Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  Po vyše 3 rokoch spokojného onewatch life s Damaskami prišiel impulz... 40ka na krku, výber darčeka... no samozrejme hodinky budú super...
Suby alebo ešte lepšie najnovšie Expy 1 by boli dokonalé. Len proste je to na môj lifestyle privysoká méta, nepáči sa mi predstava že sa vozím na aute ktorého aktuálna cena je asi polovica ceny nových Subov atď...


  S homage problém nemám. Steinhart prišiel pred časom s rozmerom potápiek 39mm, čo je na moje 17cm zápästie ideálna veľkosť. Homage Expov by som uvítal ešte viac, no nateraz nie je... Takisto ťah 20/16 solídnej konštrukcie dával tušiť pohodlnosť nosenia. Vybraté odrazu mám...
 
  Chronoshop skladom, objednávka v sobotu, nemôžem platiť, nemám všetky údaje pre prevod z SK účtu. Zákaznícky servis Chronoshopu asi netreba zbytočne dookola vychvalovať :) V nedeľu mi pán Sivek osobne poslal potrebné veci, platba prebehla, v utorok expedované, vo štvrtok doma, od piatka 24.8. na ruke prakticky nonstop :)
 
  Očakávania prekonané. Tie hodinky sa mi tak páčia, až na ne podchvíľou pozerám bez toho aby som si zapamätal koľko je vlastne hodín :) Ťah som si nastavil na studenú ruku trocha voľnejšie tak aby sa ale nepretáčali, v teple je to potom akurát, že to netlačí a stále je to pohodlné...
  Presnosť ETY elaboré zatiaľ neuveriteľná, asi -1s za 2 dni. Uvidím ktorým smerom si to sadne, možno spomalia, ukáže sa časom...
  Zachytil som sťažnosti na ostrosť gravírovania dýnka. Ano je to pravda, je ostrejšie. Oholilo mi to chrbát ruky dokonca počas prvých dní nosenia. Vyriešil som to tak že som dýnko preleštil Unipol modrou pastou a hrany sa zjemnili, už to nie je pilník na nechty... síce fail, ale jednoducho riešiteľný.
 
  Podchvíľou sa snažím na fotkách zachytiť ich krásu. Tak aby som toľko len nekecal, tu je pár foto aj z iných vlákien pekne pokope...

 

Takto sedia na ruke

post-27820-0-61153000-1535896174_thumb.jpg

post-27820-0-06561700-1535896185_thumb.jpg


Radosť fotiť doma aj vonku :)

post-27820-0-36142000-1535896355_thumb.jpg

post-27820-0-38600200-1535896213_thumb.jpg

post-27820-0-49850900-1535896236_thumb.jpg

 

S lumi ma to baví najviac :)

post-27820-0-10779900-1535896259_thumb.jpg

post-27820-0-36743600-1535896282_thumb.jpg

post-27820-0-10253000-1535896289_thumb.jpg

 

... a nemôžem mať predsa hodinky drahšie ako auto :D

post-27820-0-43991700-1535896299_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou parádní a je to můj velký favorit. Měl jsem Ocean One Vintage Military a dodnes bych si nafackoval, že jsem podlehl chtíči na jiné hodinky a prodal je. To zpracování za ty peníze opravdu nemá chybu. Tyhle, které máš ty, bych měl už dávno na ruce, nebýt jediné věci, kterou zatím nedokážu překousnout - kyklop. Škoda, že není verze bez něj, nevím, jestli bych tenhle nádor na skle dokázal překousnout. Jinak nemám, co bych jim vytkl a možná časem vyměknu a i tu lupu zkousnu... Každopádně jsi vybral dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezke hodinky.

S tou cenou hodinek vzhledem k autu si nemusis delat starosti :-), kdybych se dostal s autem na pulku ceny hodinek, co mam na ruce, byl bych vysmatej :-). Ale vubec me to netrapi, aspon me nikdo neokrade :-).

Uzij si je a vse nej ke kulatinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou parádní a je to můj velký favorit. Měl jsem Ocean One Vintage Military a dodnes bych si nafackoval, že jsem podlehl chtíči na jiné hodinky a prodal je. To zpracování za ty peníze opravdu nemá chybu. Tyhle, které máš ty, bych měl už dávno na ruce, nebýt jediné věci, kterou zatím nedokážu překousnout - kyklop. Škoda, že není verze bez něj, nevím, jestli bych tenhle nádor na skle dokázal překousnout. Jinak nemám, co bych jim vytkl a možná časem vyměknu a i tu lupu zkousnu... Každopádně jsi vybral dobře...

V tom pripade je resenim koupit Steinhart OVM 39 z gnomonu, tam kyklop neni :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radost z nových hodinek, jeden z mála pocitů, co mě dokáže vrátit do dětství. Gratuluju ti k tomuto pocitu, je nádherný. Samo i k pěkným hodinkám.

 

Dakujem toto si vystihol uplne presne :) v zivote by sme sa mali tesit z mnohych veci, aj ked uz nie sme deti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi inak dakujem za zastavenie a par dobroprajnych slov. Potesili ste ma :)

 

Na kyklopa som si rychlo zvykol, myslel som si ze ho budem trpiet kvoli inym prednostiam hodiniek, no nastastie to nie je take hrozne :)

 

A s tym autom to nastastie nie je take zle :) Keby som predal to moje, tak na starsie expy by bolo, ale nie, to neurobim, taky magor este nie som :)

 

Tesim sa z nich stale velmi, a pridam zas zopar foto nech su tu zas pokope...

 

post-27820-0-56628800-1536147163_thumb.jpg

 

post-27820-0-68215400-1536147176_thumb.jpg

 

post-27820-0-82164000-1536147211_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoji radost z nových hodinek sleduji už dlouho a vůbec se ti nevidím. Sám jsem si je v ChronoShopu prohlížel a měl jsem hodně velké cukání. S rozměrem 39 mm udělal Steinhart velmi dobrý krok. Že se povedly, je ostatně vidět i z tvých fotek. Jen by mě zajímalo, jak velký problém by představovaly ty ostré hrany gravírování dýnka. Snad o tom už vědí a ještě na tom zapracují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoji radost z nových hodinek sleduji už dlouho a vůbec se ti nevidím. Sám jsem si je v ChronoShopu prohlížel a měl jsem hodně velké cukání. S rozměrem 39 mm udělal Steinhart velmi dobrý krok. Že se povedly, je ostatně vidět i z tvých fotek. Jen by mě zajímalo, jak velký problém by představovaly ty ostré hrany gravírování dýnka. Snad o tom už vědí a ještě na tom zapracují.

 

Dakujem, siwi, ty robis tiez krasne fotky, a takisto si dokazes hodinky uzivat :) a tak to ma byt, rad navstevujem aj tvoje vlakno...

 

co sa tyka toho gravirovania dynka, pisal som uz aj v steinhart sekcii, dam to aj sem. mna to neskriabalo, ale takuto ruku som mal po par dnoch. a dalo sa to pouzit aj ako pilnik na nechty.

post-27820-0-80688600-1536243664_thumb.jpg

 

Pouzil som lestiacu pastu na nerez a dynko nou poriadne prelestil. Hrany na tom gravirovani sa zjemnili a uz to nefunguje ako holiaca potreba. FIx za 10minut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ondra

Dakujem, siwi, ty robis tiez krasne fotky, a takisto si dokazes hodinky uzivat :) a tak to ma byt, rad navstevujem aj tvoje vlakno...

 

co sa tyka toho gravirovania dynka, pisal som uz aj v steinhart sekcii, dam to aj sem. mna to neskriabalo, ale takuto ruku som mal po par dnoch. a dalo sa to pouzit aj ako pilnik na nechty.

IMG_4391.JPG

 

Pouzil som lestiacu pastu na nerez a dynko nou poriadne prelestil. Hrany na tom gravirovani sa zjemnili a uz to nefunguje ako holiaca potreba. FIx za 10minut...

Nemohl bys dat pls foto, jak se ti podarilo dynko prelestit? Take se mi libi, ale idealne s dynkem lestenym do vysokeho lesku a premyslim, jestli by se toho dalo v domacich podminkach dosahnout (lestici sada, modra pasta...). Predem dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl bys dat pls foto, jak se ti podarilo dynko prelestit? Take se mi libi, ale idealne s dynkem lestenym do vysokeho lesku a premyslim, jestli by se toho dalo v domacich podminkach dosahnout (lestici sada, modra pasta...). Predem dik.

 

fakt ziadna veda. unipol modra lestiaca pasta na nerez. dvihnes alebo zhodis naramok, nanesies tu pastu na dynko, prstom rozotries, nechas minutu posobit. potom handrickou lestis dynko kym ta nezacnu boliet prsty :) po cca 5 minutach mas to gravirovanie zjemnene tak ze uz nie je ako pilnik na nechty, neskriabe a neholi chlpy. mne to takto stacilo, ak by si chcel lepsie vysledky, mozes postup parkrat opakovat.

len hodinky potom poriadne vyumyvaj od zvyskov tej pasty, kludne aj tekutym praskom to dynko, nic sa mu nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...