Přejít na obsah

Kuličková pera / propisovačky


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, wizard-ov napsal:

No, mám Montblanc Starwalker a ten by Ti mohl vyhovovat. Macaté je, reprezentativní taky, píše se s ním skvěle.

EDIT: aha všiml jsem si ceny, tak nic ;o)

Ano, Montblanc Starwalker mi vyhovuje, mám ho na zvláštní příležitosti, jako denní pero ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jdu do toho, po všemožných pilotech atd si udělám radost. Buďto Bullet nebo Military space pen. V pondělí zavolam p. Tichému a podle doby dodání se rozhodnu. Ještě me láká https://www.businessstyle.cz/luxusni-pera/kulickove-pero-caran-d-ache-849-office-black/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl Bulletem mile překvapen. Od té doby, co ho mám prakticky ničím jiným nepíšu. Na fotce je dobře vidět, že zlaté je více používané, ten tmavý proužek je od spony. Tuha modrá tenká SPR1F, ta standardní mi nevyhovovala, pocitově klade větší odpor při psaní.

98192573_263794721699937_1214313432128421888_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje aktualne použivané perá,  taktická bronzovka, malá EDC bronzovka a plastový Jetstream, snim som velmi spokojný ako píše ,tak som si sneho upravil tuhu aj do EDC bronzovky, skratil som ju a zapaľovačom nahrial tú plastovú časť aby mi tuha vošla ,ešte som pridal strunku ,aby tam dobre sedela ,tuha sa dá kupiť u nás v papiernictve veľmi dobre sa sňou píše, odporúčam.... do EDC pronzovky pasujú aj tuhy parker ,plastové aj kovové, len treba skrátiť tú zadnú plastovú časť, na fotke v ľavo je original tuha, je dobrá , ale čierna na ebay sa dajú kupiť modré a možno aj u nás ,potom upravená plastová parker tuha a na pravo original Jetstream tuha a upravená skrátená do EDC bronzovky,  takto je to fajn, som spokojný a už asi iné perá hľadať nebudem, v zalohe mám ešte Parker Joter .

Screenshot_2020-05-24-08-54-25.png

Screenshot_2020-05-24-08-54-35~01.png

Screenshot_2020-05-24-08-54-52.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem během polední pauzy zaběhl do Penshopu, vyzkoušel spousty různých kuličkových per a nakonec jako denní pero vzal CARAN D'ACHE ALCHEMIX WENGE.

Sedí mně skvěle do ruky, je masivnější než Ecridor a tím pádem se mi lépe drží, ten šestiúhelníkový tvar jako by snad dělali pro mě... :)

Náplň vypadá lepší než od Parkera, krásně se s ní píše, tak uvidíme, jak bude fungovat dál. Co mě oslovilo, byla kapacita té náplně, která by mi mohla při denním psaní vydržet celkem dlouho.

Je fajn si moct osahat široký sortiment, navíc pán v obchodě je znalý a má svou práci rád, to je hned jiné potěšení nakupovat v takovém obchodě a komunikovat s takovými lidmi...

Omlouvám se za foto, první cvak mobilem při obědě.

 

B0DD9041-74BF-4A4B-A7A5-F457320E0BDE.jpeg.6423d95e7973eee8e6e30aa6b556d613.jpg

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...