Jump to content
shaggy

Mako II - predbiehaju velmi

Recommended Posts

Uvidime s cim pride hodinar a pripadne mu posuniem tvoju informaciu. Vdaka.

Otazne potom je, ci by sa dal zohnat iny perovnik.

Zajímavé, pak napiš, jak jsi pochodil! Držím palce. :-)

Edited by Alex3798

Dobrý deň,

moje Orient RAY2 keď sú v kľude a odložené na šestku a iba ich naťahujem idú +- 0,0sek/deň. Akonáhle ich dám na ruku alebo inač odložím idú +7sec/deň. Takú odchýlku asi nemá význam riešiť, by som rozštepoval iba ?klubovú? presnosť.

.... shaggy, určite daj vedieť ako si dopadol

Zdravím, mám doma čerstvě ray 2 a dělají mi to samé. V klidu +-5s, na ruce klidně +130s.

Dá se uplatnit reklamace u orient, pokud jsou zakoupené přes creationwatches?

Každopádně jsem velmi zvědavý, jestli se tu najde nějaké řešení. Popřípadě info ohledně místa a ceny opravy.

Takze prave mi volal pan hodinar. Hodinky opravene. Uz "neprebijaju" ako to nazval.

Ked pojdem po ne, tak sa spytam na detaily a skusim si daco zapamatat.

Reklamacku u CW asi moc neporiesis, nikde na stranke som nenasiel nic o zaruke. Je moznost vratit ich nenosene s neskracovanym tahom do 30 dni.

Nic. Ked su vo winderi tak pohoda. Dali sme nejaku pesiu turu a pozeram ze 10 minut mimo. Hm, tak som ich mozno zle nastelovat, si vravim. Tak som ich vcera rano nastavil opat a večer o cca 4 minuty mimo... po jednom aktivnom dni...
Ked ich hodinar opravoval, tak vravel nieco o "prebijani", dal iny olej a chvíľu to fungovalo...

Sent via IPoAC

Winder je oka, ziadne ine hodinky v nom problem nemaju. Tieto maka maju problemovy strojcek. Nie som jediny s tymto problemom.

Sent via IPoAC

Tak pryc s tim a poridit neco spolehlivejsiho. Me osobne od orientu nesedi snad zadny model. Mel jsem mako xl..... nic, tezky zklamani. Chtel jsem zkusit mako 2 ale nakonec mi utekly a mozna je to dobre.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dej do servisu, měl jsem to podobně. Slepeny vlásek asi olejem a při plném natažení se predbihaly.

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

Dakujem za radu. Keby si si to precital, tak by si zistil, ze v servise boli a zlepeny vlasok to nie je...

Sent via IPoAC

Neprozivej to tolik:) psal jsem ze je máš dát do servisu a že slepeny vlásek to byl u mne. I když jsi je v servisu měl, tak tam ASI ještě něco jiného bude a Asi při plném natažení se predbihaji.

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

ach boze, ty budes ale strasne mudry

tak este raz a pomaly, lebo asi nevies rychlo citat - precitaj si to tu cele

Edited by shaggy