Jump to content
Radimk

Postěžujte si na hodináře

Recommended Posts

Guest YPO

To sedí.

Já čekal nějakého dobrodince, nebo charitu. Přece bys nechtěl někoho vojebávat :)

kucí skočte na mámu nebo tátu .... je zřejmě potřeba vyprázdnit pytlík ;) .... bude to hned lepčí ... fakt

Guest YPO

ypo si nevyprazdnujes pytlik od vysavace sam a ve svym veku jeste prudis rodice?

mňe vyprazdňuje pytlík Yryna .... ale bylo by potřeba vyměnit vysavač ..... nějak to netáhne

kucí skočte na mámu nebo tátu .... je zřejmě potřeba vyprázdnit pytlík ;) .... bude to hned lepčí ... fakt

To píše ten pravej, už jsem se bál, že s tím dneska nepřijdeš. Tak můžeš začít.

Krásná to debata. Tak teda  taky jsem ten Váš MĚNIČ BATERII. Po 29 letech v obchodě a 17 na vlastní noze potřebuji obměnit vozový park.

Vodotěsnost 80-130 t, vibrograf trochu kvalita od 50 t nějaké to doplnění otvíráků 10-20, čistící voda taky super cena. Tak pokud někdo ví kde sehnat pro letošní rok čtvrt mega na obnovu ať dá vědět. Za komančů v 85 jsem bral za baterii 150. Po revoluci jsem dělal 100 baterii denně. Dnes beru 87 za baterii a musím se uživit. A pokud někdo řekne že je velká spotřeba že není dobré dávat baterii, ale je potřeba čištění tak tomu věřím.

Jsem taky dnes menil baterii v mitsubishi, za 3,5 litru. A sam! Jsem sikula!

Jo, to je presne ten duvod, proc jsem se to naucil a veskere opravy si delam uz sam. Krom par vyjimecnych pripadu jsem dostaval tradicne s hodinkami prach na ciferniku, jednou byly na ciferniku vintage omeg fleky po oleji atd atd atd...

máš pravdu ... kecám .... celej den sedím na chronomagu nabírám moudra, které rozsévám dál .... ve štyry řeknu .... "to byl zase den" a du si lehnout .... sem zadarmo drahej 

Moje řeč.......