Přejít na obsah

G-SHOCK MUDMASTER GWG 100-1A8


Daniel1

Doporučené příspěvky

Dobrý den
Chcel by som sa informovať, keďže uvažujem nad kúpou hodiniek Casio G-shock model:GWG 100 Mudmaster ,alebo niektorý s tých troch modelov Mudmaster ,či je tento model vhodný aj pri jazdení horskej cyklistiky.
Zaujíma ma ,či sa pri jazdení v lese na bicykli pri tých otrasoch nepoškodia, aj keď je to rada G-shock!

Už som mal jedne drahšie hodinky ( cca 400 eur) a začali mi výrazne meškať vplyvom otrasou na bicykli.
A tiež som čítal, že sa quartzové hodinky nemajú používať na šport-Servishodin.sk
Preto ma zaujíma ,či to G-shocky zvládnu/vydržia a nepoškodia sa pri horskej cyklistike ,aj keď by mali byť voči otrasom odolné.
Či je to aj pravda ,ako ich prezentujú.
Chcem hodinky ,ktoré niečo a nejaký ten rok aj vydržia a nie aby som ich dával dole keď pôjdem na bicykel.

Zaujímajú ma  skusenosti a poznatky od niekoho ,kdo ich vlastní alebo mal možnost ich vyskúšať, testovať.

Kludne píšte aj negatíva ,prečo ich nekúpiť pomôže mi to pri kúpe a výbere modelu.

 

PS: CASIO G-Shock sa mi veľmi páčia dizajnom, ale musia byt kvalitné a hlavne spoľahlivé.

Vopred ďakujem Daniel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...