Přejít na obsah

hladam pomerne specificke hodinky


Pe3xxx

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych chrono clenov :thumbsup_anim:

 

Vie mi niekto poradit elegantne zlate hodinky ktore su pomerne ploske a maju podsvietenie. Prave v tom podsvieteni vidim problem[je to vsak nevyhnutny doplnok}

 

takze moje poziadavky su> 1, zlate 2, ploche 3, elegantne 4, musia mat podsvietenie lebo budu vyuzivane casto v noci.. 5, do 10 000 kc

 

ked ma niekto nejaku ideu, budem Vam vdacny.

 

dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych chrono clenov :thumbsup_anim:

 

Vie mi niekto poradit elegantne zlate hodinky ktore su pomerne ploske a maju podsvietenie. Prave v tom podsvieteni vidim problem[je to vsak nevyhnutny doplnok}

 

takze moje poziadavky su> 1, zlate 2, ploche 3, elegantne 4, musia mat podsvietenie lebo budu vyuzivane casto v noci.. 5, do 10 000 kc

 

ked ma niekto nejaku ideu, budem Vam vdacny.

 

dakujem.

 

 

no rolexi Cellini Danaos maju podsvietenie, ale to musis este trochu setrit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych chrono clenov :thumbsup_anim:

 

Vie mi niekto poradit elegantne zlate hodinky ktore su pomerne ploske a maju podsvietenie. Prave v tom podsvieteni vidim problem[je to vsak nevyhnutny doplnok}

 

takze moje poziadavky su> 1, zlate 2, ploche 3, elegantne 4, musia mat podsvietenie lebo budu vyuzivane casto v noci.. 5, do 10 000 kc

 

ked ma niekto nejaku ideu, budem Vam vdacny.

 

dakujem.

 

Ahoj. Podle svych chabych zkusenosti ti mohu potvrdit, ze takove hodinky neexestuji!!!

Porovnej si cenu zlata a uznas, ze cele hodinky ze zlata budou stat o dost vice nez 10 000,- Pokud myslis pozlacene, je zde sance, ale zlaceni je vzdy problem - casem opríska a je trochu laciné.

Dale ploche a elegantni budou asi nejake oblekovky a ty mnohdy nemaji zadne podsviceni - uz samo o sobe podsviceni je matouci, protoze nevim zda myslis svitici rucky nebo podsviceni jako ma napr. Casio.

Suma sumarum je tvoje zadani bohuzel nesplnitelne.

Projdi si forum a uvidis, ze najdes neco, co te uspokoji :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Podle svych chabych zkusenosti ti mohu potvrdit, ze takove hodinky neexestuji!!!

Porovnej si cenu zlata a uznas, ze cele hodinky ze zlata budou stat o dost vice nez 10 000,- Pokud myslis pozlacene, je zde sance, ale zlaceni je vzdy problem - casem opríska a je trochu laciné.

Dale ploche a elegantni budou asi nejake oblekovky a ty mnohdy nemaji zadne podsviceni - uz samo o sobe podsviceni je matouci, protoze nevim zda myslis svitici rucky nebo podsviceni jako ma napr. Casio.

Suma sumarum je tvoje zadani bohuzel nesplnitelne.

Projdi si forum a uvidis, ze najdes neco, co te uspokoji :thumbsup_anim:

 

ahoj.

diky za odpoved. taku nejaku som aj ocakaval, ale predsa len som to skusil tu, lebo ked mi nkto neporadi tu, tak uz asi nikde.

hodinky maju byt samozrejme iba pozlatene no a to svetlo by malo byt najlepsie take ako u casio, viem ze je to dost netypicka kombinacia. no hodinky nie su pre mna, a jeden moj znamy ma o take poziadal, ale ja som mu hned na zaciatku povedal, ze to bude tazke, ale ze sa pokusim.

viem vsak ze existuju nejake timexi, tie maju podsvietenie indiglo aj na elegantnych, ale co si budeme klamat, timex to nie je ono..

 

ps: tak skuste niekto navrhnut aspon nieco elegantne s prvkom zlata a podsvietenim..

 

pa

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze moje poziadavky su> 1, zlate 2, ploche 3, elegantne 4, musia mat podsvietenie lebo budu vyuzivane casto v noci.. 5, do 10 000 kc

 

ked ma niekto nejaku ideu, budem Vam vdacny.

 

dakujem.

 

 

Jsou zlate (skoro), ploche, elegantni (no jo.....to je vec vkusu....) a svetylko maji taky!

 

http://cgi.ebay.de/ELEKTRONIKA-CHN-55-MUSI...1QQcmdZViewItem

 

post-3194-1209319015.jpg

 

a za dobry peniz!!!!! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych chrono clenov :thumbsup_anim:

 

Vie mi niekto poradit elegantne zlate hodinky ktore su pomerne ploske a maju podsvietenie. Prave v tom podsvieteni vidim problem[je to vsak nevyhnutny doplnok}

 

takze moje poziadavky su> 1, zlate 2, ploche 3, elegantne 4, musia mat podsvietenie lebo budu vyuzivane casto v noci.. 5, do 10 000 kc

 

ked ma niekto nejaku ideu, budem Vam vdacny.

 

dakujem.

www.zildjian.com

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...