Přejít na obsah

Archimede Pilot


Balet

Doporučené příspěvky

Mechanické hodinky jsou šílenost. Včera jsem na ně čučel víc jak hodinu, pořád jsem si pootáčel rotorem a sledoval kmit setrvačky... Dokonce jsem i před spaním půl hodiny čekal na změnu data (23.59:58 - změna okamžitá, doprovázená klapnutím. Předcházelo jen ani ne půlmilimetrové vychýlení datumovky ve 23.40 : ). Je normální ne úplně plynulý pohyb vteřinové ručky? (Možná způsobeno tím, že je dlouhá a opisuje velký poloměr). Svítivost brilantní... tak půl hodiny, ale nevadí, nepotřebuju s tím probádávat jeskyně.

 

Hahaha, vyborny! Gratuluju k novemu kousku, at dobre slouzi :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Železo na ně nechci, spíš něco jako černý, nebo hnědý řemen s drásanou kůží, nebo jak se to jmenuje. Plus překlápěcí spona.

 

EDIT: Mimochodem stále -2 vteřiny... za skoro týden. Kde si můžu zažádat o COSC certifikát? : )

 

Jojo, diagnóza jasnej chronobundus... :thumbsup_anim:

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se spožděním, ale přesto díky za gratulaci ; ). Mimochodem zrovna mám šílený dilema, jestli si pořídit nové lampové kombo ke kytaře, nebo další hodinky. Úplná Sofiina volba : )

 

 

Mala prednaska...ja vim, kdo to ma cist :sweatdrop:

Volba to je,ale urcite ne Sofiina...z takove volby nevzejde ani na jednu stranu nic dobreho...tady je to, jak rikame, ze proste mas "Dilena" :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle hodinky už asi 14 dní a zatím super :thumbsup_anim: (sice asi trošku vybočuji z řady mám kovový tah a stantartní korunku). Mám ale trošku obavu o sklíčko jak moc snadno se dá škrábnout? S hodinkami neplánuji žádné psí kusy, ale člověk může občas o něco zavadit a neštěstí je hotovo...

 

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle hodinky už asi 14 dní a zatím super :thumbsup_anim: (sice asi trošku vybočuji z řady mám kovový tah a stantartní korunku). Mám ale trošku obavu o sklíčko jak moc snadno se dá škrábnout? S hodinkami neplánuji žádné psí kusy, ale člověk může občas o něco zavadit a neštěstí je hotovo...

Pepa

 

tahle kombinace se mi velmi líbí!

jinak hodinky sám nosím asi 2roky a na sklíčku nic není

3058964329_9f15ce606f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No teda sorry, s leteckou korunkou mi připadají takové echtovnější!

Jenže pak se zdají být méně společenským modelem. Pro tyto příležitosti své Archimédy převlékám do "střízlivějšího" řemínku - Di-Modell Kalb Classik a pak bych si trošku přál, aby i ta korunka byla lezce vyměnitelná...

... asi proto nám málokomu stačí jedny hodinky, že :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já je mám taky..hééééééééééč. Od 25.05.09 v 19:15 asi, jsem se stal vlastníkem (prodejce kubson osobně v Havířově). Každé ráno jsem je seřizoval, odchylka byla cca 5-7 vteřin a teď jsem koukal na presnycas.cz a světe div se, jdou bez odchylky :thumbsup_anim: Chci na ně kovový tah, ale na origo nemám. Za chvíli jedu do Ostravy se po nějakém kouknout. Papa piloti

:tomcat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...