Přejít na obsah

Opravy / renovace hodinek Prim


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Axel napsal:

Kluci, da se nekde sehnat servisni ciselnik a rucky na Prim Sport II bez toho, aniz bych to posilal do Eltonu na renovaci? Rád bych klasiku - tmavý se světlými indexy.. :)  

Číselník koupíš na AH nebo na aukru. Pokud myslíš PS2.1 tak ručky se shánějí velmi špatně, pokud myslíš až humberta, tak to není problém, na AH a i na aukru jsou celkem pravidelně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2020 v 12:33, valjoux napsal:

Nebyl za 56 budík hodinky 88 a 108 ceník mám někde v práci. Jo a pokud jsem chtěl výplatu tak se dělalo 10 ks na den taže zhruba 1000 a vyplata byla 33 procent hrubého.

Aha,říkám si někde bude chyba.Živnost "na volný noze"mám od r. 1984,  krám až v r. 1994/ žádný fabriky,žádný mistři,žádnej autobus v 04 30...na houby kdykoliv....,ceník pro NV z r. 1983,bud je dole v dílně na verpánku,nebo v krámě,je to pro mě daleko....už mě to nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2020 v 7:46, Vomi napsal:

Číselník koupíš na AH nebo na aukru. Pokud myslíš PS2.1 tak ručky se shánějí velmi špatně, pokud myslíš až humberta, tak to není problém, na AH a i na aukru jsou celkem pravidelně. 

Diky za radu, nakonec jsem nasel jeden peknej kousek u AH, alespon podle fotek vypadal hodne zachovale, tak uvidim, jaka bude realita.. Jeste nekde splasim rucky.. No a pak pouzdro.. No a potom to vsechno se ztratou prodam a koupim si stejne ty bronzovy limitky, ke kterym se porad v myslenkach vracim a kruh bude uzavren :rolleyes:Chronobundus je strasnej nerad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 14. 12. 2020 v 20:50, brett napsal:

Nazdar all,

už jsem tu dlouho nebyl, takže se moc neorientuju ....

Rád bych u někoho opravil, popř. mírně zrenovoval primky - viz obrázek. Pozůstalost po strejdovi ...

Prosím o pár tipů na koho se obrátit.

Díky

IMG_20201214_195706.jpg

Doporučuju ,výborný starý hodinář, dělá to celý život -PRIMKY, vstřícný,nechá se s ním mluvit ,

ONYX servis hodinek

  • Učedník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2020 v 12:35, JR_2010 napsal:

Buď v klidu, tento způsob uvažování u určitých jedinců vždycky byl, je a také bude, s tím nic neuděláš, navíc, u některých oborů je to ještě horší, protože si řada lidí myslí, že na tom vlastně nic není a nevidí (což i chápu) co vše se za tím skrývá.

Mužu ted já?Ale nutně nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, chosé 24 napsal:

Mužu ted já?Ale nutně nemusím.

Já jsem asi natvrdlej, ale nechápu, na co ses mě vlastně v Tvé reakci na můj příspěvek zeptal, nechci být neslušný a chtěl bych Ti odpovědět, tak jestli bys mi to upřesnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Včera to byl trochu Úlet.. Teď jsou z nich opět docela hezké Letecké sporty. Hodinky měly oloupaný číselník, bez nožek, prasklé sklo, neoriginální korunka, ručičky z jiného modelu. Jako náhradní dodány z Potápek se světlejším odstínem výplně, takže se muselo zase ladit. Chyběl šroubek můstku kotvy, axiální podložka hodinového kola, těsnění dýnka. Skoro úmrtní list. 😃

Ručičky budou teď kapánek svítit. To u Leteckých Sportů není zrovna obvyklé. Snad to majiteli nebude moc vadit. :)

IMG_1192_result.JPG

IMG_1195_result.JPG

IMG_1196_result.JPG

IMG_6225_result.JPG

IMG_6229_result.JPG

IMG_6231_result.JPG

IMG_6232_result.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...