Přejít na obsah

Hodinky do prace


Doporučené příspěvky

Panove dekuji vsem, a uplne jste mi to ted po to... :) v dobrym samozrejme. Nevedel jsem ze Oris jsou spatny, takze Alpina ani nebudu psat. Breitling jsou supr, ale bojim se ze jestli ten prodejce je ?pravy? Tagy od didiho jsou uz daleko za rozpoctem, bohuzel ani 60001 nechci. Znam se a nechci. Takze jdu na Provaznika za jakou ceny by dal Harritage II 44mm. Eterna jsou krasne, ale bojim se ze to neni na kazdy den. Longines Hydro 44 mam objednany na Deal klenoty, takze cekam kdy se mi ozvou, ma to prijit Prosinec a nebo Leden ale zname Longines a jejich plany. Dnes v praci jsmou koukal krizem krazem a ta cena 60 je sice hezka, ale ono kdyz clovek chce novy, tezko se neco shani.... Takze asi Tissot PRC pujdou z domu a vemu neco jineho na kazdy den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dekuji vsem, a uplne jste mi to ted po to... :) v dobrym samozrejme. Nevedel jsem ze Oris jsou spatny, takze Alpina ani nebudu psat. Breitling jsou supr, ale bojim se ze jestli ten prodejce je ?pravy? Tagy od didiho jsou uz daleko za rozpoctem, bohuzel ani 60001 nechci. Znam se a nechci. Takze jdu na Provaznika za jakou ceny by dal Harritage II 44mm. Eterna jsou krasne, ale bojim se ze to neni na kazdy den. Longines Hydro 44 mam objednany na Deal klenoty, takze cekam kdy se mi ozvou, ma to prijit Prosinec a nebo Leden ale zname Longines a jejich plany. Dnes v praci jsmou koukal krizem krazem a ta cena 60 je sice hezka, ale ono kdyz clovek chce novy, tezko se neco shani.... Takze asi Tissot PRC pujdou z domu a vemu neco jineho na kazdy den.

 

Určite by som Alpinu hneď takto nezatracoval. Choď si ich pozrieť a spýtaj sa na cenu. Alpiner 4 sú dosť pod tvojím limitom. 

 

Alebo sa pozri po microbrandoch, kde za menšie peniaze dostaneš slušnú kvalitu. Napr. christopher ward, Mido, Glycine, Edox atď. Možno sa ti niečo zapáči a ešte ti ostane z rozpočtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jde o to, jestli chces nosit na ruce primarne znamou znacku. Pokud ano, tak ve svem rozpoctu koukej na Tag Heuer, nebo Longines. Na Omegu, Breitling, nebo Rolex, je to na nove hodinky malo. Pokud ti na znacce az tak nezalezi, ale stale chces skvele zpracovani a kvalitu, tak mensi svycarske brandy, jako Oris nebo Alpina jsou podle me skvela volba. Hovorim z osobni zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...