Přejít na obsah

ROLEX - první luxusní hodinky


tommyyayo

Doporučené příspěvky

Taky tady chodily 14060 nebo 16570 za 60, 114270 se daly sehnat za 1800 GBP :). Stary DJ jsou krasny hodinky, ale pro novacka podle myho nazoru nejsou, clovek k nim musi nejak dozrat. Kdyz si dam vedle sebe vintage DJ a 114300 a predstavim si svoje zkusenosti 10 let zpatky, tak nevaham a beru 114300.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přiznám se, že si nedokážu představit, že bych se při výběru svých prvních lepších hodinek hned vrhl do vintage kategorie. Na to musí člověk dozrát- nejen znalostma, ale i hlavou. Nejdřív je dobrý si vyzkoušet nynější produkci a až když zjistíš, že už tě to vlastně nebaví, tak se vrhnout do starejch volezlejch nesvícítích vraků. Před šesti lety bych tě hnal s nějakejma vintage hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslím že když máš víc kousků tak to dává smysl ale když máš jedny a jinak nemáš tak drahé lepší je na každodenní nošení něco se safírem, neřešíš WR přesnost taky bude jinde pokud to nebude hodně opečovávaný vintage kus.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si udělal taky radost něčím novějším, nebudeš se o to tolik bát, náhradní díly nebudou problém atp. pokud bys chtěl zůstat u budgetu tak OP nebo expy 1 bys měl být schopen sehnat. 14060 jsou přeci jen 20-30% víc nad tvým budgetem a pěkné s papírama jsou již poměrně drahé. 

 

souhlas, s kolegy vyse. jako prvni kus na kazdodenni noseni bych videl lehce nosene OP39 nebo Exp39 a nebo klidne i Turn-o-graph jako ma prischera nebo nejaky decentni DJ36.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... stále převažuje názor, že vintage ne, a jsou to rozumné poznámky. Navíc podle všeho, co píšete, tak většina těch starších modelů je na chrono24 pěkně předražená. Nevíte náhodou někdo o nějakých Exp 1 v dobrém stavu za rozumný peníz? Narazil jsem i na Rolex explorer II (16570) a dost se mi líbí (za mě přitažlivější, než ten novější model), je to sice přes můj rozpočet, ale možná bych do nich šel, pokud bych měl dobrý kup. Co si o tom myslíte? Jaký na tento model máte názor, jaká je za něj rozumná cena? Všiml jsem si, že ho tu moc lidí nemá (narazil jsem snad na jednoho). A ty s bílým ciferníkem .... krása.

 

Zároveň se chci zeptat, je někdo z vás znalejších prosím ochotný mi přes PM poradit, kdybych narazil na nějaké hodinky, které bych vážně zvažoval a potřeboval bych oko profíka?  :flex:

Upraveno uživatelem tommyyayo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduj zdejší prodejní vlákno, kupuj od kluků kteří mají bezvadné hodnocení, jsou to slušní chlapci a hodinky mají rádi a neošidí tě. Je to pro tebe nejistější cesta  k získání vysněných hodinek.  Dělat funkci poradce na sebe bere určitou část zodpovědnosti a já osobně bych do toho nešel. Každý si musí poradit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduj zdejší prodejní vlákno, kupuj od kluků kteří mají bezvadné hodnocení, jsou to slušní chlapci a hodinky mají rádi a neošidí tě. Je to pro tebe nejistější cesta  k získání vysněných hodinek.  Dělat funkci poradce na sebe bere určitou část zodpovědnosti a já osobně bych do toho nešel. Každý si musí poradit sám.

souhlasím, v tom vlákně dávám F5 aspoň 30x denně  :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to znamená zhruba za kolik, rozmezí?

Vzhledem k tomu, ze bile expy II tady shani plno lidi ( a bohuzel nejsou ) tak mimo se pohybujou okolo 125-130 v kompletu ve stavu dle meho ok ( ale netroufam si na ne, jsem v tomhle amater ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...