Přejít na obsah

outdoor camera - jakou?


viking

Doporučené příspěvky

Léta mám GoPro HERO, super záležitost ale už má strašně za sebou, takže určitě ta samá volba. Volba pro letošního Ježíška padla také na levnější variantu, protože já toho víc nepotřebuji. Tabulka ti napoví co chceš, a např. 4k je pro mě Španělská vesnice :-)

 

https://www.mall.cz/outdoorove-kamery/gopro-hero-chdhb-501-rw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co s ni budes delat, ja koupil fakt lowcost EKEN H9 z Ali a diky tomu se k ni mohl nalezite chovat (sla dvakrat z miaty v zatacce a v tom outdoor pouzdre vydrzela) a kdyz jsem ji utopil z katamaranu, tzk me stvalo akorat to nestazeny video. Jinak video v prekvapive kvalite, mrkni na yt na srovnani s gopro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff: mam pocit, ze Youtube neni pro srovnani dobry, nekde jsem cetl, ze to nejde nahrat ve velke kvalite, YT si to nejak komprimuje. Ale je souhlas, zalezi co s tim chces a co od toho cekas. Vyhoda GoPro Hero 5 je, ze je jiz vodotesna bez pouzdra, do 10m, ale to staci. Stabilizace je vyborna, na lyze (nejen) je dobre i GPS, pak ti to ukaze rychlost, G, trasy....pokud si hracka, uzijes to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite! Fakt zalezi na pouziti, to podepisuju. Jen jsem chtel vysvetlit vyhodu kamerky do litru, kde uz je v cene hafo prislusenstvi. Ja nemel jine ambice nez neco nahrat, odeslat pres wifi do mobilu, upravit v mobilu a nasdilet komprimovane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...