Přejít na obsah

GARMIN Instinct


Doporučené příspěvky

Jsem spíš turista, kolař a houbař, občas si vyjedu na motorce, ale hlavně hodinky používám v práci, kde potřebuju přehlednost kvůli "tupému" opisování časových údajů z hodinek, sem tam i pozici místa dle GPS. Jinak jsem uživatelem hodinek 365d/24h, takže potřebuju odolnost, vím, že časem budou mít sem tam šmouhu a je fajn, že na plastu to není tolik vidět jako třeba na PVD.... Hmotnost u mě taky hraje roli. Teď nosím obyč. Timexy a kdyby měli skleněný sklíčko a GPS, tak by byly ideální. U těhle hodinek výrobci přemýšleli..... Těším se na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám Instincty pár měsíců a jsem moc spokojen. Čitelnost je úžasná, v polarizačních brýlích snad i lepší než bez nich. Jsou lehoučké, lehčí než titanové Citizeny, a parádně padnou na ruku. GPS startuje celkem rychle a měří přesně, propojení s telefonem zatím s jedním malým problémem, který vyřešila podpora Garminu po mailu do pár hodin. Jinak super. Nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s dostupností hodinek je to na štíru.... z oficiální dist. pro ČR nejsou k dispoozici.... nechápu pak různé shopy, že na svých stránkách nedají vědět... všechno aby si člověk ověřoval... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam kde jsem objednal mi řekli, že je na skladě nemají, že ani na garmin.cz, což je ofic. distributor je nemají (tam to je alespoň vidět, že nejsou).... Ale sehnal jsem jiný shop, kde jsem si nejdříve ověřil, že je ještě mají a objednal jinde.... škoda jednoho dne čekání.. :o)   Jinak: na www.behshop.cz nemají (ale už si opravili alespoň dodání), objednal jsem na www.softcom.cz, o něco málo dráž a s poštovným....

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste teda provokateri. :-)

 

Zkouseli jste uz navigovat po predem naplanovane trase? U F5 jsem na to byl zvykly, ale bylo na to potreba aplikace kommot. U Instinctu by to melo jit tez, ale pres jinou aplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem na inverz nebyl, ale tohle je asi ten nejpřehlednější a nejkontrastnější vzhled co jsem kdy na digi měl....líbil by se mi i v pozitivu s tím velkým fontem s hodinami nahoře a minutami dole pod nimi, ale ty minuty nejdou nastavit taky na plnou čáru a čísla jsou jen z okrajových linek a to je v šeru už nečitelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste teda provokateri. :-)

 

Zkouseli jste uz navigovat po predem naplanovane trase? U F5 jsem na to byl zvykly, ale bylo na to potreba aplikace kommot. U Instinctu by to melo jit tez, ale pres jinou aplikaci.

Myslíš navigovat po trase při běhu? U F3 na to není potřeba žádné extra apky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim to tak zda jde si predem naplanovat trasu treba pro kolo a jestli hodinky ukazuji smer jizdy. Vyjezd treba z domova a po trase zase zpet domu.

 

A u F3 a ani F5 by to bez appky jit nemelo. Nemaji mapy.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...