Přejít na obsah

GARMIN Instinct


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

uplne zjednodusene...... v rezimu stopek (stopky bezi) zmackni na cca 5 vterin tlacitko SET ( zmeni se ti obrazovka)..... pockej cca 10 vterin a zmacni kratce !!!!! opet tlacitko SET. ...... to je vsechno ...... az se budes chtit dostat zpatky do stopek tak opet podrz na 5 vterin SET

Tak já jsem někde na půl cesty. Když zmáčknu SET déle, dostanu se do menu, kde jednou z položek je aktuální čas. Jakýkoliv další (krátký či dlouhý) stisk tlačítka SET mě vrátí ke stopkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak já jsem někde na půl cesty. Když zmáčknu SET déle, dostanu se do menu, kde jednou z položek je aktuální čas. Jakýkoliv další (krátký či dlouhý) stisk tlačítka SET mě vrátí ke stopkám.

no a kdyz chvilku pockas nez zmizi postrani lista ( vlevo) tak dalsim zmacknutim set jsi na uvodni obrszovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to zkrátka nejde, ať držím set jak dlouho chci, v režimu stopek se obrazovka nezmění, jen hodinky pípnou. Projel jsem veškerý nastavení, na stopky jako na samostatnou kapitolu se nedá najet, že by to někde byla jakože zakázaná funkce návrat, zkoušel jsem vypnout všechny zkratky, jakmile to udělám hned po namáčknutí set se zapne mezičas. Takže zkrátka nevím, firmware je taky na mých 4.0   Zkusím ještě někde najít podporu nebo nastavit do výchzího nastavení z továrny, ale nevím, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

hmm vyzera to ako inteligentnejsie Gcka, pozdava sa mi to, na to moje behanie, staci az az :)

akurát, neviem aku farbu vybrat... Budu asi len na sport, takze cierna univerzalna asi nie, paci sa mi ta biela, zlta, tmavomodra...  :rolleyes:

Instintct-All-Colors.jpg

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, ahoj,

 

Přemýšlím nad koupí hodinek. Chci povýšit z rozbitých Xiaomi amazfit Bip.

Mohl by mě někdo napsat jaké všechny aplikace se dají nastavit jako notifikace? ( konkrétně zda jde nastavit WhatsApp a messenger)

A v poslední řadě jak je to s výdrží baterie? chodím 3-4x týdně běhat (1-2h za běh) + občasná vyjížďka na kole. 

Dokážu se reálně na těch 5dní cca dostat?

Děkuji za vaše odpovědi.

Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...