Přejít na obsah

GARMIN Instinct


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdar pacienti!

Poridil sem na zkusenou Garmin Instinct Tactical, bo sem zvedavy predevsim na GPS a vydrz. Mam je teprve 10 dnu, takze na nejake recenze je jeste brzy, nicmene dve veci mam. Za prve sem chtel (vzhledem ke klasickym stezejkam a 22m sirce) vyzkouset nejaky jiny remen, nez origo silikon (nebo co to je) a ty barevne kreace originalu mne uplne neuchvatily a za druhe zjistit vydrz. Funkce chytrych hodinek nevyuzivam, stale jsou ve "stealth" modu, zadne snimani tepu, zkratka nic. Mam je jako normalni digi s ABC senzorem a navic GPS. GPS sem zatim zapnul 2x a neco sem zkousel jen po meste, takze na nejake hodnoceni je brzy. Nicmene po 10-ti dnech neubyla ani carka. Takze verim, ze pri mem vyuziti budu hodinky nabijet tak po 5-ti az 6-ti tydnech. Tedy za mne prekvapive dobre. Jinak sem spise "smartwatch skeptik".

Dnes dorazil remen, zpracovani super, rychloupinani, odstin je samozrejme trochu jiny, ale vzhledem k cernym koncovkam to vyrazne nebije do oci. Takze spokojenost.

IMG_20210714_121231_resize_20.jpg

IMG_20210714_121109_resize_26.jpg

IMG_20210714_121351_resize_22.jpg

IMG_20210714_121520~2_resize_17.jpg

IMG_20210714_121403_resize_96.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně vypadaj. Kdybys pořídil solary, tak to v případě nepoužívaní GPS nebudeš muset nabíjet skoro vůbec. Byl jsem se solarama tejden na slunci a výdrž se zvýšila z 28 dnů na 48. Když jsem zapnul šetření baterie (obdoba stealthu, v podstatě to jen ukazuje čas), tak jsem se dostal na nekonečno :).

 

image.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak par poznatku k mym Tacticalum. Jak pise kolega Paw, v solarni verzi verim, ze hodinky budu nabijet jen pres zimu. Nebot pri mem pouzivani jsem je nabijel po 52 dnech. v ikonce o stavu akumulatoru uz nemely zadnou carku. Takze by mozna jeste den-dva vydrzely. Citelnost displeje v inverznim rezimu je kulervouci. Neveril bych tomu, kdyby mi to nekdo rikal, ale je to tak. Asi to bude nejaka lepsejsi technologie, nez inverzy u Casia. Neni barevny, coz je pro mne dobre a navic to bude mit i mensi spotrebu. Co se tyce ABC senzoru, tak sem porovnaval presnost s ABC Casiama {Gulfy a Kocoury} a je to plusminus stejne. Takze presnost za mne v pohode. Vodotesnost drzi. Ale nikde sem se nepotapel hloubeji nez metr :-). Zatim sem nemel moznost poradne vyzkouset GPS, bo od rana do noci makam, den co den, nicmene to asi nebude nijak vybocovat z beznych modelu od Garminu. Synchronizace casu s GPS - neco jako Multiband ale pres druzici 🙂 funguje bez problemu.

Tedy suma sumarum, neveril bych tomu, ale za mne dost dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja osobne nabíjam asi raz mesačne, čo mi teda vôbec nevadi.... Som dosť turista tak GPS u mňa ide dosť často. Co bolo pre mňa dosť podstatne je ich odolnosť, kolega sa strašne zosekal na bicykli v teréne a hodinky bez sramu.... Za mňa super

Upraveno uživatelem stefan716
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat s pár doplňujícími informacemi. Mám Instinct Solar a kdybych je přes léto nosil nonstop tak nabíjení skutečně nebude nutné. Vzhledem k tomu, že přes týden na sobě mám automaty tak Instincty na sebe beru v týdnu při aktivitách a pak na víkend. Aktivy(i přes víkend) jsou většinou spojené s GPS a díky tomu jsem přes léto třikrát nabíjel. Provoz s GPS skutečně nelze napájet pouze solárně, ikdyž solár znát je.

S tím co píše Xenomorfus se nedá nic než souhlasit. 

A ještě tedy doplním mé zkušenosti s přesností GPS. Porovnával jsem několikrát se stopařem v mapy.cz a s měřením aktivity v Honor Magic Watch 2. Zápis trasy v mapě byl od Garminu rozhodně nejlepší. Nicméně určitě dost záleží na správném nastavení zápisu GPS a nastavení automatických pauz. Testováno bylo především na horském kole.

Konec hlášení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Dam to sem, lebo sa jedna o derivát Instinktu(netreba zakladat nove vlakno)

Garmin vypustil do sveta nový Descent G1. Cena oproti staršiemu modelu je viac, ako priaznivá. Verzia bez Solaru je za cca 550 EUR a so Solarom o stovku drahšia. Je to sposobené tým, že ako som už spomínal, tak základ vychadza z modelu Instinct. Jeho predchodcovia boli v podstate Fenix(myslím, ze 5X).

Okrem hromady potápačských funkcii samozrejme slúži, ako bežny šorttester(okolo 30 športov). Som od svojej mladosti posadnutý potapkami. Take tie klasicke, co sa tu preberaju(200m WR) mi nestačia. Vždy som musel mal hodiny s hlbkomerom, zaznamami ponorov, dive alarmom atd.... Normalne rozmýšlam nad predajom svojich Fenix7X SS a kupením Descentu....

Nejake info tu:

Descent G1 Solar, Black (garmin.sk)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Garmin Descent G1 mě zaujal hned na první dobrou. Původně jsem chtěl Instinct2, ale G1 vypadá podstatně líp než ten pofidérní design instinctů a když přidám v základu safírové sklo, tak mi to i stojí za ten příplatek. Zatím ale minimum informací, skladem jen někde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 2 hodinami, michal.s napsal:

Pánové, potřebuju poradit. Včera jsem pořídil Instinct první gen. 
Jelikož nejde prodávat aktivity, potřeboval bych vyřešit aktivitu HIIT. Pod co to “schovat”, aby to fungovalo. 
Diky

Na hodinkach pravej horni -> pridat -> jiná -> nacvakas jak se to ma jmenovat a vsechno ostatni -> pridat mezi oblibene a mas to tam, takhle by to nestacilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, michal.s napsal:

Pánové, potřebuju poradit. Včera jsem pořídil Instinct první gen. 
Jelikož nejde prodávat aktivity, potřeboval bych vyřešit aktivitu HIIT. Pod co to “schovat”, aby to fungovalo. 
Diky

Moje Insticty 1.gen aktivitu HIIT nemaji. Pokud to potrebujes mit v Connectu, tak bych asi doporucil pouzivat aktivitu Cardio a pak to holt zmenit rucne v Connectu na HIIT.

HIIT v hodinkach by mely umět Instinct 2. gen, nebo je umí Fenix6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Beet napsal:

Moje Insticty 1.gen aktivitu HIIT nemaji. Pokud to potrebujes mit v Connectu, tak bych asi doporucil pouzivat aktivitu Cardio a pak to holt zmenit rucne v Connectu na HIIT.

HIIT v hodinkach by mely umět Instinct 2. gen, nebo je umí Fenix6.

Nemají, mám to na i FR 55. Navíc v Connect není ani záložka, kde se upravuji aktivity. 
Zkusil jsem to nastavit ručně a jeden trénink zkusím i kardio a uvidím. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...