Přejít na obsah

katalogy hodinek


budo

Doporučené příspěvky

Asi 2x nebo 3x jsem zkusil objednat si katalog hodinek poměrně renomovaných značek, ovšem tam, kde nebyla řeč o poplatku. Už teď nevím přesně, kterých značek se to týkalo. Nejen že mi nic nepřišlo, ale ani nereagovali mailem. Jak objednáváte katalogy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi 2x nebo 3x jsem zkusil objednat si katalog hodinek poměrně renomovaných značek, ovšem tam, kde nebyla řeč o poplatku. Už teď nevím přesně, kterých značek se to týkalo. Nejen že mi nic nepřišlo, ale ani nereagovali mailem. Jak objednáváte katalogy?

 

Ja osobne som si objednal katalog pred par tyzdnami z Tissotu a z Hamiltonu na ich officialnych strankach, z Tissotu sa mi ozvali hned na druhy den zo Slovenskej pobocky, ze mi posielaju katalog, a na dalsi den som ho naozaj mal doma. Z hamiltonu sa na mna z prepacenim vysrali, ziadna rakcia.

 

Pocitam, ze vecsina firiem posiela katalogy len predajcom, keby mala poslat kazdemu kto cez web poziada o katalog, tak by ich to asi dost stalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem si psal o katalog jen do Eterna, A.Lange, Sinn a Longines a vždy mi to přišlo do týdne.

Pokud už nějaká firma přímo na svých stránkách objednávku katalogu umožňuje, tak mi přijde logické, že ho i zašle.

Zvláštní, taky jsem psal do Eterna a odpověděli mi, že v Česku nedistribuují a že tudíž nepošlou, čímž mne dost namíchli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nomos, Sinn, Longines, Mido přišlo do dvou týdnů (Sinn za dva dny).

Zeno psalo, že to psílají vždycky naráz v dávce a může to trvat týdny tři až čtyři

Hamilton a Omega zatím bez reakce (přestože bylo žádáno přímo na jejích stránkách).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní, taky jsem psal do Eterna a odpověděli mi, že v Česku nedistribuují a že tudíž nepošlou, čímž mne dost namíchli.

Eterna poslala v pohodě, navíc se v Česku od letoška bude distribuovat, takže by neměl bejt nejmenší problém. Jinak jsem si nechával posílat třeba Bell & Ross, Sinn, Lange, Meistersinger, Panerai, Eberhard a pár dalších, který tu nejsou k dostání plus Vacheron Constantin, protože se mi zrovna do Carollina nechtělo. Když se tu značka prodává, tak mají katalog na krámě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam doma snad všetko-JLC,Breguet,Zenith,Lange,Glashutte,Gerald Genta,Panerai,....

Čo neprišlo-IWC,aj ked som im poslal priamo mail,Blancpain objednany pred cca 3 tyždňami,jednemu znamemu som objednaval Omegu,neprišla ani za rok,mne od Dušaka (z roku 2005).

 

Z Glashutte mi dokonca raz poslali časopis Momentum a Panerai mi poslal automaticky tohtoročny,hoci som objednaval len minuly rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi 2x nebo 3x jsem zkusil objednat si katalog hodinek poměrně renomovaných značek, ovšem tam, kde nebyla řeč o poplatku. Už teď nevím přesně, kterých značek se to týkalo. Nejen že mi nic nepřišlo, ale ani nereagovali mailem. Jak objednáváte katalogy?

nazdo, moje skusenosti s objednavanim katalogov, su viac nez pozitivne. doslo mi asi 90 % co som ziadal. Objednaval som vzdy u predajcov z Wiedne a bolo to fakt bez problemov. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eterna poslala v pohodě, navíc se v Česku od letoška bude distribuovat, takže by neměl bejt nejmenší problém. Jinak jsem si nechával posílat třeba Bell & Ross, Sinn, Lange, Meistersinger, Panerai, Eberhard a pár dalších, který tu nejsou k dostání plus Vacheron Constantin, protože se mi zrovna do Carollina nechtělo. Když se tu značka prodává, tak mají katalog na krámě.

Tak to musím vzít zpět. Dneska byl katalog Eterna ve schránce. Tehdy jsem jim na ten mail odpověděl, že mne s tím štvou a asi šli do sebe ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...