Přejít na obsah

Stowa Ten Club box


Tea

Doporučené příspěvky

Jorg a jeho tým připravili speciální box pro všechny milovníky/sběratele hodinek Stowa. Pokud vlastníte alespoň deset hodinek ze stáje Stowa, zašlou vám zdarma epesní krabičku :) Tuším, že by se to mohlo týkat třeba Mike007, ale ten se zřejmě svou parádní sbírku rozpustit... Třeba ještě zabere ;-)

T.

post-36431-0-25665900-1540387373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě z části jo, ale je pravda že jsem vyloženě po té značce nešel a nestudoval všecky modely. Do nosu mě zatím nic necvrnklo. Asi se tomu budu muset pověnovat :)

Jak te znam, tak jich stejne 10 ks nedas :-).

Zkus napsat primo Stowe, urco to budou prodavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zkus napsat primo Stowe, urco to budou prodavat.

 

To si nejsem jistej, v mailu to vyznělo tak, že si chtěl podržet exklusivitu právě pro ty, kteří vlastní těch zmíněných 10 kousků, ostatně insert ve víku boxu je označen STOWA TEN CLUB. Ale časem by to mohli pustit, v tom s tebou souhlasím. (a docela bych to bral, taky desítku nedám, mám dvoje a jedny budu pouštět...)

 

?Tea mi psal včéra, že se pozeptá?

Hele, nebyl to někdo jinej? Já vo ničom nevim :) Ale napsat můžu taky...

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele redukuju redukuju a najednou koukám a za tejden sem koupil zase čtvery.  :frusty: :lol2:

Tea mi psal včéra, že se pozeptá, tak čekám na verdikt. Kisna je to fakt moc pěhná.

Jo, tyhle "redukce" moc dobre znam :-). Rad se nekdy kouknu na novinky v tve hodinkovnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze ne. Staci kdyz jsi u nich registrovany a udelas deset nakupu. Takhle totiz nejjednodusseji prokazes, ze jsi deset hodinek Stowa koupil ;)

Taky bychom se tu mohli sejit, udelat deset fotek s prehazenejma hodinkama a poslat jim to jako ze mam deset hodinek :D

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...