Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všiml jsem si, že byť jsem toho v Koscomu řešil spoustu, tak jsem nepřidal ani jedinou recenzi, přidám tedy hned několik zpětně, takže to bude delší a musím říct, že všechny jsou jen a jen kladné. Přiznám se, že do Koscomu chodím především hodně i jen tak na čumentu, líbí se mi tam, jak prostředí, tak nabídka hodinek, tak proč se jednou za čas nemrknout na nějaké novinky že :) Navíc pokaždé je personál maximálně vstřícný, na jakýkoliv dotaz odpoví, co neví z hlavy, to ochotně dohledají, prostě super. Několikrát jsem tam dotáhl i lidi hodinkově jinak nepolíbené a odcházeli spokojení, ideálně i s hodinkami v tašce.

Ale teď zpět k mým záležitostem...

 

Myslím, že úplně první setkání s Koscomem bylo, když jsem sháněl jedny Seika, to bylo ještě v původním malém Koscomu. Model, který nebyl zrovna skladem, poptal jsem tedy dostupnost přes mail, abych tam nejel zbytečně. Odpověď mi přišla prakticky okamžitě, že tento model skutečně skladem není, ale pokud chci, seženou mi ho. Samozřejmě jsem souhlasil a k mému údivu mi ještě ten den večer přišel další mail, že hodinky už mají. Nechápal jsem, jak to dokázali, když hodinky nebyly (jestli přece jen objevili nějaký kus, nebo je někde sehnali, fakt nevím), ale rovnou jsem si pro ně dojel. Vše proběhlo s maximální ochotou i péčí a po úpravě tahu jsem s nimi spokojeně odcházel.

 

Další setkání bylo při koupi jedněch Fortisů, opět vše na jedničku, bez jakýchkoliv výhrad.

 

Následně jsem zrovna u Fortisů řešil i koupi nových článků tahu, jelikož jsem si strhnul šroubky. V tomto případě jsem byl rovnou odkázán na Nest s tím, že by je stejně brali od nich, takže to budu mít jednodušší, než obcházet defakto 2 kola. Za mě tedy opět spokojenost, protože díky správné radě jsem si řešení zjednodušil.

 

Další zkušenost mám i co se týče servisu. Tentokrát jsem řešil jedno drobnost na Alpinách, které podotýkám byly kupované jinde a bez záruky, respektive s nevyplněným záručákem = jakoby záručák ani nebyl, to moc dobře vím. Nastínil jsem svojí situaci a v Koscomu s tím neměli sebemenší problém. Problém vyřešili a to v rámci záruky, kterou jsem vlastně ani neměl platnou. Opět skvělý přístup!

 

Zatím poslední zkušenost mám ohledně dokoupení tahu na další Alpiny. V tomto případě musím poděkovat i zdejšímu členovi Chumpusovi, kterému jsem samozřejmě děkoval i sólo a který to za mě řešil. V Koscomu samozřejmě neměli sebemenší problém s objednáním tahu a tedy objednali. Trvalo to tedy poměrně dlouho, ale že je dodavatel pomalejší, za to v Koscomu nemůžou. Když tah dorazil, přišel jsem si ho vyzvednou, proběhlo nasazení a zkrácení, zkracovalo se rovnou několikrát, šachoval jsem s půldílky sem a tam, aby mi hodinky sedly dle mých představ. Vše opět s maximální vstřícností a ochotou a já opět odcházel spokojený.

 

Do budoucna mě jistě čeká i pravidelný servis, jelikož mám poslední z Alpin již nějaký ten pátek a rozhodně servis budu řešit v Koscomu. Za mě prostě vždy maximální spokojenost a pokaždé se rád zase vrátím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Sice jsem tady psal nedávno, ale mezitím opět proběhly dvě akce a třetí se chystá.

 

Musím opravdu vyzdvihnout, že personál Koscomu na obou směnách je velmi vstřícný, milý a ochotný. Dnes jsem tam řešil jistou akvizici a vše na 1* přesně tak, jak to mám rád. V klidu jsem si hodinky prohlédnul, vyzkoušel, porovnal s jinými modely a nakonec zakoupil dle klidného uvážení.

 

Kvituji možnost se k výběru posadit, dát si kávu, pohovořit, případně porovnat jiné modely, respektive jiné značky.

 

Dnes se mi velmi ochotně opět věnovala slečna Ed**** i s ostatními kolegy. Bylo to příjemné posezení a nákup, já bych jim tímto ještě jednou rád poděkoval a už teď se těším na příště. Bonusem bylo, potkat tam staré známé tváře z Chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím tam značnou inspiraci v servisu a klidu při nákupu pro jiný nejmenovaný, zde velmi frekventovaný, obchod v Karlíně. Ten je jinak velmi prozákaznický, služby a ochota výborné, ale toto mi tam citelně chybí.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

V minulém týdnu jsem zde byl řešit záruční opravu hodinek Certina (uvolněný šroubek), kupoval jsem je jinde. Velmi příjemný personál, oprava provedena na počkání. S nákupem zkušenost nemám, věřím ale že pokud není problém se servisem, s nákupem bude 100% spokojenost. Doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se nechat zregulovat a případně servisovat SARB021 před prodejem nebo před dalším nošením (uvidíme). Přišel jsem tam a všichni byly v pohodě. To že nejsou od nich ani z ČR nikdo ani nezmínil. Dokonce se mne ptaly zda je mám v záruce (asi že by to udělaly jako záruční servis). Bude to do týdne a pokud by to bylo na servis zavolají co a jak. Cena asi 600,- .

 

Vyzkoušel jsem chronometr Certiny. Pán mi řekl podstatný info a když viděl že mám nastudováno nechal mne se v klidu kochat. Normální přístup k zákazníkovy. Příjemný lidi působící trochu distingovaně ale ani moc lidový. Zkrátka příjemně neutrální jako by byly součástí prodejny a nijak neruší pocit z nákupu a komunikace.

 

Dám vědět jak dopadla regulace nebo servis.  

Upraveno uživatelem JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci, kdyz lezu na web Koscomu, tak mi bo Chrome i IE blokuje jakože je to nedůvěryhodnej web a že mi zlí pánové ukradnou všechny hesla... je problem u mě nebo to máte taky tak? Poslední dva dny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyz lezu na web Koscomu, tak mi bo Chrome i IE blokuje jakože je to nedůvěryhodnej web a že mi zlí pánové ukradnou všechny hesla... je problem u mě nebo to máte taky tak? Poslední dva dny...

u mně dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Koscom vždy překoná má očekávání.

V posledním roce jsem tam kupoval asi šestery hodinky vesměs jako dárky.

Na některé se dělalo gravírování. Tam jim trvali asi deset minut vykuchnout stroje a dát mi jen pouzdra , případně shodit dýnko. Vše samozřejmě zdarma.

O výměnách baterii i v drahých hodinkách, tlakovkách a servisování je potřeba se také zmínit, Zkušenosti opět na 1+.

 

Navíc tam dělá poměrně dlouho stejná parta lidí a je radost je potkat a pozdravit se s nimi a případně i pokecat, nejsou to jen těla, ale hodinkách mají také nastudováno.

 

Za mne Koscom vřele doporučuji! :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Po delší době jsem byl včera v Koscomu - kvůli servisu GS. Předchozí návštěvy nebyly zrovna příjemné, cítil jsem se jako co tam vlastně chci...  Včera jsem asi narazil na toho správného prodejce ( mel Samuraie Blue lagoon na ruce). Ukázal co jsem potřeboval, vyzkoušel jsem si co jsem chtěl a věděl toho dost :) Opravdu se mi věnoval takže jsem odcházel spokojený. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak taky přidám hodnocení.

 

V pondělí 9. Července jsem si tam byl vybírat hodinky. Nechal jsem si ukázat 4 hodinky co mě zajímaly nejvíc a porovnával.

Když jsem vybral Certiny paní/slečna se ptala o kolik budu chtít zkrátit tah. Mezi tím nabídla vodu, takže sem si sedl do křesílka a trochu se po tom těžkém výběru osvěžil.

Za chvilku byly hodinky hotové, seřízené, vše připraveno. Krabičku jsem nechal na prodejně a šel se kouknout po Praze (nejsem z Prahy) odpoledne jsem se vrátil po příchodu si mne všiml prodavač, že si jistě jdu pro tu krabičku, ještě jsem se ptal na nějaký servis a td poděkoval a šel.

 

Nákup tedy 100% spokojenost a ta voda potěšila - málo kde se tohle stává.

 

V pátek 13 jsem byl na prodejně znovu s tím, že ten tah je mi přeci jen ještě dlouhý a nechám si ubrat ještě článek.

 

Ujal se mne pán a že ok ubereme. Za chvilku bylo hotovo, zkouším jo teď je to ono.

 

Potom sem si nechal ukázat ještě jedny hodinky na kterých se mi líbil černý kožený pásek s bílou nití a motýlovou sponou. Po přeměření, že rozměr je stejný mi prodejce ještě nabídl, že mi nechá pásek napůl nandat abych si mohl lépe prohlídnout kombinaci.

Za pár minut přišel jiný pán a ukazoval mi vzniklou kombinaci. Pěkný řemínek jsem si objednal.

Za chvilku se vrací a předává mi zpět hodinky s tím, že tedy cca za 2 týdny by řemínek měl být.

 

Ptám se kolik budu platit. Prý nic. Říkám a to zkrácení tahu? To je v pořádku to máte zdarma.

 

Takže i druhá návštěva, kdy jsem prakticky nic tedy zatím nekoupil a obsluhu zdržel, nechal si zkrátit tah a na zkoušku nahodit jiný řemínek naprostá spokojenost.

 

Když si vemu nějakou průměrnou cenu hodinek jaké tam mají a že na prodejně jsou hodinky i přes milion a já tam v podstatě kupoval hodinky ze spodku nabídky za 15000 tak se mnou bylo jednáno příjemně, slušně a s velmi aktivním a ochotným přístupem prodejce - ani by mne nenapadlo se zeptat zda mi mohou nahodit řemínek na ukázku. Dostal jsem informace které jsem chtěl a další informace navíc ohledně servisu a td. A ta voda mne opravdu potěšila.

 

Cena jde sice na internetu o pár stovek níž, ale to se nemusí vždy vyplatit a člověku někdy přijde zboží ve stavu, který pokazí radost.

Zde má člověk jistotu a 5 letá záruka se také hodí.

 

Takže za mne Koscom jednoznačně ano mohu doporučit.

Upraveno uživatelem M.Kus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...