Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Sem šel okolo a tak se jdu zeptat jen jak dlouho trvá regulace SKX, že mi stabilně jsou -30 denně. Slečna povídá, že to vezme k hodináři na vibrogaf a dá mi vědět. U SKX asi nepotřebuju nějaký složitý regulace v polohách...

Za chvilku přišla, že je to hotové ?na nulu?. A nic za to nechtěli.

Není to poprvé, takže tam budu muset zajít s pralinkama.

GéeSa jsem si tam očima vybral dvoje, to je nejhezčí výloha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po dvou a půl letech jsem včera opět navštívil Koscom a ani tentokráte jsem neodešel s prázdnou :) Personál velice vstřícný a ochotný, takže maximální spokojenost. Je prostě příjemné přijít do obchodu a cítit se jako zákazník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem navštívil Koscom, nasazení a zkrácení tahu na SKX (přinesl jsem si sebou ...) rychle, perfektně a gratis.

Spousta nových hodinek, některé parádní, raději jsem ani nedával na ruku, abych snadněni odolal, naživo Mido Ocean Star vypadají nádherně.

Na dotaz, kdy budou dělat zase nějakou prezentaci, jsem dostal smutnou odpověd, že už je šlus.

Poměr výkon cena neodpovídal vynaloženému úsílí a vloženým prostředkům ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Za mě Koscom opět pouze pozitivní zkušenost. V květnu 2019 provedena oprava - výměna strojku v mých Seiko, nyní zaslány na reklamaci - čím dál větší zpoždování, úplné zasekávání se po seřízení a zamáčknutí korunky zpět. Oprava provedena bez problému, rychle, jako bonus byl doplněn chybějící šroubek na otočné lunetě. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád přidávám pozitivní reakci na Koscom, respektive na jeho zaměstnance. Přijetí opravy na jedničku stejně, jako rychlost opravy (rychlejší, než udávaný termín), cena (menší

, než avizovaná).

Byl to můj první kontakt s Koscom. Budu jeho služby doporučovat dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost bohužel opět špatná. I když jsem se zařekl že tam chodit nebudu zkusil jsem to.

Hodinky Longines se začali předcházet o stabilních 20s když předtím dělali 0-1s.

Měřil jsem to 3 dny bylo to přesně 20s/24hod.

 

Přijdu a povídám teda co mne trápí.

Nadhodíl jsem že by mohli být zmagnetizované páč jsem s nimi nebouchl a chodili přesně.

Slečna zmalovaná jak od Warhola (vím každý jsme nějaký ale do obchodu to podle mne nepatří) si je vzala a odnesla dozadu.

Pak přijde a povídá tak nedělají 20 ale 34 s pane. Je to tak na 14 dní a za 8 stovek.

Arogantně mlaská tváří se jak puberťák.

Hlavně že si tam povídali sprostě mezi sebou když jsou kolem zákazníci.

 

Vzal jsem si je a šel k Bechyněmu.

Stejná úvodní průpovídka. Slečna nezmalovaná a mile se usmívá.

Odnese za 2min. přinese a povídá. Byli opravdu zmagnetizované. Dělají opět 1s.

Děkujeme hezký den.

Ptám se co za to. Nechtějí nic.

 

To v Koscomu ani po výslovném navedení od zákazníka nepoznají zmagnetizované hodinky?

Ať si klidně řeknou litr ale proboha proč mám čekat 14 dní?

Viděl jsem jak se to odmagnetizuje. Je to na 30s!

 

Dělají ostudu všem značkám co tam mají.

Toť moje zkušenost a pocit z ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si na KOSCOM stěžovat nemohu, velmi příjemný a vstřícný personál, jak při nákupu tak při servisu, výměna baterie v hodinkách manželky za pár minut a zdarma a to opakovaně...

 

JMK: Ty hodinky se zákonitě předcházely, protože jsou, dle těch měkkých "i", příliš živé (životné).  :lol2:

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JMK, me se ten tvuj pribeh moc nezda. Pohybuju se kolem Koscomu docela casto a nejsem mozna uplne objektivni. To uznam. Nicmene osobne jsem byl opakovane svedkem situace, kdy zakaznik prinesl hodinky ke kontrole, hodinar v servisu diagnostikoval zmegnetizovani a hodinky rovnou na pockani odmagnetoval. Cena nula. Cekacka ctrnact dni a cena okolo tisicovky odpovida serizeni chodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mi nevěříš tak nevěř. Ale že jsme tady na fóru tak mám i vlastní teorii abych nevypadal že si za tím nestojím.

 

Moje teorie je že ta slečna mě sotva poslouchala. Vlezla k hodináři a řekla ?Franto/Pepo/Martine, někdo chce zregulovat hodinky. Jak to vidíš?? Franta bez informace o možném zmagnetizování a o tom že šlapaly perfektně a ze dne na den takový skok je hodil rychle na vibrograf a bylo.

 

Ono totiž se stává ve firmách kde jeden dělá dobře a druhej mu nedává potřebné informace tak je zle.

Klasika českého obchodu. Mladé slečny v první linii se umí tvářit jako VIP ale o daném oboru ví velké kulové. Je to můj dojem z té prodavačky.

 

A ano nemám tenhle typ rád a nebyla mi sympatická. To ale nic nemění na tom že jsem jí dal informaci i s návodem na řešení a něčí chybou byla poskytnutá služba na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední týden další dva obchody, vše na výbornou. Za poslední tři, čtyři roky realizace desítek obchodů s různými lidmi na prodejně, vždy naprostá spokojenost. Některé osoby znám více, jiné méně, ale nikdy nebyl problém a vždy maximální ochota a to až po nejvyšší vedení.

 

Tu slečnu, spíš paní o které je zde řeč znám osobně, několikrát mi vyšla v mnohém vstříc, patří k velmi schopným lidem na prodejně a moje zkušenost (xkrát opakovaně) je bezvadná, dokonce mi díky své píli sehnala v minulosti i věc přímo od Orisu, kterou jsem horko težko naháněl a podařilo se to po cca deseti dnech, takže za mě perfect. Každý máme někdy špatný den, hodnotit to nebudu, malování taky ne, ale o profesní způsobilosti za sebe nepochybuji. Koscom obecně je jedno z velmi dobrých a pro-zákaznických hodinářství v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Do Koscomu chodím pravidelně na tzv. "námluvy". Je to takový "supermarket" hodinek, kde můžete většinou nerušeni si prohlédnout kvanta hodinek, které co si budeme povídat často na internetu vypadají nějak, ale realita je realita. Velmi oceňuji tento koncept velkoprostorové prodejny. Na rozdíl od jiných hodinářství, kde vás pouští dovnitř ochranka a okamžitě se na vás sesypou co chcete a takovým pocestným "okukovačům" moc nepřejí. Osobně jsem v Koscomu koupil dvoje mechanické hodinky a nákup byl vždy bez problémů. Často nabízí i prodlouženou záruku a lepší ceny na servisu pokud máte hodinky od nich. V případě že u nich nakoupíte něco dražšího, tak dostanete VIP kartu, kde máte navždy 10% slevu - to je paráda, že se nemusíte nikde doprošovat nějakých slev, tady víte, že ji máte prostě bez řečí. Za mě asi jeden z nejlepších hodinářských obchodů v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Dnešní nákup proběhnul na jedničku, příjemný personál, kávička, servis na úrovni. A především díky Vojtovi, který mi ochotně pomohl doladit podrobnosti nejprve na dálku a následně i osobně přímo na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Také bych rád Koscom pochválil. Je to pár let zpátky, co jsem s jednou návštěvou úplně na 100 % spokojený nebyl, ale den blbec může mít prostě občas každý. Už jsem tam nakoupil odhadem deset kousků v rozmezí G-shock - Grand Seiko a kdykoliv budu mít v merku něco z jejich portfolia, nebudu váhat tam opět zajít. I když je teda pravda, že kafe jsem zatím nikdy nedostal :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...