Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Tak som sa tam posilneny pol roka starou pozitivnou skusenostou dnes vratil a to co som zazil ma uplne rozsekalo.... rozhodol som sa ze je cas na nove Gcka a ako uvedomely obcan rozhodol sa podporit miestneho dealera nehladiac na cenu..... vrazil som do koscomu ukazal na model a vyhlasil ze budem platit kartou na co ten pan vyslal kolegu aby pohladal krabicku... ten sa chvilu vrtal v skrinke a na koniec polozil na stol lesklu hlinikovu krabicku rady Edifice (co mi prislo divne kedze som kupoval mudmany) ale ocakaval som ze si toho vsimne ten druhy.... lenze ten mi zacal mudmany veselo balit do krabicky a ked som vyhlasil ze si nie som tak uplne isty ci je krabicka spravna jal sa prehrabavat skrinku znova..... na to vytiahol krabicku inu tento krat uz ozaj od Gcok ale bola to proste len prva G krabka na ktoru narazill.... ked som vyhlasil ze k tomu patri este aj cierna papierova krabka kde sa pise nazov modelu tak sa ma pytal ci mi na nej tak zalezi? a ked ja na to ze hej, tak ze nema a ze mi moze vratit peniaze (medzi tym uz bolo zaplatene) ale ze to bude trvat lebo to bude posielat na ucet......

 

hodinky som na koniec zobral.... cesky navod som si musel este vyziadat extra a anglicky som nedostal vobec..... viac ma tam neuvidia... zlate ebay :)

 

to samý se mi stalo v Planeo (nebo jaxe to jmenuje) , ale neřešil jsem to - horší je když se ti někdo snaží podstrčit jinou krabici jako v tomto případě - tady už to bolí = http://cgi.ebay.de/FORTIS-B-42-Alarm-Chron...=item5d268e0080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

... dnes má u mě Koscom (ten větší) 1 s * za přístup - Junghans jsem koupil v jejich druhé prodejně (té menší), ale ten Lojza co mi je prodával byl tak nekompetentní, že jsem si šel radši nechat zkrátit tah do druhé prodejny ( celý nákup byl větší zážitek než Dušákovic story) - takže virtuální díky Big Koscomu za přístup, který je pokaždé na 1 ... THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
jestli Ty to náhodou nepřitahuješ,tydle zážitky.... :lol2:

 

... to je dost možný - naštěstí jsem sebou měl jednoho chronodebila jako svědka kvůli případným soudním sporům :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to je dost možný - naštěstí jsem sebou měl jednoho chronodebila jako svědka kvůli případným soudním sporům :D ...

Až zas bude příště volat, že potřebuješ poradit, tak ti todle připomenu.

 

Edit: je však pravda, že pánovi v malém Koscomu bych se nebál svěřit leda tak topenářskou trubku

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Až zas bude příště volat, že potřebuješ poradit, tak ti todle připomenu.

 

Edit: je však pravda, že pánovi v malém Koscomu bych se nebál svěřit leda tak topenářskou trubku

 

jenom mi připomeň - co jsi mi poradil ? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dneska sem se tam byl podívat na jeden model F1 od TAG Heuer , bohužel teď mají skladem novější modely. Velice ochotný prodavač si vzpomnšl, že mnou žádaný model má s největší pravděpodobností jeho kolega. Ihned ho šel najít a ten velice ochotně zapůjčil na vyzkoušení své vlastní hodinky.

Ukázkový přístup, mohu jen a jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přečetla jsem si tady vaše veskrze pozitivní zážitky s firmou koscom a rozhodla se, nechat si u nich vyměnit baterku do hodinek a udělat zkoušku vodotěsnosti. Připadalo mi, že to není nijak obtížný úkol. Byla to největší chyba jakou jsem kdy mohla udělat. Chlapec co si hodinky převzal, sundal řemínek a začal do nich dloubat jakýmsi nástrojem, když se mu nepovedlo je otevřít, učinil druhý pokus a to za pomoci slečny pokladní, která tloukla do tohoto nástroje kladivem. Ani tentokrát se jeho snaha nesetkala s úspěchem. Když jsem viděla jejich počínání, ptala jsem se, co mají za problém. To už jsem byla značně nervózní, tlouct do hodinek kladivem mi přišlo dost zvláštní. Chlapec pravil, že nejdou otevřít. Raději jsem si je od něj vzala s tím že si baterku nechám vyměnit jinde.

Na mou otázku jestli je nepoškodil odpověděl s klidem že ne. Spodek hodinek je okousaný a poškrábaný, pravděpodobně mu to "páčidlo" sjelo a ne jednou. Rovněž řemínek hodinek je poškozený. Takže firmu koscom již nikdy více.

 

Baterku jsem si nakonec nechala vyměnit u pana Frýdla. Byl moc milý, slíbil, že mi to pouzdro nějak zaleští. Hodinky se mu podařilo otevřít asi tak za sekundu takovým malinkatým udělátkem :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečetla jsem si tady vaše veskrze pozitivní zážitky s firmou koscom a rozhodla se, nechat si u nich vyměnit baterku do hodinek a udělat zkoušku vodotěsnosti. Připadalo mi, že to není nijak obtížný úkol. Byla to největší chyba jakou jsem kdy mohla udělat. Chlapec co si hodinky převzal, sundal řemínek a začal do nich dloubat jakýmsi nástrojem, když se mu nepovedlo je otevřít, učinil druhý pokus a to za pomoci slečny pokladní, která tloukla do tohoto nástroje kladivem. Ani tentokrát se jeho snaha nesetkala s úspěchem. Když jsem viděla jejich počínání, ptala jsem se, co mají za problém. To už jsem byla značně nervózní, tlouct do hodinek kladivem mi přišlo dost zvláštní. Chlapec pravil, že nejdou otevřít. Raději jsem si je od něj vzala s tím že si baterku nechám vyměnit jinde.

Na mou otázku jestli je nepoškodil odpověděl s klidem že ne. Spodek hodinek je okousaný a poškrábaný, pravděpodobně mu to "páčidlo" sjelo a ne jednou. Rovněž řemínek hodinek je poškozený. Takže firmu koscom již nikdy více.

 

Baterku jsem si nakonec nechala vyměnit u pana Frýdla. Byl moc milý, slíbil, že mi to pouzdro nějak zaleští. Hodinky se mu podařilo otevřít asi tak za sekundu takovým malinkatým udělátkem :-).

 

Třeba to víčko bylo na závit a oni ho chtěli vyloupnout nožíkem :D Ale beze srandy, u Koscomu bych očekával profesionalitu a rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dnes jsem vyzkoušel tohoto prodejce a díky,už nikdy více.Včera jsem si domluvil po mailu nákup Oris Small second-2 kusy,jedný modrý,druhý černý na tahu,nabídli slevu a oba modely na krámě.Fajn.Dnes tam přijedu z Trutnova 170km a na krámě jen ty modrý.Tak mu to říkám a jenom řekl hmm no jo.Takže jsem se n....l a odjel.Mezitím mi přišla ještě lepší nabídka z Pardubic(20% sleva).takže jsem si je zajednal tam.A to ještě pan prodavač evidentně nevěděl,který jsou ocelový,titanový,prostě nic.Na netu jiná cena než na obchodě,přitom po netu se objednat nedaj,cena by měla platit ta,co je na netu,to nakonec řekli,že jo.Ale aby to z nich člověk páčil.Takhle si nákup za 60 tisíc nepředstavuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CzechLiving

i já se přidám k hodnocení prodavačů v prodejně Koscom Na Poříčí. Sice moje hodinky Longines Admirál nebyly skladem, ale s přístupem a odborným výkladem jsem byl spokojen. Pouze mne vadí rozdílné ceny na internetu a v obchodu. Jinak internetová prezentace je katastrofální včetně možné aktualizace. V době prodeje všeho přes e-obchod, tento krok vedení nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...